Red Sox نوت بوک: جدید حذفی ساختار باید یک افزایش

در این 60-بازی فصل است که وعده داده می شود به عنوان وحشی به عنوان همیشه Red Sox را به هر گونه کمک آنها می توانید آنها قطعا برخی از روز پنج شنبه.

تنها چند ساعت قبل از اولین زمین بین یانکی ها و اتباع در پنج شنبه, MLB, تایید, جدید, گسترش حذفی فرمت است که قطعا کمک خواهد کرد هر تیم با امید بازی در اکتبر, اما به خصوص تیم های مانند Red Sox که پیش بینی شده به پایان برسد به عنوان متوسط تیم.

بنابراین شما می گویید وجود دارد شانس است ؟

فرمت جدید قرار داده خواهد شد 16 تیم — بیش از نیمی از MLB — به postseason با هشت تیم در هر لیگ. هر بخش را بالا دو تیم به طور خودکار واجد شرایط و وحشی-کارت نقاط خواهد بود اشغال شده توسط دو تیم با بهترین رکورد باقی مانده است. که خبری بزرگ برای Red Sox که به احتمال زیاد به پایان جلوتر از یانکی ها و یا اشعه در شرق آل.

“اگر شما در یک موقعیت که در آن شما یک تیم خوب و شاید شما در یک واقعا خوب بدست آورد که ما احساس می کنیم ما احساس می کنیم در حال بازی در برابر لیگ ملی شرق است که واقعا خوب بدست آورد بنابراین من فکر می کنم دانستن این است که اگر ما اضافی که نقطه حذفی یا دو آن کمک می کند تا ما” Red Sox مدیر Ron Roenicke گفت. “من برنامه ریزی را به پایان برساند وجود دارد اما اگر آن را ندارد و ما در بزرگ. من می خواهم این قالب را در آنجا به سه بازی و پس از آن پنج بازی من فکر می کنم که خواهد بود یک چیز هیجان انگیز برای دیدن, بنابراین امیدوارم ما بخشی از آن را و من به شما اجازه می دانم که پس از آن می آید در مورد.”

Red Sox می آیند گردابی 2019 فصل سقوط کرد که راه کوتاه از انتظارات اما حتی در سال گذشته آنها را ساخته اند و برگشتی تحت این فرمت. در 84-78 و سوم در AL شرق Red Sox برگزار می توانست برای اولین بار وحشی-کارت نقطه آمده و به عنوان شماره 7 دانه در AL, بازی شماره 2 یانکی ها.

Roenicke گفت که او فکر نمی کند تیم را تهاجمی تر دانستن وجود دارد بیشتر حذفی نقاط برای grabs اما تاکید دوباره چقدر مهم است برای رسیدن به یک شروع خوب است. پس از آخر این هفته سه بازی مجموعه ای با آرام, the Red Sox به سختی کشش از هفت در یک ردیف در مقابل متس و یانکی ها.

“من فکر می کنم بخش هنوز هم سعی کنید به برنده با این حال شما می خواهید برای رفتن در مورد آن چرا که شما صفحه اصلی-زمینه مزیت و من فکر می کنم که هنوز هم مهم است حتی بدون طرفداران وجود دارد” Roenicke گفت. “من فکر می کنم تیم هنوز هم پس از آن به خصوص زود است. همه می دانند ما باید برای رسیدن به یک شروع خوب است. اگر شما شروع کند, شما در حال رفتن به در مشکل. ما می دانیم که مهم است و امیدوارم ما یکی از این تیم ها شروع می شود که هست.”

Bogaerts واکنش نشان می دهد به بتی’ معامله

Xander Bogaerts هیجان زده بود برای دیدن تیمی سابق خود و سابق Red Sox ستاره Mookie بتی دریافت megadeal با داجرز — 12-year, $365 میلیون قرارداد که او را نگه می دارد در لس آنجلس از طریق 2032. Red Sox shortstop به حال رسیده به بتی نشده است اما قصد دارد به زودی.

“من خیلی خوشحال برای او” Bogaerts گفت. “من با او از او ساخته شده و اولین بازی خود را. من آمار او تا هنوز. من می دانم که این واقعا گیج کننده بیش از وجود دارد با قرارداد و باز روز. من سعی کنید برای رسیدن به در یک روز زن و شوهر. من به شما اجازه همه چیز حل و فصل کردن کمی چون من می خواهم که پاسخ در متون. من نمی خواهم او را نه در پاسخ به من به خاطر او خیلی شلوغ است.

“این خوب است برای دیدن او به همه که ، او سزاوار است و حتی بیشتر. فقط یک بازیکن بزرگ و یک فرد بزرگ است. ما تا به حال بسیاری از خاطرات شگفت انگیز در اینجا. او یک ویژه پخش در اینجا با ما و من می دانم که داجرز قطعا یکی از بهترین بازیکنان در بازی است.”

E-میله جزئیات ظهور

Red Sox در روز پنج شنبه تعطیل شماره 1 استارت Eduardo Rodriguez برای حداقل یک هفته به دلیل “عوارض جزئی” ناشی از COVID-19. با توجه به WEEI.com با حسابی چپی است که در برخورد با بیماری های مربوط به قلب خود را که شامل التهاب عضله قلب. درمان بر اساس این گزارش شامل دارو و استراحت.

برادلی در میان Red Sox به زانو زدن

در طول سرود ملی چند Red Sox تصمیم به زانو زدن از جمله جکی Bradley جونیور, Alex Verdugoسوم-پایه مربی کارلوس Febles, اغل گاو یا حشم مربی مانی مارتینز و اول پایه مربی تام گودوین در میان کسانی که به زانو. مایکل Chavis به این گروه در یک لحظه از وحدت ارائه قبل از سرود و سپس ایستاده بود در طول سرود.

نیز وجود دارد یک ادای احترام به اعضای Red Sox خانواده که گذشت پس از این تیم آخرین بار در زمان زمینه از جمله مدیر سابق ادی رستوران کاسکوسابق قبل از میلاد بیس بال کاپیتان Pete Fratesسابق بازیکن مایک رایان و جان Altobelliپدر ساکس طلایه دار J. J. Altobelli.

فرماندار چارلی بیکرشهردار بوستون مارتی والش و جوانان شهری مدافع رابرت لوئیس جونیور انداخت بیرون زمین برای اولین بار از خود اجتماعی-فاصله نقاط در centerfield حقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net