Red Sox نوت بوک: Kevin ستون یادگیری چگونه به بازی بازی های مناسب زمینه در Fenway پارک

کوین ستون ساخت مطالعه موردی دمدمی ابعاد و غیر قابل پیش بینی های ظریف است که منحصر به فرد هستند به Fenway پارک خود.

این Fenway هشدار آهنگ تاب و چرخش مانند جاده البته در سونوما Raceway. ویژگی های آن اعمال سمت چپ زمینه دیوار سبز نام هیولا با یک مثلث قرار داده شده بین مرکز زمینه دیوار و Red Sox اغل گاو یا حشم.

زمینه درست در Fenway یک دره عمیق و باریک با یک کمر بالا حصار و مشکل زاویه است که می تواند به نوبه خود مجرد به سه برابر.

به عنوان یک بازدید از مرکز fielder با Toronto Blue Jays ستون بود و کمی آشنا با Fenway ابعاد هنگامی که او وارد در بوستون شروع به آماده سازی برای coronavirus-کوتاه 60-بازی فصل. بیرون از محیط ابعاد در JetBlue پارک Red Sox مرکز آموزش در فورت مایرز یک ماکت از Fenway پارک.

“یکی از چالش های بهار آموزش پایان به طور ناگهانی و به سرعت به من یک شانس به صرف مقدار زیادی از زمان در ورزشگاه زمینه گفت: ستون زیر را بعد از ظهر شنبه را intrasquad داد و بیداد در Fenway پارک

“بسیاری از ما انجام شد و در پشت زمینه و ساخت که انتقال از پاره وقت مرکز fielder و پاره وقت و حق صحرا نورد. من راحت با این ابعاد را در اینجا. من شروع به دریافت راحت تر با آن است.”

ستون امضا یک سال مقابله با بوستون در فوریه. 14, فقط چند روز پس از Red Sox معامله all-star حق fielder Mookie بتی به L. A. داجرز. اندرو Benintendi بازی خواهد کرد میدان را ترک کرد و جکی Bradley بازده جونیور به مرکز.

“من همه کار من در سمت راست میدان به خصوص در حال حاضر که ما در اینجا در ورزشگاه گفت:” ستون. “من راحت با تنظیمات وجود دارد.

“من هرگز در این طرف دیوار. اما من اینجا بوده ام و چند بار این جایی است که من بسیاری از خاطرات به عنوان یک بازدید از بازیکن.

“من می دانم که در مرکز میدان به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی و در حال حاضر کار من در زمینه درست است که بسیار برای من مهم است.”

ستون در 12 بهار آموزش بازی و batted .355 (11-برای-31) با چهار دونفره و دو RBI. ستون بازی در خانه تیم در روز شنبه خبر داد و بیداد و تا به حال سه صفحه ظاهر در برابر رایان وبر و رفت و 1-3 تنها با یک strikeout و یک پرواز به مرکز.

در نوسان

Red Sox مدیر Ron Roenicke گفت: پایه سوم چشم انداز بابی Dalbec گذشت تیم سلامت پروتکل و پیوستن به این تیم برای تمرینات در روز یکشنبه. Dalbec وارد Red Sox سازمان با لوول ریسندگی در سال 2016 و صرف در فصل گذشته در پوتوککت.

“به روز رسانی امروز بابی Dalbec پاک شده است به رزومه با ما” گفت: Roenicke. “او در واقع پیوست امروز با ما بود و ما او را در کالج بوستون.

“او تا به حال انجام نداده مقدار برای یک زن و شوهر از هفته بنابراین ما رفت و خیلی آهسته با او. ما فقط ضربه زدن برخی از توپ در زمین او را کمی گرفت و برخی از نرم پرتاب نوسانات در قفس است. او را نگاه خوب است نگاه قوی به حرکت خفاش به طوری که جایی که ما در او است.”

استخر کوسه ها

Red Sox رئیس بیس بال افسر خایم بلوم اضافه شده است چپ دست پارچ مایک Kickham به باشگاه بازیکن ، Kickham خواهد شد شرکت در لیگ تابستانی اردوگاه به عنوان یک غیر-فهرست بازیکن.

Kickham به ارمغان می آورد استخر به 50 بازیکن از جمله 37 در 40-مرد فهرستی و 13 غیر فهرستی از بازیکنان. استخر شکسته است به 26 کوزه شش catchers, 11 infielders و هفت outfielders.

در اطراف شاخ

Red Sox دستیار ویژه سابق گیر Jason Varitek خواستار شد توپ و اعتصابات برای دومین بار در intrasquad بازی. Varitek زنگ زد تا مایکل Chavis برای سومین کردن در زمین باز یافته. … Red Sox صاحب جان هنری و خانواده اش در Fenway برای داد و بیداد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de