Red Sox پخش جری رمی “در معرض خطر” برای coronavirus امید بیس بال نیست دوباره بیش از حد به زودی

جری رمی است می ترسم.

این دیرین Red Sox آیکون و NESN گوینده آنجا که کسی شده است از نزدیک زیر مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس پس از بازگشت به خانه از بهار آموزش بیش از دو هفته پیش. و او را به انجام همه چیز را او می تواند به سالم ماندن و از راه آسیب است ویروس.

67 ساله رمی که جان سالم به در چهار دوره با سرطان ریه گذشته و شتم آن را در نوامبر سال 2018 می داند که او را در معرض خطر بالا برای بیماری پس از او بوده است و حتی بیشتر مراقب باشید. او بلافاصله خود قرنطینه با قمر پس از بازگشت از فورت مایرز و نه خانه را ترک کرد پس از. خود را در خرید مواد غذایی انجام شده توسط خود دختر و پسر در قانون.

“از نقطه نظر من باید شرایط اساسی, پس از آن کمی خطرناک تر برای من به معرض هر یک از این, بنابراین من مطمئن شوید که من به خاطر دارم در خطر بالا” رمی گفت: از طریق تلفن سه شنبه. “اگر من آن را دریافت آن می تواند بسیار بد است. …

“این مرا می ترساند وقتی من می بینم که آنها در تلویزیون افرادی که تحت خطر بالا. شما می توانید تعدادی از این دسته برای من پس من که فوق العاده با احتیاط و تنها ماندن در خانه و تماشای تلویزیون است. همسر من شده است نیز بسیار محتاط در مورد بیرون رفتن نیز چون او نمی خواهید به آن را در خانه در اینجا, بنابراین ما در این نوع از وضعیت است.”

بازی بیس بال است که مانند هر ورزش تعطیل است به طور نامحدود است آخرین چیزی که در رمی ذهن. در علاوه بر این به خود و سلامت او را به فکر کردن در مورد سلامت کارگران و پرستاران و پزشکان که در حال مبارزه در مبارزه با این ویروس در بیمارستان هر روز همان افرادی که کمک کرده اند او را غلبه بر خود مسائل پزشکی.

“زندگی خود را در معرض خطر هستند در حال حاضر و من باید بسیار توجه به همه آنها و آنچه آنها در حال رفتن را از طریق در حال حاضر” رمی گفت. “اولین پاسخ پرستاران و پزشکان و کسی که می آید در تماس با کسی که این فقط فوق العاده ای در معرض خطر است. این افراد باید مراقبت از من تمام زندگی من و من فکر زیادی در مورد آنها را به خاطر این وضعیت وحشتناک. آن را در سراسر جهان ما حتی به اوج خود رسید و در عین حال. دیوانه وار و ترسناک است. آن را احتمالا ترسناکترین چیزی که من همیشه در زندگی من است.

“من فقط نمی توانید ذهن افرادی که مشغول به کار در خط مقدم. من واقعا نمی تونم من فقط نمی توانید ذهن این افراد است. این فقط یک وحشتناک, وضعیت است.”

زمانی که رمی چپ فلوریدا پس از آموزش بهار متوقف شد, او گفت که او تا به حال یک ایده بد چگونه ویروس را بدست کرده بود اما نمی دانند واقعا به شدت از این وضعیت تا زمانی که او به خانه. رمی گفت: بدون داشتن بیس بال پنج شنبه گذشته بود که فصل اصلی روز باز نمی احساس عجیب و غریب از آنجا که او می دانست که این فصل به تعویق افتاد اما این احساس ممکن است تغییر این پنجشنبه که Red Sox برنامه ریزی شده بودند به خانه خود باز کن در Fenway پارک.

مثل همه رمی نمی داند که این فصل می تواند آغاز خواهد شد و او حتی پذیرش این احتمال که وجود دارد ممکن است یک فصل در همه.

“من هیچ نشانه. من فکر می کنم هر کسی که به شما می گوید که آنها فکر نمی کنم آنها هر گونه نشانه یا” رمی گفت. “همانطور که گفتم ما حتی رو به بالا از این تاپیک میخوام یک کاهش اما این بدان معنا وجود دارد یک چراغ سبز است که برای رفتن و می گویند, ‘OK همه عقب بر گردیم به حالت عادی’? من فکر نمی کنم که مورد, بنابراین من هیچ نظری ندارم. کاملا رک و پوست کنده و فقط پرتاب گردن من وجود دارد, من شگفت زده نمی شود اگر هیچ بیس بال. آن را تعجب نیست که من در همه این چیز را ردیابی بنابراین من برای آن آماده. من فکر می کنم همه آماده برای آن.”

رمی نیز نمی خواهم این ایده از بازی با جمعیت یک احتمال آن است که MLB کمیسر راب مانفرد خطاب است و در جدول پس از CDC توصیه می شود که باید وجود داشته باشد هیچ اجتماعات بیش از 50 نفر حداقل تا اواسط ماه مه.

“ما از شنیدن همه چیز در مورد بیس بال شاید باز کردن بدون جمعیت. هیچ کدام از آن باعث می شود هیچ حس به من” رمی گفت. “هیچ یک از آن را می سازد هیچ حس به من. … چون همه حق از آن باز می شود تا با, جمعیت, اما آنچه در مورد بازیکنان که در حال بازی در بازی و چه در مورد سفر است که شما را به ایجاد و هتل شما را به ماندن در? شما هنوز هم در معرض این ویروس به طوری که نمی تواند حس بسیار به من در همه. من فکر می کنم این نیاز به پاک کردن 100 درصد قبل از هر کسی می شود بازگشت به یک زندگی عادی است.”

در حال حاضر رمی خواهد ماند ماندم, به. او صرف زمان تماشای قسمت از “روزهای زندگی ما” با همسرش قمر به عنوان آنها سوار این طوفان هم دانستن در حال حاضر نیست که به نگرانی در مورد بیس بال.

“من از دست این اقدام از بازی من از دست من چی کار کنم چون من آن را دوست دارم اما من هم به اندازه کافی و به اندازه کافی هوشمند به می دانم که چیزهای دیگر وجود دارد که مهم تر است” رمی گفت. “در حال حاضر رک و پوست کنده تمرکز بر روی هر چیز دیگری به جز آن. … را ندارد که راه را اشتباه من به دنبال همه چیز است که رفتن در در بیس بال بدیهی است اما من اولویت شماره 1 در هر روز است. من شماره 1 اولویت امیدوار است که هیچ کس دیگری می میرد و از این پس این واقعا چیزی است که من فکر کردن در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im