بازآفرینی Tim Hortons, منو برای بهتر

آن را باید به توان اعلام کرد اما من یک نماینده خدمات مشتری برای Tim Hortons. من اما در مورد نوشته شده است که قبلا کانادا زنجیره ای از خدمات سریع و franchised برگزار می گردد کافه در حال حاضر متعلق به رستوران مارک های بین المللی (RBI) یک شرکت تابعه از شرکت سرمایه گذاری 3G سرمایه اغلب به اندازه کافی است که مردم به من با خود Tim Hortons مشکلات.

و بیش از هر دیگر مسائل تکراری—بدرفتاری کارکنان بیش از گسترش مکان های, et cetera—مردم شکایت در مورد منو. برخی به من بگویید که چگونه آنها انجام می شود با Tim Hortons زمانی که زنجیره ای معرفی شیرینی و یا فراتر از همبرگر. دیگران به من بگویید که Tim Hortons از دست کسب و کار خود را زمانی که آنها قطع قند پیچ و تاب و یا برخی دیگر ترجیح آیتم استفاده کنید.

هر کس به نظر می رسد به دانستن آنچه که باید در, Tim Hortons, منو جز Tim Hortons. پس از به تازگی آزمایش با faux گوشت و سپس از بین بردن آن, آنها در حال حاضر شامل fancified نسخه از خود را دوناتها که هزینه دو برابر اما طعم و فقط به عنوان بد. پس از آن به نظر نمی رسد این شرکت با بسیاری از نگه در هسته خود صلاحیت است.

بیشتر: بعد Tim Hortons آمد به شانگهای

بیشتر tellingly, همان فروشگاه فروش کاهش یافته است 1.4 درصد در سه ماهه سوم سال 2019به عنوان مخالف به RBI دیگر دارایی برگر کینگ و Popeyes که دیدم فروش عمده افزایش طول همان دوره است. که به معنی جعبه پیشنهاد باید در استفاده از.

داشتن گوش به خوانندگان و اخیرا خورده از طریق منوی کامل در یکی نشسته (و پس از آن racoons پاره باز من زباله به لیسیدن پنیر مانده خاموش لفافه) من احساس واجد شرایط به وزن در آنها چه باید خدمت.

بیایید می گویند ما از ابتدا شروع شد و ما تا به حال 4,300 مکان در کانادا اختصاصی برای مشتریان وفادار به حداقل برخی از بخشی از Tim Hortons تجربه. آنچه را که ما خدمت می کنند ؟

ما باید برای شروع بازی.

بیشتر: شش millennials بازدید Tim Hortons نوآوری کافه…

اغلب کلاس مبتنی بر بحث بیش از دونات (دلار دوناتها در مقابل فانتزی پنج دلار دونات) الشعاع واقعی درگیری در اطراف این تااینکه—مخمر سبک در مقابل کیک سبک است. در حالی که من دوست دارم خوب, تازه, مخمر افزایش یافته است doughnut, Tim Hortons نمی کند این را. نه در حافظه من. من هرگز تا به حال یکی که نمی یاد من پژمرده-jowled سناتور که باید بازنشسته سه انتخابات پیش. و اگر آنها نمی تواند در خدمت تازه آنها نباید خدمت در همه. کیک دونات هر چیز دیگری شما فکر می کنم از آنها دارای عمر مفید طولانی تر. اگر ما کاملا به حال به خدمت مخمر doughnut من می خواهم یک مناسب لعاب برای آن است که به آرامی کت و چسبیده به بالا و نه از هر آنچه که آنها با استفاده از در حال حاضر است که ضربه محکم و ناگهانی و شین از مینای دندان استفاده می کنید برای پوشش شکاف در وان حمام.

رویای شیرینی که faux-لذیذ خط توت فرنگی و شکلات و dulce de leche به تازگی معرفی شده است ، در واقع بسیاری از دونات ها لغو شود.

بیشتر: چگونه Tim Hortons خود را از دست داد راه

در اینجا آنهایی که خوب: ترش-کرم لعاب شکلات لعاب نارگیل تست و قدیمی ساده. حفظ آن و زباله بقیه. خداحافظ بوستون کرم افرا کانادا زغال اخته, توت فرنگی, دو شکلات و شل سیب قطعه قطعه کردن. و من می خواهم کامپیوتر را در بخش R&D است که بدون شک هدر رفتن وقت خود را در حال توسعه یک cronut به جای تمرکز بر روی بهبود موجود ما محصولات پخته شده. ما را در حفظ و فن های مورد علاقه Timbits.

