Red Sox’ تصمیم گیری در کریس فروش آرنج خواهد بود سوال

فورت مایرز — فقط زمان خواهد شد بگویید اگر Red Sox و کریس فروش حق تصمیم گیری.

فروش انتظار می رود که برای جلوگیری از تامی جان عمل جراحی در حال حاضر یک صنعت منبع تایید هرالد در روز چهارشنبه.

این خبر برای اولین بار گزارش های ورزشی را کن روزنتال در بعد از ظهر چهارشنبه حدود 20 دقیقه پس از Red Sox مدیر موقت ران Roenicke گفت: این تیم هنوز هم در انتظار یک سوم از نظر دکتر نیل ElAttrache در لس آنجلس و می خواستم به بحث در مورد یافته ها با فروش.

این تیم انتظار می رود که برای رسیدگی به یافته های MRI در روز پنج شنبه صبح.

“ما نیاز به این حق” Roenicke گفت.

فروش اصل احساس درد آرنج در روز دوشنبه یک روز پس از پرتاب 15 رزین در زنده پنبه حلاجی تمرین جلسه آموزش بهار.

از روز شنبه وجود دارد “بدون درد” Roenicke گفت.

اما این اولین بار نیست فروش است برخورد با آرنج مسائل. او تجربه التهاب در آرنج خود را در ماه اوت گذشته زمانی که دکتر جیمز اندروز توصیه می شود یک پلاسمای غنی از تزریق به پایان رسید که فروش را برای فصل بعد فقط 25 شروع می شود.

فروش تصور می شد به طور کامل بیش از آرنج مسائل ورود بهار آموزش. پس از یک جلسه در برابر زنده hitters درد بازگشت.

ما از شنبه چه ساکس طرح انجام و فروش سالم, اما وجود دارد به برخی از نگرانی است که این مسائل ممکن است از بین برود با استراحت و بازتوانی و یا با یکی دیگر از تزریق PRP و یا با یک جراحی کوچک نیست که تعمیر اولنار وثیقه رباط.

این تصمیم باید در نهایت پایین آمدن به فروش. آن را در آرنج خود را. آن آینده خود را. این خود پتانسیل سالن از شهرت حرفه ای بر روی خط.

اما اگر Sox باید بگویم در این موضوع (آنها او پرداخت $145 میلیون دلار در طول پنج سال آینده) یکی را به تعجب می کنم اگر آنها ترجیح می دهند او را به تامی جان عمل جراحی زودتر از بعد.

صادقانه دوم: که در آن است این تیم در سال 2020?

الکس کورا اخراج شد. Mookie بتی و دیوید قیمت معامله شدند. الکس Verdugo است که هنوز دوره نقاهت بعد از یک مصدومیت.

یانکی ها لود می شود. آبی جیز بهتر است. اشعه هنوز هم بسیار خوب است.

و Red Sox, 19 بازی بدتر از یانکی ها از یک سال پیش, آیا اضافه کردن یک همه ستاره این فصل.

حتی پس از بتی تجارت ما می تواند بحث در مورد اینکه آیا یا نه Sox تا به حال یک فرصت مناسب برای رقابت برای یک نقطه کارت های وحشی. من استدلال می کنند که آنها نمی. لیگ آمریکا نیست تقریبا pushover آن را یک سال پیش. جیز, White Sox فرشتگان و رنجرز رو به طور قابل توجهی بهتر است. یانکی ها, اشعه, Astros, دوقلو, یک و هندی ها هنوز هم خوب است.

وجود ندارد بسیاری از برنده شدن آسان و Red Sox ندارد و نوبت به زنده ماندن.

بود که قبل از فروش رو صدمه دیده است.

شاید فروش یکی از آن بچه ها که می توانید استراحت در حالی که کمی در حال حاضر و بازگشت به خود قدیمی خود را اواسط فصل. Red Sox اند به این امید که مورد.

اما اگر تامی جان لازم بود یکی فکر می کنم که اختصاص داده شده و سخت کوش lefty می تواند سرعت بخشیدن به بازیابی جدول به 11 یا 12 ماه درمان به سرعت کار سخت برای ساخت تا قدرت شانه راه جان سرسپرده (و دیگران) انجام داد و دوباره حتی بهتر است در اوایل سال 2021 فصل است.

تامی جان انداخت 2,000 نوبت و هرگز از دست رفته شروع در 14 سال پس از عمل جراحی در سال 1974.

شش سال پیش من از او پرسیدم که چرا کوزه اغلب بهتر است پس از عمل جراحی است. او گفت که به دلیل کوزه نمی تواند پرتاب در طی فرآیند بازیابی آنها باید به جای صرف بیشتر تمرکز خود را بازسازی شانه.

“شما مشغول به کار هستید پرتاب برای چیزهای دیگر بازوی خود را در شکل بزرگ از شانه خود را در شکل پاهای خود را در شکل خوب هستند; این چیزی است که باعث می شود شما پرتاب سخت تر,” او گفت:.

سابق Red Sox تبادل مربی ژوئن نیوس استفاده می شود برای تماس با شانه “موتور” ماشین. آرنج تایر. آن را آسان تر برای تغییر تایر.

فروش شانه مسائل در پایان 2018 بودند که ظاهرا غیر عامل ورود 2019. پس از آن ساخته شده او فقط دو بهار آموزش ظواهر و فقط 25 شروع می شود در طول سال است که در نهایت به پایان رسید و با توجه به آرنج التهاب است.

یک اخراج همچنین می تواند به او فرصتی برای بازسازی قدرت شانه و تازه کردن موتور.

ساکس انتظار می رود به فاش کردن یک مسیر متفاوت برای بازیابی در روز پنج شنبه.

این می رود بدون گفت که ما نمی دانیم MRI نتایج. پزشکان انجام دهد. و آنها می دانند که خیلی بهتر از ما.

اما با توجه به Sox ارسال نتایج به مجموعه های مختلف از کارشناسان پزشکی تصمیم به عمل جراحی در حال حاضر قطعا مورد سوال اگر فروش به پایان می رسد تا با یک درد آرنج دوباره در سال 2020 است.

و یا حتی بدتر در 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>