رد ساکس از پشت الکسی وردوگو نگه داشتن به خوبی پس از بهبودی از شکستگی استرس

قبل از COVID-19 تعطیل آموزش بهار در ماه Alex Verdugo مارس، رد ساکس تازه وارد الکسی وردوگو قرار نبود برای روز افتتاحیه آماده باشد و به احتمال زیاد قرار بود زمان برای شروع فصل را به دلیل مصدومیت پشت که او را برای دو ماه پایانی فصل گذشته با داجرز از دست خواهد داد.

استراحت سه ماهه قبل از بازگشت رد ساکس به اردوی تابستانی در ماه ژوئیه به وردوگو اجازه داد تا زمان به طور کامل بهبود پیدا کند و تیم جدیدش مزایا را درو کرده است. نه تنها او تولید کرده است، اما outfielder با دوام بوده است و هیچ نشانه ای از هر گونه اثرات بد از آسیب وجود دارد، حتی به عنوان او بدن خود را قربانی به بازی در دفاع و ماندن تهاجمی در مسیرهای پایه.

وردوگو در نهایت یک روز به خوبی به دست آورده برای پایان سری یکشنبه در برابر آبی جیز دریافت کرد، و آن را فقط پنجمین بار در این فصل او در ترکیب شروع در این فصل نبود. ران رونیک سرمربی رد ساکس زمان فرصتی برای انجام این کار با یک روز خاموش در روز دوشنبه قبل از دوسر سه شنبه در برابر فیلیس پیدا کرد.

رنیک گفت: «کمی از تمام غواصی ها و لغزش ها و همه اینها کتک خورد.» “فکر می کردم خوب است که او را امروز خاموش و پشت آن را با یک روز خاموش فردا و امیدوارم او خوب خواهد بود برای رفتن در doubleheader.”

پشت وردوگو حتی واقعا نگران کننده نبوده است پس از رد ساکس با او در ماه فوریه معامله دانستن او تا به حال شکستگی استرس در کمر خود را، که شروع خود را به آموزش بهار به تاخیر افتاد. وردوگو گفت که او در ماه مه 100 درصد احساس می کند و این به عنوان هیچ چیز به عنوان او را نگه داشته نشان داده شده است. او هدایت این تیم را با میانگین.۳۱۳ و .۳۶۹ OBP بر عهده دارد تا همراه با یک لیگ پیشتاز هفت پاس گل خارج از میدان برود.

رنیک در مورد پشت وردوگو گفت: «ما دیگر واقعاً نگران این موضوع نیستیم.» او می گوید: «امیدواریم پشت آن باشیم. ميدوني، اون کار هاي دييلي انجام ميده. از آنجا که او بسیار سخت بازی می کند، او به دیوار می رود و تلاش برای رفتن بیش از دیوار به طوری که او می شود تا برخی از ضرب دیده و به همین دلیل است که امروز من او را خاموش است. اما من باید او را تماشا کنم و مطمئن شویم که او هنوز حالش خوب است.”

تیلور درست نمی گوید

جاش تیلور به عنوان یک موفقیت غافلگیرانه از بولپن رد ساکس در فصل گذشته ظهور کرد، اما از زمان بازگشت پس از مسابقه اش با COVID-19، او همان پارچ نبوده است. پس از دادن یک هومر سه اجرا به ولادیمیر Guerrero جونیور در شنبه شب، عصر چپ است تا 9.82 با شلاق 1.64 بیش از هفت ظاهر، و او فقط هفت strikeouts به پنج پیاده روی است.

رنیک گفت: «او چیزهای خوبش را نداشت، هنوز فرمانش را نگرفته است.» “و من فکر می کنم، ما در مورد آن صحبت می کنیم، او یک ماه نشست و تلاش برای به دست آوردن برخی از نتایج آزمون منفی به طوری که ما می توانیم او را به اردوگاه. من فکر می کنم درست در طول ماه نشستن در اتاق هتل، قادر به انجام کار زیادی نیست، واقعا او را از نظر فیزیکی صدمه دیده است.

“با اینکه او برگشت و آن کشش را داشت که در آن به ترکیب تاکسی در Pawtucket رفت تا در شکل قرار گیرد، من واقعا نمی دانم اگر او تا به حال به آنجا رسید. اون داره سعي ميکنه بهش بره و اون فقط همون آدمي نيست که پارسال بود

مونیوز رهبری می کند

با وردوگو خارج، رد ساکس قرار داده Yairo Muñoz، که قوی در بشقاب در هفته اول خود را در بوستون آغاز شده است ، در نقطه leadoff یکشنبه با مسیحی Vazquez گردان دوم به عنوان هتر تعیین شده است. Roenicke گفت که آنها در واقع در نظر گرفته پیشرو وازکز خاموش، با گیر کوین Plawecki رفتن دوم.

Roenicke گفت: “این امر می تواند بسیار غیر معمول به دو گیر خود را رفتن 1 و 2 در ترکیب خود را،” Roenicke گفت.

رد ساکس از افزايش مونوز که ضربه پياده روی را در برد روز شنبه تحويل داده است، استقبال کرده است.

تیم هایرز مربی تیم هایرز ضربه رد ساکس گفت: «او انرژی فوق العاده ای را به تیم و هیجان می آورد.» “او به یک شروع گرم پیاده شد و همانطور که رون گفت، خوب بود برای دیدن کسی گرم و کمک به حمل تیم برای چند روز.” …

رافائل دیرز نیز یکشنبه در حالی که رنیک تلاش می کند به او نفس بکشد، از ترکیب خارج شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید