Red Sox’ 10-بهترین فصل در 10 سال گذشته: شماره 6, 2017 کریگ Kimbrel

Jason Mastrodonato شروع پوشش Red Sox در سال 2011. این پنجمین بار در یک سری رتبه بندی 10 بهترین فرد Red Sox فصل از 10 سال گذشته است.

در سال 2017, زمانی که صفحه نمایش بزرگ بالاتر از میدان مرکز در Fenway پارک رفت و تد نوجنت گیتار شروع به بازی مقدمه ای برای “Stranglehold,” Red Sox’ بازی بیش از.

از لیگ برتر اولین بازی با آتلانتا بریوز تا 15 ژوئیه 2017, Kimbrel هرگز منفجر صرفه جویی در Fenway رفتن یک رکورد 30 مستقیم بازی با رگه های دست نخورده.

و در بسیاری از نقاط در طول سال 2017 فصل او یکی از غالب ترین ضد بیس بال تا به حال دیده می شود.

او انداخت یکی از بهترین شکستن توپ هر کسی در یک Red Sox, یونیفرم انداخته است بیش از دهه گذشته است. در مارس 7, زمانی که او بیرون زده چپ دست-ضربه زدن جو مور در یک منحنی است که شروع به بالا و سپس به پایان رسید با شکستن نوک تیز است که به سختی برش لبه گوشه.

مور یکی از مهمترین و آرام و جمع آوری ستاره ها در MLB برای سال های از دست رفته و ذهن خود را بر روی صفحه اصلی داوری دن Iassogna. پخش بررسی نشان داد آنچه که همه ما می دانستیم که: Iassogna آن را درست کردم.

آن را واقعا مسخره بشه.

Kimbrel را curveball شد داستان 2017, شاید بهترین سال از Kimbrel حرفه ای.

او در آغاز سال با برگزاری راست دست مورد hitless در اولین 47 در خفاش تا در نهایت در ژوئن 3, علامت Trumbo آمار تک. آن Kimbrel را 23rd ظاهر از سال است.

او fastball شد به طور متوسط 99 مایل در ساعت, سخت, سرعت, کار خود را, اما او پرتاب خود را منحنی 31 درصد از بالاترین سطح خود در پنج فصل.

چرا که او fastball فرمان خیلی خوب بود که سال خود را منحنی تبدیل شد و حتی بیشتر غالب است. مورد whiffed در زمین بیشتر (55%) از آنها ساخته شده تماس بگیرید.

یک روز در اوایل ماه مه Kimbrel وارد 1-1 بازی در میلواکی و زده از پنج شش مورد او مواجه شده است. سه نفر از آنها در fastballs پایین وسط. دو تن از آنان در شکستن توپ که فقط برش لبه.

The ninth inning منجر به سه strikeouts نه زمین Kimbrel اول حرفه ای معصوم باز یافته و فقط سوم در Red Sox تاریخچه (پدرو مارتینز در سال 2002 و خاک رس بوشهلز در سال 2012).

بود روز وجود دارد که در آن سال زمانی که تیم مخالف را تنها دیدن دو کوزه: Chris فروش و Kimbrel.

“ما شاهد دو کوزه در کارکنان ما در حال حاضر هر دو او و فروش است که در حال انجام کارهایی هستند که بسیار غیر معمول با تعداد نوسانات و نتواند” مدیر سابق جان فارل گفت: در آن زمان. “با Kimbrel شما دیدن قدرت او ایجاد نوسان و از دست ندهید.”

این strikeouts بودند باور نکردنی است. او فانینگ حدود نیمی از batters که پا به این صفحه.

شماره خود را در ماه مه به تنهایی به دست آورده او را بازیکن ماه افتخارات زمانی که او جمع آوری هفت صرفه جویی قابل توجه 25 در 12 ⅔ نوبت در حالی که مخالفان رفت و فقط 1-برای-40 کردن او را.

“من فکر می کنم او بوده است بدون شک بهترین و نزدیک در بیس بال تا زمانی که او در لیگ,” مت بارنز گفت که ممکن است. “مرد می اندازد در هر نقطه از 97-100 mph از اینجا پایین و بالا می رود حرکت می کند — و سپس او شکستن توپ می آید که درست کردن آن. شما در حال تماشای و به عنوان بسیار سرگرم کننده به تماشای من است.”

