Red Sox نوت بوک: Alex Verdugo سوابق سه بازدید می کند تاثیر قوی در اولین

جکی Bradley Jr.‘s تک به چپ میدان در ششمین دور نیست دقیقا به اندازه کافی عمیق برای توجیه الکس Verdugo رفتن از اول تا سوم اما او به هر حال رفت. جدید Red Sox outfielder نمی دریغ به عنوان او گرد دوم و هر چند بهتر پرتاب احتمالا بدست او او تضعیف در با خیال راحت.

در برداشت اول در یک بازی واقعی در Fenway پارک Verdugo ساخته شده و یکی از قوی و به همه نشان داد و این بازیکن او می خواهد به.

Verdugo که اصلی بازگشت در ماه فوریه تجاری که فرستاده Mookie بتی به داجرز است انتظارات بزرگ برای پر کردن با Red Sox و عادلانه است یا نه. اما در روز شنبه را از دست دادن به آرام هیچ یک از که به نظر می رسید به او را تحت تاثیر قرار به عنوان او ثبت سه بازدید بازی دفاع قوی در زمینه درست شد و تهاجمی در پایگاه های خود را در Red Sox اولین.

“در پایان روز, ما می خواستیم به یک نتیجه متفاوت” Verdugo گفت. “من می خواهم یک پیروزی است. که عمدتا آنچه که من در مورد مراقبت از, اما من فکر می کنم در این صفحه بر روی پایگاه های اول و سوم خواندن خاک توپ و واقعا که. من بازی من نرمال بازی امروز. من فقط رفت و در آنجا آرام گیر با من رویکرد و ماند در داخل عنصر و شما بچه ها رو یک نگاه اجمالی کمی از آن امروز است.”

این یک خفیف تعجب زمانی که Verdugo مانده بود از روز جمعه باز روز صف. Red Sox بودند رو به چپ و ران Roenicke برداشت کوین ستون در سمت راست-صحرا نورد بیش از Verdugo. Verdugo گفت: روز شنبه این زحمت نیست اما او مطمئن ساخته شده به اجازه مدیر خود می دانم که در روز جمعه که او می تواند ضربه چپی.

پس از مبارزات در تابستان اردوگاه Verdugo خوب ساخته شده است که وعده به عنوان دو نفر از سه نفر بازدید آمد در برابر چپی.

“خوب برای دیدن این نوع از بازیکن است که ما فکر می کنیم او را برای رفتن به” Roenicke گفت. “او واقعا خوشحال بود با روز خود را چگونه با او در چرخش. و سپس دفاعی ما فکر می کنم او یک مدافع خوب. او آمد و خوب گرفتن در آینده او می اندازد و توپ هست. من فکر می کنم کل بازی است برای رفتن وجود داشته باشد. آن را خوب است برای دیدن تمام کسانی که در بازدید امروز به او می رویم.”

مهاجم baserunning نیز طراحی شده توسط. علاوه بر آن برای اولین بار-به-سوم اجرا Verdugo alertly در زمان دوم پایه هشتم باز یافته و پس از یک وحشی بشه. او گفت: داجرز تاکید هوشمند baserunning اما با Red Sox او می خواهد به ضربه بزنید به پتانسیل خود را.

در روز شنبه او حتی در نظر گرفتن که رویکرد تهاجمی هنگامی که او نیست. به عنوان آرام ساخته شده و سنگ فرشهای تغییر در هشتم Verdugo راه می رفت و از دوم به سوم به صحبت کردن با مربی پایه سوم کارلوس Feblesاما آنقدر عمیق به مکالمه است که او را فراموش کرده به بازگشت به پایه دوم.

Verdugo کردم به عقب و جلو با داوری در مورد آن گفت که او را به بازگشت به دوم و نه به سعی کنید با گرفتن رایگان پایگاه. Verdugo chalked آن را به عنوان یک miscommunication اما آن را نشان آتشین طرف او و انرژی که او بازی می کند با.

“او عاطفی و او را سرگرم کننده به تماشای” Roenicke گفت. “تا زمانی که همه چیز خوب, من فکر می کنم هر کس که واقعا در رفتن به او را دوست دارم.”

مدیریت زمان

آن را ممکن است فقط در بازی دوم از فصل اما Roenicke است که در حال حاضر انجام آنچه او می تواند به مراقبت از خود بازیکنان است.