در حالی که وجود دارد حدود 17 گرم نوشیدنی ها در منوی سمت راست در حال حاضر از کارامل macchiato, به, سیب, دارچین, مه, و اساسی ترین, یکی از شما نمی تواند تصور کنید که این شرکت بدون قهوه است. پس بیایید حداقل در خدمت آن است.

مردم باید نظرات قوی در کیفیت Tim Hortons قهوه. من هیچ سگ در آن مبارزه کنند. اما من می خواهم برای رفتن به نمایشگاه لوبیا می دانید که برخی از شرکت اصلی محصول نبود با استفاده از وحشیانه شرایط و فقیر پرداخت که بومی است که در سراسر صنعت کشاورزی است. Tim Hortons دارای یک صفحه وب اختصاص داده شده به یک ابتکار به نام Tim Hortons قهوه مشارکت آمده است: در سال 2005 ما از عهده تجزیه و تحلیل جامع از جریان اصلی قهوه گواهینامه مدل از جمله Fairtrade, Rainforest Alliance, UTZ گواهی 4C انجمن و دیگران. به عنوان یک نتیجه از این مطالعه مشارکت تاسیس شد به آدرس پایداری مسائل ما احساس می تواند در رابطه با خود کار مهم است.

از خرچنگ قرمز به Cheesecake Factory, من خواندن بسیاری از رستوران های زنجیره ای پایداری صفحات وب است. بنابراین اجازه دهید من ترجمه: این به این معنی آنها نگاه نیاز از اعتماد سازمان های غیر دولتی ساخته شده از افرادی که اختصاص داده شده تخصص خود را در جهت ایجاد دستورالعمل های اخلاقی برای خرید از دانه های قهوه و تصمیم به چشم پوشی از صدور گواهینامه توسط این سازمان های غیر دولتی در حمایت از درخواست مشتریان به اعتماد که این شرکت در حال انجام بهترین خود را. مشکل با خود تنظیم است که آن کار نمی کند. که آنچه در قوانین و مقررات و تنظیم بدن هستند. بازیکن تیم امید ایران می گوید برنامه های خود را تحت نظارت است توسط یک شخص ثالث تایید سازمان به نام کنترل اتحادیه گواهینامه. اما اگر شما واقعا حمایت از کشاورزان در کشورهای در حال توسعه و پرداخت آنها آنچه را که آنها سزاوار برای محصول خود را و چگونه شما می توانید فروش قهوه برای $1.59 یک فنجان?

فرانسه وانیلی باقی می ماند برای همسرم که چندین شیرین دندان و متنفر قهوه. هر نوشیدنی داغ در منو جز غرق چای از بین رفته است. که شامل تخصص چای مانند عسل و لیمو و بابونه—این کاخ باکینگهام.

به نفع محور چیزی از منو من می خواهم به نگه داشتن یکی از ساندویچ صبحانه و فلفل قرمز. تا زمانی hashbrown doorstops و انواع مواد سفت داخل یک بسته بندی.

اما بیایید از بین بردن قند در فلفل قرمز. و تا زمانی که ما در حال ارائه فلفل قرمز, بیایید با هم چند گزینه دیگر از سوپ و خورش داغ مواردی است که می تواند تولید انبوه در یک مرکزی هنر گرم نگه داشته و ladled در یک سرویس سریع ، به عنوان یک مصالحه چگونه در مورد پیش ساخته ساندویچ با نان تازه? اگر کارکنان یک Autogrill بین ناپل و بولونیا می توانید بازی شیر یا خط قبل از مونتاژ prosciutto ساندویچ در مطبوعات پانینی بنابراین می تواند به کارکنان است. ترفند این است که به یک منو از بیش از شش سوپ و شش ساندویچ به جای مخدوش دستمزد پایین کارگران با وظایف از اجرای دارچین سوسیس نان تست فرانسوی صبحانه ساندویچ, chipotle پنیر چدار مرغ پیچد و یا dishing از کابوس نسخه از croissants انگشتان مرغ و سیب زمینی. اگر شما خود Popeyes اما نمی تواند تولید یک خوراکی مرغ, انگشت, don’t خدمت انگشتان مرغ. و یا امکان استفاده از RBI خانواده و توسعه Tim Hortons تنوع مرغ سوخاری, ساندویچ شده است که مانند یک ضربه برای Popeyes. شاید کوچکتر بخشی از Popeye مرغ خورده را به یک ساندویچ صبحانه با تخم مرغ و پنیر ؟ که راه ما با استفاده از یک منبع قابل اعتماد اما ساخت ساندویچ های مختلف به اندازه کافی وجود دارد و هیچ تهدیدی از cannibalizing فروش در Popeyes.

نوشیدنی های سرد مانند Oreo سرد capps که کشیدن پایین و فروش آن از بین رفته اند قبل از من از ناهار. نسخه من از منوی خود را که در حال حاضر ویژگی های بیش از 90 آیتم ها به 18. به نظر می رسد که قابل کنترل است.

