Red Sox یادداشت: اندرو Benintendi ضربه نهم بر اساس تجزیه و تحلیل توصیه

برای اولین بار از خود rookie سال اندرو Benintendi در Red Sox’ صف در نه سوراخ در سه شنبه شب مقابل متس نیویورک.

آن را ایده آل برای اسلات سابق خود را شماره 7 به طور کلی پیش نویس انتخاب به پایین صف اما Sox مدیر Ron Roenicke است که گوش دادن به خود را تجزیه و تحلیل مردم است.

“من می دانم که با اعداد من از ما, تحلیلی, واحد بهینه صف در برابر یک چپ دست است خوزه Peraza در leadoff نقطه” Roenicke گفت. “من می دانم که بنی رفتن به شروع حرکت من می دانم که او است. او هنوز هم واقعا خوب نوسان رفتن. زمانی که او در شل شدن آن را نشان می دهد.”

Benintendi که بازدید چپ دست بوده و هدف قرار دادن leadoff در این فصل است. اما با توجه به مبارزات خود علیه چپی (او ضربه فقط .245 با .692 OPS در برابر چپ دست تبادل طول زندگی حرفه ای او) در Sox نمی توانیم به نگه داشتن او را در بالا یا وسط سفارش.

آنها رفت و با داغ infielder Peraza در مقابل متس’ lefty دیوید پترسون در روز سه شنبه. Pereza رفت 2-برای-3 برابر پترسون در حالی که Benintendi درو دو پیاده در برابر او.

Roenicke, 63, شده است, مربیگری, برای مدت طولانی, اما هرگز مانند این. او گفت که او دوست دارد همه اطلاعات او از ساکس’ تجزیه و تحلیل تیم به رهبری توسط زاک اسکات در مقابل دفتر.

“این فقط کمک به ما برای قرار دادن تمام این اطلاعات با هم, چگونه یک مرد را انجام می دهند” Roenicke گفت. “این گروه پزشکی نیز می فرستد در یک لیست به من با اعداد چقدر تلاش این بچه ها شده اند قرار دادن به بودن در این زمینه است که نیاز به یک روز مرخصی که در معرض خطر بالا به خاطر آنها بوده است بازی بیش از حد اغلب.

“این مورد بسیار است که در صف هر روز فقط اعداد در ترکیب هیرو. من می خواهم به دانستن است. چه اعداد و گفت که بهینه ترین ترکیب است که شما می توانید در خارج وجود دارد, و پس از آن از آنجا که متناسب با و که باعث می شود بیشتر حس؟”

وجود دارد همیشه گمانه زنی ها در مورد تیم های مختلف جبهه دفاتر ارائه سطوح مختلف از فشار بر مدیران خود را به استفاده از تجزیه و تحلیل بهینه ترکیب اولیه.

اما بهترین مدیران کسانی هستند که می توانند ترکیب تجزیه و تحلیل با سمت شخصی به عنوان سابق ساکس کاپیتان الکس کورا به نظر می رسید به در اکسل.

Roenicke با بهره گیری از آن با وجود این واقعیت است که آن را کار نکرده تا کنون.

“این من کمک می کند تا به تصمیم گیری,” او گفت:. “آنها هرگز به من ارسال یک صف. و من فکر می کنم فقط گرفتن اطلاعات از ما بخواهید و بپرسید من فکر می کنم آنها به انجام یک کار بزرگ.

“ما در حال گرفتن اطلاعات است که من آرزو من تا به حال سال پیش. من آرزو می کنم من تا به حال این اطلاعات زمانی که من اولین بار شروع به مربیگری.”

Roenicke گفت: هدف قرار دادن مربی تیم Hyers و تبادل مربی دیو بوش نیز در آغوش تجزیه و تحلیل ترافیک. هر دو در نظر گرفته شده جدید-مربیان مدرسه. Hyers آمد از داجرز در حالی که خار استخدام شد برای کمک به سابق ساکس’ تبادل تجزیه و تحلیل گورو برایان Bannister. بوش کمک جزئی leaguers استفاده از اعداد را به نفع خود در طول دو سال اول با ساکس قبل از او بود نقل مکان کرد به تبادل مربی پیش از این فصل است.

چپی دوره نقاهت بعد از COVID هنوز نزدیک نیست

پس از در حال اجرا دو راست چپ به زمین شنبه شب و دیگری چپ برای شروع در سه شنبه, Red Sox در حال اجرا هستند از southpaws.

آنها هنوز هم در حال انتظار برای Eduardo Rodriguez برای بهبود یافتن از عوارض قلبی پس از coronavirus در حالی که همکار coronavirus قربانیان و چپ دست کوزه Darwinzon هرناندز و جاش تیلور شروع آموزش در McCoy در ورزشگاه.

تیلور انداخت زنده پنبه حلاجی تمرین جلسه سه شنبه و هرناندز را پرتاب در روز چهارشنبه.

“آنها هنوز هم یک راه دور” Roenicke گفت. “جاش پرتاب خواهد شد (سه شنبه) او شما را یک یا دو روز کردن و پرتاب یکی دیگر زنده BP را یک یا دو روز دیگر خاموش و سپس او را پرتاب در واقع یک بازی شبیه سازی شده و پس از آن ما در حال تلاش برای تصمیم می گیرید اگر ما نیاز به او را به دو نوبت یا نه.”

آن را برای تلفن های موبایل مانند تیلور است حداقل یک هفته یا دو هفته از بودن بازی-اگر همه چیز می رود هموار. هر دو کوزه پرداخته اند با خستگی مشترک با کروناویروس قربانیان.

هرناندز کمی پشت تیلور.

“ما احساس او می تواند چند دور مرد” Roenicke گفت. “بنابراین ما نیاز به او را به آن نقطه قبل از ما فعال او با ما ؟ یا ما فقط از نوع انجام این کار در حالی که او است که در اینجا ؟ که این سوال در آن دو است.”

تبادل شماره صدمه دیده

Red Sox’ تبادل گلایه می رود اما اعداد باقی می ماند سرسام آور را ببینید.

آنها وارد سهشنبه قابل توجه فقط 7.3 مورد هر نه نوبت ششم-بدترین در MLB با 5.50 دوره هشتم-بدترین.

“هیچ سوال, تبادل, خوب است یا بهتر برای ما به خوبی انجام و در پلی آف” Roenicke گفت. “شکی نیست. ما واقعا اعتماد به نفس است که مارتین پرز در حال رفتن به پرتاب بهتر است. ما واقعا اعتماد به نفس است که رایان وبر در حال رفتن به پرتاب بهتر است.

“این واقعا دلگرم کننده به من برای دیدن آخرین شب زاک Godley پرتاب چهار نوبت. که مرا به این باور است که شاید او یکی از آن دسته از بچه ها که می تواند گام و پر کردن آن نقطه است. ما امیدواریم که که تعدادی از بچه های دیگر انجام این کار نیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر