کوین ستون همچنان به چنگک جمع کردن در Fenway پارک که در آن او شده است یک ضربه ماشین خود را در سراسر کل لیگ های حرفه ای.

اما چرا سابق آبی جیز outfielder یکی از چند Red Sox بازیکنان که به پایان رسید اولین homestand به دنبال راحت در صفحه?

ستون دارای یک نظریه یا دو.

“من می خواهم به شما دروغ گفت: اگر من آن را متفاوت (بدون فن)” او گفت:. “من فکر می کنم که بازیکنان این فرصت را به این خانه حتی من به عنوان یک بازیکن که در اینجا آمد به طوری که اغلب به عنوان یک بازدید از بازیکن شما خیلی عادت به فضای منحصر به فرد است که این ورزشگاه به ارمغان می آورد طرفداران انرژی در این ورزشگاه. آن را گرفته بعضی از بچه ها کمی از زمان برای تنظیم به آن است.

“من فکر می کنم گرفتن در جاده ها ممکن است خوب برای این تیم است.”

اگر جمعیت گم شده است ساخت این تفاوت ساکس دچار مشکل هستند.

“من فکر می کنم ما باید برای پیدا کردن راه به صورت جداگانه آوردن انرژی” ستون گفت. “بچه که نیست بازی, بچه ها در ستاره شرق, ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای ایجاد انرژی خود ما ایجاد انرژی در میان تیم ما.

“در نهایت ما باید به بیرون بروید و بازی را کمی بهتر شاید نمره اجرا می شود برخی از زود همه شروع به احساس خوب است. هنگامی که شما را زود و ضربه زدن برخی از توپ سخت است و آنها در حال سقوط تمایل طبیعی است که به احساس تاسف برای خودتان سعی کنید کمی سخت تر است. من فکر می کنم ما نیاز به استراحت به طور کلی به عنوان یک تیم سعی کنید به حمل این تیم به صورت جداگانه اما به انجام بخشی از ما چوب با طرح بازی و امیدوارم کار همه چیز.”

ستون وارد سهشنبه با یک حرفه ای .316 متوسط در Fenway پارک که در آن او را بیشتر به عنوان یک عضو جیز. اما پس از امضای یک سال $4.25 میلیون مقابله با ساکس در این فصل ستون در حال حاضر بازی های مناسب زمینه در Fenway برای تیم اصلی و بازی آن را به خوبی.

او 3-برای-4 در روز سه شنبه است و 7-برای-12 با سه دونفره برای شروع این فصل است.

Red Sox هستند 1-4 و بازی ضعیف در هر دو طرف توپ.

“من فکر نمی کنم هر کسی که احساس متاسفم برای خودمان” ستون گفت. “من فکر نمی کنم هر کسی است که بیش از حد بیش از حد نگران ما شروع می شود. اما این قطعا زنگ خطری برای ما نیاز به بیرون آمدن هجومی فشار برخی از اجرا می شود در سراسر آیا این چیز کمی بهتر در basepaths بازی برخی از پاک کننده دفاع و امیدوارم ما آن را به نوبه خود در اطراف در جاده ها است.”

Coronavirus همه گیر است برای ساخت یک عجیب و غریب فصل است.

“وجود دارد هیچ چیز طبیعی در مورد چه خبر است و آن را به بچه ها برخی از زمان برای تنظیم یک کمی” ستون گفت. “در حال حاضر که ما بدست طریق ما چرخش بسیاری از ما کوزه بدست در این بازی بیشتر از ما hitters بازی این زمینه بدست در خفاش. زمان عذر و بهانه است. این بیس بال در سال 2020 است. ما باید برای پیدا کردن یک راه را به بهترین از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net