Red Sox’ الکس Verdugo سالم است اما در برابر هر گونه MLB برنامه نگه می دارد که بازیکنان از خانواده

آن را تنها روان-در-نقدی MLB ستاره های بزرگ که در حال شورش علیه عجله برگشت به بیس بال استادیوم میان coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که مایک ماهی قزل آلا و کلیتون Kershaw ابراز نگرانی های خود را در مورد بازی بیش از حد به زودی و با رها کردن خانواده خود به قرنطینه در مجازی حباب, Red Sox outfielder الکس Verdugo همان نگرانی البته از یک دیدگاه متفاوت است.

او فقط 23. او را به سختی ساخته شده پول بزرگ و در عین حال درآمد $560,000 به لیگ حداقل در سال گذشته است. و او را بیشتر به اثبات از فقط در مورد هر کسی که در بیس بال پس از بودن محور تجارت برای Mookie بتی و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی برگشت.

“من همه چیز در مورد ایمنی” Verdugo گفت: در تماس با خبرنگاران در روز سه شنبه. “من فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما در امنیت هستیم و ما در حال بازی آن را هوشمند و انجام کارهای درست. ورزشکار در من این بازیکن را در من می خواهم به بازی. من می خواهم به خارج در این زمینه است. این جایی که من دوست دارم. این فقط من هستم که در آن برای هر زمان. هر زمان که امن است هر زمان که هوشمند است.”

“آریزونا طرح” به نظر می رسد که در دود. این ایده از ورود حباب به بازی بیس بال در بهار آموزش پارک در آریزونا نمی نشستن به خوبی با بازیکنان. ESPN گزارش داد که این ایده نیست مرده اما در آخرین آن.

“شده است وجود دارد بسیاری از شایعات از حالات مختلف” Verdugo گفت. “برخی از آنها به نظر می رسد کمی افراطی است.”

حتی جوان Verdugo است در برابر هر گونه ایده است که بازیکنان جدا از خانواده خود را.

“من فکر می کنم, برای مطمئن,” او گفت:. “قطعا بسیاری از بازیکنان مسن با همسران و فرزندان و حتی برخی از مردم که فقط به حال بچه ها با همسران خود بیش از حد. این تنها چیزی است که به نظر نمی رسد منطقی به من به خانواده جداگانه مانند آن. و یا به بازیکنان قرنطینه. که کمی دشوار به نوع درک ذهن من در اطراف.”

امید از دست رفته نیست.

با مرگ یک طرح می آید تولد دیگری است. به نظر می رسد علاقه رو به رشد در نگه داشتن تیم در خانه خود شهرستانها برای محدود کردن برنامه با کمتر سفر می کند. وجود دارد می تواند موقت و تجدید به نگه داشتن تیم ها به هم نزدیک که ممکن است (اگر چه ما هنوز در حال انتظار برای توضیح اینکه چگونه یک پرواز به تمپا است هر گونه امن تر از یک پرواز به لوس آنجلس).

به نظر می رسد مانند بیس بال را در سال 2020 اتفاق می افتد حتی اگر آن را یک بازی متفاوت از ما به دیدن استفاده می شود.

بازی بدون نیاز به طرفداران در حال رفتن به صاحبان خوشحال است. بازیکنان به نظر نمی رسد هیجان زده یا در مورد آن, اما آنها در حال حاضر.

“ما به برخورد با آن را قبل از” Verdugo گفت. “ما در آریزونا بازی های لیگ بدون طرفداران, فقط scrimmages با بچه ها. ما آن را تمام انجام داده. من نه مخالف آن. برای اولین بار در 30 بازی این خوب است. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که همه بازیکنان کمی درد و آن را تکراری?

“طرفداران بیاورید که انرژی. طرفداران اضافه کردن اضافی که آدرنالین است که شما هل کمی بیشتر. که تنها سقوط من بدون داشتن طرفداران. آن را دشوار است. من دوست دارم که هنگامی که شما را به یک بازی زمانی که یک پارچ حملات کسی, و یا به شما ضربه چیزی است که من دوست دارم به شنیدن تشویق های بوس. این است که بازخورد فوری است که به شما می دهد که آدرنالین یا باعث می شود شما کمی عصبی و شما تغذیه کردن از آن است.”

Verdugo نیاز آدرنالین.

پس از هدف قرار دادن .294 با .817 عملیات خود را rookie فصل 2019 او از دست رفته نهایی دو ماه با یک مصدومیت که او را نگه داشته و محدود در بهار آموزش این فوریه.

اما او گفت که او 100 درصد سالم در حال حاضر با تمدید بقیه انجام بدن او خوب است. او کار کردن در یک باشگاه بدنسازی خانگی در حالی که صرف وقت آزاد ماهیگیری در رودخانه پشت خود را به طور موقت فورت مایرز اقامت که در آن او را به ماندن با بهترین دوست.

JetBlue پارک پیچیده برای بازگشایی Red Sox بازیکنان. Verdugo همراه با کریس فروش در میان بزرگ leaguers آموزش وجود دارد در آماده سازی برای نهایی فصل است.

“من در چنین موقعیت خوب ذهنی و جسمی است که من نگران هستم در مورد من (عملکرد)” او گفت:. “من فقط آماده برای بازی. من می دانم که اگر من بازی می کنم و احساس می کنم راه من احساس می کنم در حال حاضر من اعداد خواهد بود آنچه را که آنها همیشه بوده است.”

اگر MLB می یابد یک راه امن برای گرفتن بازی رفتن دوباره Verdugo آماده خواهد شد برای اثبات او شایسته تجارت تراشه سابق آمریکا MVP لیگ.

اگر هیچ بیس بال و بتی هرگز مناسب برای داجرز قبل از هدف قرار دادن رایگان آژانس “این خواهد بود که بسیار دیوانه” Verdugo گفت. “این خواهد بود که بسیار آجیل. من واقعا در مورد آن فکر نکرده بودم اما فکر می کنم این یک وضعیت دشوار اگر این سناریو است که برای داجرز. سلام این بخشی از زندگی درست است ؟ ما نمی توانیم انتظار این چیزها و برای داجرز که معامله سخت. اما هی همه چیز را با دلیل اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de