و در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد با عمو کورنلیوس را قدیمی Timey جدید-Timey, تیم Hortonarium. ما می خواهم به بیرون رفتن از کسب و کار. و سریع. چون Tim Hortons, برند, برای همه آن گناهان و سوء مدیریت است نه ساخته شده بر روی یک پایه مصرف کننده حاضر به پرداخت بیشتر برای کیفیت مواد غذایی است. آن را بر اساس کیفیت مواد غذایی به فروش می رسد در تخفیف قیمت ginned تا با یک اشاره از نوستالژی و میهن پرستی. من نسخه Tim Hortons منو کوتاه تر است اما نیازمند مواد بهتر و تلاش بیشتر آنها را آماده. این امر افزایش هزینه های مواد غذایی و هزینه های کار, نیاز به افزایش در قیمت های منو. و کمی وجود دارد و به هیچ امکان تولید این نوع از افزایش درآمد برای توجیه جدید اضافه شده به هزینه های عملیاتی. من نمی قادر خواهد بود برای جذب کیفیت فکر مصرف کنندگان به یک نام تجاری شناخته شده برای قیمت های ارزان. و من نمی قادر خواهد بود برای متقاعد کردن قیمت های موجود فکر مصرف کنندگان به پرداخت بیشتر برای محصولات آنها در حال حاضر خوشحال هستند.

به همین دلیل من باید در حال اجرا یک رستوران هرگز به ذهن چند ملیتی زنجیره ای از رستوران ها توسط franchisees کسانی که کمی می گویند بیش از آنچه که در منوهای خود را.

در حالی که آن را سخت به چشم پوشی از من تعصبات ایده از آنچه که من را در منو در Tim Hortons سرگرم کننده آزمایش فکری. و شبیه به سن فکری همه ما از خود بپرسیم: اگر چه فوق العاده چهار شرکت سازنده جک کربی روشن پروژه های مرد عنکبوتی co-creator Steve Ditko? خواهد مرد عنکبوتی در مبارزه کرده اند به طور فزاینده ای عجیب و غریب بیگانگان هر مسئله دیگر? خواهد the Fantastic Four تبدیل شده اند brooding شهدا قادر به پیدا کردن عشق ؟

این سخت است برای گفتن. به این دلیل که نسخه های کلاسیک از این شخصیت ها خیلی آشنا و از آنجا که آنها indelibly مربوط به خود را. علاوه بر این ، مواد غذایی بر خلاف کتاب های کمیک و فیلم و یا موسیقی را تنها در حال حاضر وجود دارد. ما می توانید ذخیره کنید یک دستور و یا یک عکس. اما ما در واقع نمی تواند تجربه چه Tim Hortons وعده غذایی بود که در سال 1964. بنابراین من باید به مردم را کلمه ای که از آن استفاده می شود بهتر است. و نسخه ای که امروز وجود دارد نمی تشکیل شد توسط یک آشپز سرهم بند در اطراف در آشپزخانه, اما توسط یک کمیته بر اساس نمودار فروش و روند بازار.

و در یک نقطه خاص مثل مرد عنکبوتی یا چهار فوق العادهکه به دست می آمد متعلق به دیزنی, رستوران های زنجیره ای نمی تواند موفق شود, مانند یک عملیات مستقل که در آن یک آشپز و یا مالک می تواند تصمیم به بازنویسی کل منو.

RBI و شرکت مادر آن, 3G, سرمایه باید به وضوح حد از Tim Hortons منو. و آنها موفق به دریافت جلوتر از اجتناب ناپذیر مطبوعات بد ناشی از شرکت خوار اشتغال شیوه های مانند از بین بردن پرداخت می شکند و یا قفل کردن کارگران برای اعتصاب بیش از 10 سنت است. اما در نهایت RBI می داند با نام تجاری core competency—فروش مواد غذایی آشغال در قیمت های ناخواسته. آنها فقط کردم به تر و تمیز کردن چربی منو گاهی معرفی آیتم های قطع (برای مدت زمان محدود فقط) مانند eclairs یا نان کاسه و ارتباطات بحران استراتژی آماده برای دفعه بعد یک franchisee گران می شود برای اینکه افتضاح به کارکنان.

چرا که اگر شما نمی توانید قیمت ها را افزایش و شما نمی توانید مردم پرداخت دستمزد زندگی می کنند, توت فرنگی دوناتها فقط یک کلاه ابریشمی بر روی یک خوک و مشتریان نمی خواهید به سقوط آن.

اطلاعات بیشتر در مورد TIM HORTONS:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im