Red Sox به دنبال شروع تبادل قبل از سال 2020 MLB شروع فصل

انجام Red Sox نیاز به بیش از شروع تبادل قبل از سال 2020 MLB شروع فصل در تاریخ 24 ژوئیه?

در حال توپ بیسبال ساخته شده از چرم یا پوست گاو و نخ و لاستیک-روکش چوب پنبه?

شانس هستند شما می دانید که پاسخ به هر دو این سوالات. بنابراین Red Sox مدیر Ron Roenicke که در زمان دور-در مورد فوق العاده آرام راه گفت: تا زمانی که در مورد آن پرسید یکشنبه.

“این سخت است برای گفتن شما همیشه احساس می کنید واقعا راحت با تمام شروع شما تبادل داشته باشد,” او گفت:. “به ندرت آیا شما شش, هفت, هشت غذای شما احساس خوبی در مورد. و شما می دانید که شما نمی خواهید به استفاده از فقط پنج ، که اتفاق نمی افتد در بازی امروز. بنابراین شما هرگز به اندازه کافی راحت با استارت.”

بیایید بازشماری چگونه بسیاری از استارت Red Sox اند: یکی ناتان Eovaldi; دو مارتین پرز; سه رایان وبر; چهار Brian Johnson; پنج هیچ کس دیگری.

این می تواند بزرگ اگر Red Sox تا به حال شش و هفت و یا هشت شروع آنها احساس خوبی در مورد. اما خدای مهربان در این نقطه شما می خواهم فکر می کنم فقیر مدیر را جمع آوری چهارم در پیاده رو اگر آن را به معنای این تیم می تواند اضافه کردن فقط یک یا دو غذای برای او استفاده کنید.

آنها چطور به اینجا رسیدیم ؟

ساکس ماند در تماس با ریک Porcello این زمستان اما اجازه متس ثبت نام او برای $10 میلیون و رفت گزینه ارزان تر با پرز (6 میلیون دلار) که هنوز نگاه خوب در بهار آموزش و نه در intrasquad بازی شده است و در میان بدترین ها در لیگ های بزرگ در قابل توجه مردم در طول زندگی حرفه ای او.

ساکس معامله دیوید قیمت و نیمی از قرارداد خود را به داجرز همراه با Mookie بتی.

Chris فروش مورد نیاز تامی جان عمل جراحی است که به نظر نمی رسد به خصوص تعجب آور با توجه به راه سال گذشته به پایان رسید و برای فصل.

Eduardo Rodriguez است coronavirus و در عین حال به گزارش به اردوگاه.

Rookie lefty Darwinzon هرناندز که شبیه یک نامزد به بازکن در پنجمین نقطه نیز coronavirus.

Eovaldi و پرز تنها ثابت استارت در سمت چپ. وبر اتحاد غافلگیر و باید جالب در نقطه سوم اما با حرفه ای شماره (5.04 عصر) آن را کشش به تماس با او راحت سوم استارت.

که برگ جانسون در چهار نقطه پس از او از دست رفته بیشتر از سال گذشته با آرنج آسیب و برخی شخصی نامعلومی مسائل.

جانسون سابق در دور اول انتخاب شد که یک قهرمان گمنام در سال 2018 در حال حاضر 29 سال سن دارد و هنوز هم پرتاب همان fastball-منحنی ترکیبی است که به او کمک کرد تا به لیگ های بزرگ. او ساخته شده آن را آسان در برابر هم تیمی های بدون گل در طول سه نوبت intrasquad کار در روز یکشنبه.

Roenicke گفت: او یک نامزد برای چهار نقطه. جانسون فقط خوشحال است که در لیگ های بزرگ بعد از حذف شدن از فهرست این offseason.

“من خواهد بود اگر من دروغ گفت نه” او گفت:. “از آن نوع را به شما می دهد که تراشه بر روی شانه کمی از انگیزه فوق العاده است. من فکر نمی کنم وجود دارد هرگز یک زمان هنگامی که شما در رشته شما راضی. اما پس از آن اتفاق می افتد آتش روشن نشان داد و من نیاز به اثبات چیزی.”

کل چرخش می کند.

“قطعا وقتی که من صحبت کردن در مورد از دست دادن ما از یک زن و شوهر از بچه ها باعث می شود یک تفاوت بزرگ” Roenicke گفت. “تجارت داود از دست دادن کریس, Eddie خواهد بود اما یک سوال از زمانی که. در هر زمان شما از دست دادن که بسیاری از شروع تنگ, آن را سخت به جای آن بچه ها. البته هر شروع تبادل است که در خارج وجود دارد, کیفیت غذای من مطمئن هستم که مردم ما در حال نگاه کردن به آن.”

Roenicke گفت: او خواهید بود در دیدار با رئیس بیس بال افسر خایم بلوم روز دوشنبه برای بحث در مورد چگونه این تیم را با استفاده از باقی مانده نقاط پر 60-man فهرست برای سال 2020 فصل است. او انتظار برخی از ترکیبی از آوردن بچه ها از خارج از سازمان و درخواست چشم انداز خود را برای پیوستن به آنها را در اردوگاه.

برخی از مشاهدات دیگر از روز یکشنبه intrasquad بازی و مدیر جلسه با Roenicke:

1. الکس Verdugo هنوز تنظیم برای مناسب زمینه در Fenway. او تا به حال یک سوال خط رانندگی بیش از سر خود را و تصادفا به تعقیب پس از آن. خود را پرتاب به زمین زیر کشت فرود آمد حدود 30 فوت.
2. مایکل Chavis ساخته شده زیبا غواصی گرفتن در پایه دوم که در آن او را نگاه بهتر از پیش بینی پس از ورود او در bigs در بهار گذشته.
3. J. D. مارتینز آمار دوم خود را با هومر از intrasquad بازی moonshot کردن کایل هارت. او به طور معمول شده است شروع آهسته و متنفر بهار, آموزش, اما Roenicke گفت: او قفل شده است.
4. Collin McHugh, the right-hander در آورده پس از یک حرفه ای با Astros است که هنوز کار از طریق آرنج مسائل. او هنوز برای شروع به طور منظم پرتاب برنامه است و هنوز هم تحت درمان به عنوان اگر او rehabbing بازوی خود را Roenicke گفت.
5. براندون کارگر تلاش در یک زمین باز یافته کار می کنند و هنوز به نگاه صاف پس از بازگشت به اردوگاه. Roenicke نگران نیست چرا که “این محل. توپ در حال آمدن است خوب است.”
6. Tzu-Wei Lin شروع به بازی اول پایه به او را کامل هفت موقعیت ابزار ، ایده این است به استفاده از لین به عنوان یک خرج کردن-دونده در صورت فوق العاده نوبت در این سال که شروع با خمیر ساخته شده است که گذشته در گذشته دور شروع 10 در پایه دوم.
7. ساکس خواهد بازی خود را intrasquad بازی در 10:30 صبح روز دوشنبه برای جلوگیری از باران. آنها در حال برنامه ریزی در شروع بازی در شب آغاز روز جمعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im