فورت مایرز — Chris فروش ممکن است شنیده زباله-می کوبیدن و یا می دانست آنچه که او و بقیه بیس بال جهان می داند در حال حاضر, اما او قطعا به حال خود سوء ظن.

آن بود Oct. 5, 2017, بازی, 1 از دستگاه های کمک شنیداری در هوستون زمانی که فروش خود را برای اولین بار حرفه ای حذفی شروع و خود را تنها در دقیقه, خدمتکار, پارک در سال 2017. او بی درنگ روشن توسط آستروس برای هفت اجرا می شود نه در بازدید از جمله سه homers دو که در آمد back-to-back مد توسط Alex Bregman و خوزه Altuve در زمین باز یافته.

Red Sox بودند دمیده 8-2 و در نهایت حذف در چهار بازی توسط Astros که در نهایت برنده سری جهانی.

بیش از دو سال بعد هر چند در یکی از بزرگترین رسوایی در تاریخ بیس بال آن بود که نشان داد آستروس به طور غیر قانونی استفاده می شود فن آوری به سرقت علائم در طول سال 2017 فصل — از جمله برگشتی. و در حالی که فروش نمی رفته به بررسی نوار او قطعا به یاد می آورد چگونه به او احساس بر روی تپه که در اکتبر روز در سال 2017, و مانند بسیاری از سراسر بیس بال نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم مثل چیزی بود.

“من فکر می کنم آنها فرار از آتش بازی در هوستون” فروش گفت. “آن مرد در قطار باید آن را نگه داشته اند شغل خود را برای یک سال دیگر. که سخت بود. من ایستاده بود در خارج وجود دارد بر روی تپه و گفت: چگونه جهنم آنها انجام …’ آنها ضربه شکستن توپ بیش از نرده ها برخورد fastballs در گردن خود را. آره عبور ذهن خود را. اما چه نوع از ادم سفیه و احمق آیا شما مانند نگاه کنید اگر آنها در واقع نمی? من قصد ندارم به نشستن وجود دارد و می گویند آنها به خاطر من باید 100% شواهد. من حدس می زنم وجود دارد این است که در تحقیقات, اما در آن سناریوی خاص من نمی دانم. …

آستروس’ ثبت نام-سرقت رسوایی خرید اینترنتی از عذر خواهی و همه چیز مرتبط با آن را تحت سلطه این بحث به عنوان بهار آموزش آغاز می شود. برجسته بازیکنان در حال صحبت کردن و اجازه دادن به ناکامی های خود را شنیده می شود به عنوان آنها می رسند در اردوگاه از کودی Bellinger به ترور بائر به کریس برایانت و چندین نفر دیگر.

اما فروش در حالی که به او سوء ظن متوقف کوتاه از پاره آستروس. او مطمئن نیستید که چه مقدار از فقیر حذفی تفرج تا به حال به انجام غیر قانونی ثبت نام-سرقت و حتی اگر آن را انجام داد آن را در گذشته در حال حاضر.

“آره, آن را بمکد. اما آنچه من می خواهم به انجام?” فروش گفت. “من می خواهم به نگه داشتن آنها را در زور اسلحه? من رفتن به نشستن در اینجا و نفرین آنها را از طریق یک دسته از دوربین ؟ اگر من چیزی را به آنها می گویند من می دانم آن بچه ها. من می توانید یکی از شماره های خود را و متن آنها و صحبت کردن با آنها چهره به چهره و یا هر چیز دیگری. آن اتفاق افتاده است. آنچه می خواهید در مورد آن انجام? شما می توانید نشستن در اطراف و گریه در مورد آن و یا من می توانم به کار کنید و سعی کنید و برنده مسابقات قهرمانی.”

فروش, چند, است که قطعا در مورد نحوه رسوایی را لرزاند ورزشی و فکر می کند این مهم است که آن را به تمیز کردن.

MLB کمیسر راب مانفرد گفت: در مصاحبه با ESPN روز یکشنبه که وجود دارد این است که “هیچ سوال” لیگ باید یک سیاست جدید قبل از سال 2020 فصل است که محدودیت دسترسی به ویدئو در طول بازی. این فقط یک ایده به عنوان بیس بال تلاش برای حرکت رو به جلو است.

فروش روشنگر بود به عنوان او در مورد احساسات خود را در مورد تمام است که برخوردی در ورزش او در مورد مراقبت عمیقا.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از مراحل به کار گرفته می شود,” فروش گفت. “خوشبختانه من در حال اجرا را نشان می دهد و من نمی باید به شکل همه که از. من فکر می کنم ما فقط باید به عقب بر گردیم به بازی بازی. X و O است. اگر من بهتر از شما در یک روز خاص من برنده شوید. اگر شما بهتر از من در یک روز خاص شما برنده شوید. زیادی وجود دارد, نه تنها با Astros اما شده است وجود دارد بسیاری از پچ پچ از مسائل در رفتن در اطراف لیگ برای سال در حال حاضر. آن در جریان بوده است در حالی که برای. من می خواهم به آن را تمیز کردن. من لذت بردن از رقابت. شما بچه ها از من می دانم که اگر من در خارج وجود دارد و من به ضرب و شتم در یک روز من به شما بگویم من ضرب و شتم. که فقط بخشی از آن است. …

“من قصد ندارم به بازی این بازی برای همیشه لطفا برای. من می خواهم به ترک این بازی در یک راه بهتر از من آغاز شده است. اگر من می توانم چیزی به تاثیر آن من خواهد شد. من می خواهم به انجام این کار است. این نهاد لحن منفی در بازی بیس بال برای آینده بازیکنان از این بازی و باز کردن درب است که من فکر نمی کنم باز بود قبل از. شما نفرت را به فکر می کنم … من هیچ چیر پسر هر وسیله. من انجام برخی از چیزهایی که در گذشته که من مغرور نیست و برخی از چیزهایی که من نمی خواهم فرزندانم را به انجام, اما شما سعی کنید و انجام کارهایی را به راه راست و شما سعی می کنید و ترویج این بازی در یک نور مثبت برای کودکان و نوجوانان در آینده است.”

Red Sox البته هنوز هم تحت بررسی برای خود ادعا نشانه سرقت در سال 2018 است. فروش که انداخت نهایی زمین که فصل به برنده سری جهانی گفت: او در صحبت با محققان گفت که او امیدوار آن خواهد شد به زودی به طوری که مردم می توانند حقیقت را می دانم.

فروش دقیقا نمی اعلام تیم بی گناهی فقط گفت منتظر بررسی برای رسیدن به یک نتیجه گیری.

“آنها تنها در تلاش برای انجام کار خود را با این همه” فروش گفت: از MLB. “آنها از من پرسید شما می خواهید به صحبت کردن با این بچه ها ؟ آره من انجام دهد. چون من می خواهم برای کمک به ایجاد این حق است. آن را خسته کننده است ؟ آره. آن را در زمان 30 دقیقه از یک روز من در offseason? هر آنچه. اما برای دریافت حقیقت و برای اینکه این یک بازی بهتر, من در. چیزی که من در مورد صحبت اساسا کل این مصاحبه گرفتن این همه راست و ساخت این بازی بهتر زمانی که من را ترک کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im