Kimbrel خود را به دست آورده ششم All-Star Game nod.

“من فکر می کنم من آهسته کمی” Kimbrel گفت. “نوع آهسته بازی کردن کمی. من اجازه نمی آن را با سرعت تا بر من حد. فقط متوجه است که هیچ چیز اتفاق می افتد تا زمانی که من اجازه رفتن توپ, بنابراین من فکر می کنم تفاوت بین من در 22 و من در حال حاضر که احتمالا بزرگترین تفاوت است.”

او به هارون قاضی نگاه احمقانه در افزایش 98-mph بخاری که قاضی هک شده و از دست رفته با یک کلید 5-4 برنده بیش از یانکی ها در برانکس در ژوئن 6 است که قرار ساکس یک بازی پشت Yanks در لیگ آمریکا شرق.

“صادقانه آن را احتمالا یک کمی آسان تر است چرا که او بلندتر” Kimbrel گفت. “بالا fastball از آنچه که من استفاده می شود به پرتاب احتمالا به نظر می رسد کمی شیرین به او در آینده وجود دارد.”

او زده از پنج یانکی ها که شب.

اما به دلیل چگونه باور نکردنی Kimbrel شده بود تمام فصل, پرسش در بوستون بودند به طور مداوم از کار اخراج فارل: چرا استفاده از او بیشتر است ؟ چرا استفاده از او در اوایل بازی ؟

“راستش من ترجیح می دهم به پرتاب یک زمین باز یافته دو یا سه شب در یک ردیف” Kimbrel توضیح داد که ماه ژوئن است. “من به آنچه که من باید انجام دهید برای کمک به این تیم برنده است. من فکر می کنم آن را پنج بار تا کنون این سال یا شش بار من آمده ام در در هشتم و کمک کرد تا تیم برنده در این راه است. من فکر می کنم نسبت به پایان سال ما ممکن است آن را کمی بیشتر.”

بحث این نیست که پایان فارل اخراج شد پس از این فصل است.

یکی می تواند استدلال می کنند که فروش باید ماند در این بازی به صورت lefty-گوشت کوب الکس Bregman در آخرین بازی از لیگ آمریکا بخش سری در برابر Astros. Bregman در زمان فروش, عمیق, فارل را جایگزین او Kimbrel و Kimbrel اجازه اجرا به عنوان Sox از دست داده 5-4 و دیدم فصل خود را به پایان.

Kimbrel نهایی اعداد در میان بهترین در یک فصل نزدیک تر: 5-0 با 35 صرفه جویی در 69 نوبت با 126 strikeouts, 14 پیاده روی یک 1.43 عصر 0.68 شلاق.

سه نقل قول

گیر شنی لئون در مارس 9:

“من احساس می کنم از آن آسان است برای او. او اعتصاب دو بچه مانند آن را هیچ چیز نیست.”

Outfielder Mookie بتی در مارس 11:

“او را به بیرون رفتن وجود دارد و بچه ها در حال حرکت و به نظر نمی آید مانند آنها واقعا نزدیک است.”

فروش در Oct. 9:

“او به خوبی از مسائل اگر نه مسائل بهترین من تا کنون دیده ام در زمین بیس بال.”

سه آمار

Kimbrel به پایان رسید قابل توجه 49.6 درصد از batters او مواجه شده است.

او strikeout نرخ 16.43 هر نه نوبت می ایستد به عنوان سومین تمام وقت توسط یک مسکن (min. 50 نوبت) پشت تنها خود 16.66 علامت در سال 2012 و Aroldis چپمن 17.67 علامت در سال 2014.

او را زده هر سه مورد با او مواجه کامل زمین باز یافته 10 بار در طول سال دوم بیشتر از جمله نوبت در رشته پشت تنها سرخپوستان’ کوری Kluber, که آیا آن 11 بار اما بیش از 203 ⅔ نوبت.

اخلاقی از داستان

برخی از کوزه ساخته شد به رکورد سه outs. نه بیشتر نه کمتر.

بالا 10 در 10 سال گذشته

شماره 7. 2018, J. D. مارتینز

شماره 8. 2016 ریک Porcello

شماره 9 2011 داستین Pedroia

شماره 10 2016 جکی Bradley جونیور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im