فورت مایرز — Red Sox مالکیت قاطعانه بود شنبه که تحت $208 میلیون تعادل رقابتی مالیات آستانه برای سال 2020 بود نه عامل محرک پشت این تصمیم به تجارت Mookie بتی به داجرز و دریافت مقدار قابل توجهی برای سوپراستار به عنوان او سر به رایگان آژانس بعدی زمستان بود و هدف اصلی.

اصلی صاحب جان هنری گفت که این تیم ساخته شده است “مشروع ارائه می دهد بیش از سه offseasons” در تلاش برای نگه دارید و به بتی که به نظر می رسید قصد تست رایگان-بازار. Red Sox نیست فاش کردن هر گونه اطلاعات درباره مذاکرات با بتی اما اصرار آنها نمی خواست به او بدهد ،

“ما روشن ساخته است به Mookie من ساخته شده آن را شخصا پاک کردن یک در یک که ما می خواستیم برای دیدن او در یک Red Sox یکنواخت برای بقیه عمر خود را در صورت امکان” هنری گفت. “اما … ما در یک جهان متفاوت امروز. بازیکنان صرف سال های بسیاری در حال underpaid در سیستم است که ما هنگامی که آنها به رایگان آژانس آنها به دست آورده ایم مناسب برای به حداکثر رساندن شانس خود را از بودن پرداخت حداکثر مقدار است.”

Red Sox جمهور سام کندی تکرار شدند.

“Mookie و نمایندگان او قطعا می دانست که ما تمایل به سعی کنید به Mookie بتی بخشی از ما, Red Sox خانواده برای زندگی” کندی گفت. “که برای مطمئن. ما ترک آن را در آن و بیان ما قدردانی. او برگ بوستون یک سری جهانی قهرمان MVP یک فرد بزرگ و یک بازیکن بزرگ است.”

زمانی که بتی می شود یک عامل رایگان بعدی offseason, the Red Sox خواهد شد و جالب اینجاست که انعطاف پذیری و اتاق آنها ایجاد شده توسط برخورد او خواهد بود که لازم است او را به بازگشت به بوستون. اما وقتی پرسیده شد که اگر این امکان بود کندی نمی پاسخ به طور مستقیم.

“ما نمی توانیم بحث در مورد یک بازیکن با یک سازمان دیگر اما اگر شما نگاه به عقب به سال 2002 Red Sox شده در پنج از حقوق و دستمزد” کندی گفت. “این باشگاه خواهد شد که حقوق و دستمزد در و یا بالاتر از 200 میلیون دلار. این بچه ها هرگز خودداری از صرف زمان مناسب زمانی که راهبردی برای تلاش برای برنده شدن در ماه اکتبر است.”

بررسی ظهر تعجب

Red Sox هنوز هم باور خود را تا سال 2018 قهرمانی بود و نه آلوده.

پرسید: اگر این تیم موضع تغییر کرده است با توجه به کمیسر راب مانفرد‘s comments که بررسی گرفته است طولانی تر از انتظار می رود به دلیل چند چیز جدید او کشف هنری گفت: در آن نیست.

“من فکر می کنم اگر یکی از چیزهایی که ما یاد گرفتیم از آستروس تحقیقات این است که لیگ اصلی بیس بال است که فوق العاده کامل به طوری که آن را نه بیش از حد تعجب آور است که در آن انجام نشده است,” هنری گفت. “اما من فکر نمی کنم هر چیزی از نظر ما تغییر کرده است.”

نه هنری رئیس تام ورنر و نه کندی گفت: آنها بوده است در مصاحبه با MLB.

کندی بود پرسید: چرا این تیم شده است تا با اعتماد به نفس در پی بررسی است.

“من نمی دانم اگر ما به نظر می رسد اعتماد به نفس” کندی گفت. “ما قصد داریم به احترام و بررسی است. آن را بازی. نگاه ما مسئول و پاسخگو برای همه چیز می رود که در این سازمان به طوری که ما مسئولیت و یکی از وظایف ما این است که به اطمینان حاصل شود ما در حال همکاری کامل با لیگ اصلی بیس بال.”

ورنر گفت که او در مورد وضعیت فعلی بازی با Astros,’ ثبت نام-سرقت طرح از سال 2017 تولید بسیاری از وزوز در این بهار.

“ما همیشه در مورد بیس بال” ورنر گفت. “ما صحبت کردیم در مورد این که یک بازی بزرگ اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از عناوین در ماه گذشته در مورد خاموش-زمینه مسائل است. مثل همه من بشدت نا امید در آنچه اتفاق افتاده است در هوستون. من فکر می کنم بیس بال به کار گرفته شده است که مناسب است.”

باز کردن پیام

مدیر موقت ران Roenicke نمی خواهم به جزئیات آنچه که او گفت: به این تیم قبل از آن اول کامل-تیم ملی, تمرین روز دوشنبه صبح به این معنا است که وجود دارد کمی از یک تراشه بر روی شانه خود را پس از فصل گذشته را به منصه و تمام سختی است که آمار باشگاه این offseason.

“من قطعا فکر می کنم بسیاری از بچه ها کمی گرسنه تر از سال گذشته در یک معنا” گفت: J. D. مارتینز. “من نمی گویم که تیم ما بود که این همه سال گذشته اما من فکر می کنم ما فقط یک معنا کمی آرام تر در آینده است. من فکر می کنم سال گذشته بود و به نوعی مانند یک سیلی بر صورت یک واقعیت را بررسی کنید برای ما. من فکر می کنم بسیاری از بچه ها در آینده خیلی بیشتر مصمم و آماده برای رفتن. تیم ما را در این زمینه در سال گذشته نبود ما نبود تیم ما. نبود تیم ما است.” …

Roenicke گفت که او “واقعا” در مورد کریس, فروش‘s اغل گاو یا حشم در روز دوشنبه.

“او می گوید که احساس می کند واقعا خوب است” Roenicke گفت. “او خواب واقعا خوب و واقعا احساس نمی کند او که دور تا او به بازی گرفتن چند روز آینده احتمالا پرتاب یکی دیگر از اغل گاو یا حشم و امیدوارم آن را همچنان به پیشرفت است که می خواهم.” …

Roenicke گفت: رافائل Deversاست که خانه ای در جمهوری دومینیکن پس از تولد دخترش برنامه ریزی شده است برای رسیدن به فورت مایرز در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de