Red Sox نوت بوک: تازه واردان خوزه Peraza کوین ستون می تواند منجر خاموش در برابر چپی

اندرو Benintendi به احتمال زیاد خواهد Red Sox’ leadoff hitter وظیفه در روز افتتاحیه این جمعه و او احتمالا نگه داشتن آن نقش برای بیشتر از 60 بازی فصل. و با رافائل Devers, Xander Bogaerts و J. D. مارتینز ضربه پشت سر او آن را می سازد به صورت انفجاری بالا از سفارش.

اما Ron Roenicke می داند که او گزینه های فراتر از Benintendi به خصوص اگر Red Sox روبرو هستند یک چپ دست پارچ و مدیر تصمیم می گیرد او می خواهد به شکستن چپ دست خفاش ها از Benintendi و Devers با righty. اگر او می کند Roenicke دوست دارد برخی از گزینه های جدید.

Roenicke ذکر outfielder کوین ستون و دوم baseman خوزه Perazaهر دو به دست آورد توسط Red Sox در offseason به عنوان دو نام او می تواند پلاگین در در بالای سفارش اگر او تصمیم می گیرد برای رفتن به یک راه متفاوت است.

“من می دانم که ستون می توانید آن را انجام دهید” Roenicke گفت. “من احساس می کنم خوب با او تا آنجا در برابر چپ دستان. و سپس ما فقط نوع نگاه کنید. خواهیم دید که چگونه Peraza بازدید او یک احتمال است. او یک پسر است که من با آن آشنا استفاده می شود که به خوبی baserunner خوب پایه-stealer. بنابراین اگر او می شود آن را به عقب او می تواند آن را انجام دهد. بنابراین من فکر می کنم ما باید برخی از گزینه های.”

Peraza یک از گزینه های جذاب. این infielder است تحت تاثیر قرار ادبانه در طول تابستان اردوگاه در Fenway پارک پس از ساخت برخی از تنظیمات کوچک با نوسان در طول خاموش کردن. Roenicke اشاره کرده است Peraza نوسان به نظر می رسد “باور نکردنی” به عنوان دومین baseman به نظر می رسد به بازگشت به خود را تا سال 2018 فرم که در آن او کاهش .288/.326/.416 با 31 دونفره, 14 homers و 23 پایگاه های دزدیده شده.

Peraza صاحب یک .323 بر پایه درصد در 95 بازی های حرفه ای آغاز شده در leadoff نقطه با یک حرفه ای .333 OBP در برابر چپی که نیست دور از Benintendi را .327 خوانده شده را علامت. اما Benintendi دارای آمار خوبی در اردوگاه و Roenicke گفت که او احساس راحت با او در leadoff نقش.

پایین خط Roenicke گفت که او نیز دوست دارد تازه وارد الکس Verdugo بالقوه در بالای سفارش.

“من فکر می کنم او تا به همه چیز شما نیاز دارید در یک leadoff hitter,” Roenicke گفت. “هنگامی که او شروع به پیدا کردن ریتم خود و زمان خود و او می شود اعتماد به نفس, من فکر می کنم ما می توانیم او را در هر نقطه که آیا آن را leadoff, دوم, پنجم, ششم, هفتم. هر جا که من فکر می کنم ادبانه او می تواند انجام یک کار خوب است.”

Bogaerts انجام OK

Roenicke گفت shortstop Xander Bogaerts است “خوب” پس از افزایش سرعت همسترینگ خود را و ترک Red Sox’ intrasquad بازی در روز یکشنبه. او در آمد برای دیدن آموزش کارکنان در روز دوشنبه است و انتظار می رود در بازی Red Sox’ برای اولین بار از دو نمایشگاه بازی برابر Blue Jays در روز سه شنبه.

بسیاری از به طور منظم به حال شب روز دوشنبه برای Red Sox’ نهایی intrasquad داد و بیداد. چشم انداز بالا مانند Jeter فراز و Jarren Duran شد و انتظار می رود به بازی.

Roenicke گفت: بسیاری از به طور منظم بازی خواهد کرد و روز سه شنبه و سپس نه نوبت در چهارشنبه شب نمایشگاه بازی قبل از روز پنج شنبه و روز افتتاحیه در روز جمعه.

E-میله بازگشت هنوز نامشخص

Eduardo Rodriguez و جاش Taylor که هر دو مجروح لیست و دوره نقاهت بعد از COVID-19 شد و انتظار می رود به پرتاب گرفتن در Fenway روز دوشنبه و جوراب قرمز هنوز هم در انتظار Darwinzon هرناندزهمچنین دوره نقاهت بعد از این ویروس به آنها بپیوندید.

Roenicke گفت: او قصد دارد برای دیدار با سر مربی براد پیرسون و تبادل مربی دیو بوش به آمده تا با یک طرح برای آنها.

“ما نیاز به نشستن با انبوه خودم و براد و واقعا احتمالا نقشه این چیز کمی بهتر” Roenicke گفت. “من می دانم که گاهی اوقات شما آن نقشه شما را کمی آهسته تر کمی سریعتر از آنچه که است اما به دلیل اخراج که آنها تا به حال ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال برنامه ریزی این چیزی که راست و سپس مانند من گفت:” اگر آنها در حال انجام است و سپس ما را دوباره تنظیم است و امیدوارم که اتفاق می افتد و ما آنها را دریافت کنید وجود دارد کمی دیر.”

قطعات متحرک

Red Sox’ 30-مرد فهرستی برای روز باز بیشتر شده است, تصمیم گرفت, Roenicke گفت: تنها با چند لکه سمت چپ به شکل. مدیر و کارکنان خود را هنوز هم بحث در مورد اینکه آیا آنها را حمل سه فو و آنها هنوز هم بدانند که چگونه تکه های پازل را متناسب با خود را در چهارم و پنجم در نقاط تبادل چرخش و کسی که کار می کند بهتر است به عنوان یک استارت, درب بازکن و یا در میانه مسکن نقش.

“ما بسیاری از بچه ها صحبت می کنیم که می توانید انجام دهید آن سه-چهار-زمین باز یافته نقش” Roenicke گفت. “این چیزی است که ما به دنبال در حال حاضر در تلاش برای تصمیم گیری دوباره متناسب با آنچه بهتر است در اغل گاو یا حشم آن است که آیا یک راست دست یا چپ دست, آیا این, طول, که آیا آن یک دو زمین باز یافته اما ما به دنبال در همه آن و نگاه کردن به بچه ها و آنچه که ما فکر می کنم آنها می تواند برای ما انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de