یک شب پس از Red Sox’ 13-2 فصل باز trouncing آرام با Roenicke به shortstop Xander Bogaerts و گیر مسیحی Vazquez روز خاموش برای روز شنبه 7-2 دست دادن به آرام. هر دو بازیکن خوب هستند جسمی مدیر گفت و هر دو برنامه ریزی کردن روز است. Bogaerts خرج کردن ضربه در ششمین دور در از دست دادن و بازی بقیه بازی ها.

“من تا به حال به صحبت نه فقط مربیان اما مطبوع ما مردم و ما در جای خود یک برنامه است که آنها را به من ارسال آن را در مورد حجم کار است که بچه ها و زمانی که آنها فکر می کنم آنها نیاز روز خاموش” Roenicke گفت. “این است که فقط از دیو بازی نیست در این نمایشگاه بازی و نه به نقطه که در آن ما فکر می کنیم نه نوبت آن است که آیا پنج روز در یک ردیف و یا چگونه بسیاری از در یک ردیف عادلانه است به او. من می دانستم که من می خواهم به انجام این دومین روز است.

“می دانستم که همان چیزی که با Vazquez که من رفتن به انجام این کار است. به طوری که واقعا آنچه در آن است. من او را یک زن و شوهر از نوبت شب گذشته فقط به مطمئن شوید اما می دانستم که امروز او نمی تواند در آن وجود دارد.”

این شرایط غیر معمول اطراف شروع فصل نیز بازی شود. Roenicke توضیح داد که بهار آموزش است که به طور معمول پنج هفته برای موقعیت بازیکنان, اما آن را منقبض شد برای یک دوره سه هفته ای برای تابستان اردوگاه. او می خواهد به دقت و توجه خاص به عنوان بازیکن کار را به شکل کامل.

“این سخت است برای دریافت بچه ها که در آن شما فکر می کنم آنها راحت بازی نه نوبت زیادی از روز در یک ردیف” Roenicke گفت. “بعضی از بچه ها از لحاظ جسمی ما فکر می کنیم می تواند آن را انجام دهد. من قصد دارم به سعی کنید به سوئیچ خاموش اگر من می تواند به خصوص این هفته برای اولین بار. ما رو 10 در یک ردیف من نمی خواهم هر بازی 10 بازی در یک ردیف در حال حاضر. این مهم است, من می دانم, برای شروع, اما از آن مهم تر به مطمئن شوید که آنها سالم ماندن از طریق این 60 بازی.”

Covey optioned است به پوتوککت

پس از ساخت Red Sox اولین, جدید, right-hander دیلن کاوی بود optioned است به سه گانه-A پوتوککت که در آن Roenicke گفت: آنها سعی خواهد کرد به کشش او را به زمین دیگر. یک مسئول حرکت است و انتظار می رود ساخته شده در یکشنبه.

هر چند کاوی داد تا سه بازدید و دو اجرا در دو نوبت چهار شنبه, Roenicke دوست داشت که آنچه که او را دیدم.

“من فکر کردم او نگاه خوب” Roenicke گفت. “او offspeed زمین خوب بود. او انداخت اعتصاب, اما او ساخته شده است تا ما نیاز به او وجود دارد. سعی کنید به گسترش او را به سه نوبت بعدی زمان و پس از آن شاید چهار بعد از آن و پس از آن خواهیم دید که آنچه که ما نیاز به زمانی است که او کشیده می شود از زمانی که او را قوی و به طوری که که حرکت می کند.”

Roenicke هنوز بدانند چگونه او را نزدیک خود را چرخش در اولین به نوبه خود. پس از رایان وبر شروع می شود روز یکشنبه سری آخر Red Sox باید چهار بازی مقابل متس این هفته شروع با دو در Fenway روز دوشنبه و سه شنبه. زاک Godley است یک نامزد برای شروع دوشنبه. …

Red Sox ادعا چپ دست پارچ Stephen Gonsalves کردن چشم پوشی از متس پس از بازی روز شنبه. او گزارش به متناوب آموزش سایت در McCoy در ورزشگاه در پوتوککت.

26-در سال Gonsalves اتحاد تن به تن در هفت حرفه ای بازی های لیگ از جمله چهار شروع می شود, همه با دوقلوها در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de