Red Sox باید ببینید J. D. مارتینز ارزش پرش با جهانی DH

مزایای به اخراج و شرایط غیر معمول در لیگ اصلی بیس بال ادامه به شمع تا برای Red Sox.

نه تنها آنها در حال حاضر در خانه در طول یک فصل است که پیش بینی می شود یک پل در سال برای آنها, اما کریس فروش است که دوره نقاهت بعد از تامی جان عمل جراحی بدون از دست رفته یک بازی الکس Verdugo تقریبا به طور کامل شفا از بازگشت از عمل جراحی, Jonathan Lucroy و Collin McHugh شفا هستند تا از مربوطه خود را اعمال جراحی و در حال حاضر به نظر می رسد مانند وجود دارد خواهد بود یک جهانی تعیین شده hitter.

اگر بیس بال بازده با 30 مرد فهرستی است که مطمئن شوید که به شامل تعداد زیادی از چرخش کوزه ساکس حال کامل خارج از فصل است که در آن خایم شکوفه صرف احتکار یدکی مسکن و عمق استارت مانند او می دانست این بود.

اگر بازیکنان و صاحبان تا کنون توافق بر ساختار حقوق و دستمزد و ما یک 81-بازی فصل ساکس شانس در این عجیب و غریب با فرمت. تمام 30 تیم به خصوص با گسترش برگشتی که شما شامل 14 تیم.

اما مهم نیست که چگونه به خوبی و یا ضعیف آنها در انجام هر چه بیس بال 2020 را فراهم می کند ما با آنها باید وارد فصل با یکی از با ارزش ترین دارایی در بیس بال: J. D. مارتینز.

چگونه 32 ساله تعیین شده hitter وظیفه کسی که نمی خواهد حتی انصراف از قرارداد خود را در این زمستان گذشته به دلیل آنچه که انتظار می رود به یک بازار محدود برای خدمات خود را به طور ناگهانی آنقدر مهم است ؟

جهانی DH بلند نظر بزرگ قاره بیس بال مردمی از جمله اتحادیه بازیکنان که عشق را به اضافه 15 آبدار فرصت های شغلی به نزاع است — ابتدا به بیش از در سال 2020 و شاید فراتر از آن. چندین رسانه گزارش اواخر هفته گذشته که جهانی DH انتظار می رود به تصویب این سال است.

اگر هنوز هم وجود دارد نگرانی در مورد کوزه سلامت در سال 2021 شاید جهانی DH حق ادامه خواهد داد در سال آینده.

بیس توافق دسته جمعی به پایان می رسد پس از 2021 فصل و شما می توانید شرط می بندم که می تواند یک موضوع بحث است. آن را همیشه است.

که صدای شما را می شنوم Red Sox’ ارزیابی مارتینز بالا رفتن سرسام آور.

این نیست که مارتینز یک فاجعه در بیرون از محیط. او نه تنها قابل اعتماد ترین بازیکن. بازوی خود را خوب است اما محدوده خود محدود است و به احتمال زیاد با توجه به ماهیت در حال پاره وقت DH او نیست بیشتر جلا مدافع.

اوت. 31 بازی در آناهایم در سال گذشته یک جامد مثال مارتینز ارزش. او تا به حال یکی دیگر از هیولا بازی در صفحه در حالی که رفتن به عمق یک بار و رانندگی در سه اجرا می شود. اما در ninth inning با یکی کردن و دونده در گوشه و کنار Albert Pujols خاص به راست درست در یک روال خط رانندگی که مارتینز خرابکاری. آن اجازه هر دو دونده به گل تساوی بازی و ارسال آن به اضافی (ساکس در نهایت برنده در 15 نوبت).

یک دلیل وجود دارد که چرا Red Sox و نه یک لیگ ملی تیم به امضا رسید و او پس از خود را از هیولا 2017 های نجومی فقط برای $110 میلیون بیش از پنج سال است.

مارتینز بود 13-سازنده ترین بازیکن تهاجمی در بیس بال در سال گذشته با توجه به عملیات. او .939 علامت گره خورده بود با Xander Bogaerts. وجود دارد تنها شش ملی بازیکنان لیگ بالاتر OPS از مارتینز.

آخرین بار او در N. L. در سال 2017, او ضربه .302 با 1.107 OPS و 29 homers در 62 بازی با دایاموند منجر به آژانس رایگان.

این جدید نیست. او .961 عملیات پس از شروع 2015 فصل رتبه دوم تنها به مایک ماهی قزل آلا مسخره 1.041 خوانده شده را علامت.

و ساکس کردم و او را برای حدود 22 میلیون در سال است. او می تواند انتخاب کردن دوباره پس از سال 2020 و 2021. او شما را فقط 19 میلیون دلار در سال 2021 و 2022 قبل از او می توانید برخورد رایگان آژانس دوباره در 35 سال.

اگر وجود دارد 15 تیم اضافی به دنبال یک DH مارتینز را خیلی بیشتر از $22 میلیون سال, همه چیزهای دیگر برابر است.

البته ما نمی دانیم که چگونه به بازی بیس بال, اقتصاد تغییر خواهد کرد در یک پست-coronavirus جهان است. همه اصلی قرارداد بود افتخار در حالی که قرارداد جدید به میزان قابل توجهی کمتر عادلانه به عنوان تیم هستند و با احتیاط از صرف پول ؟ یا تمام قرارداد شود به همان اندازه ؟

در هر صورت مارتینز را تبدیل به یک بازیکن ارزشمند در جهان با 30 DH شغل.

و اگر Red Sox هستند از مشاجره میدوی را از طریق این خلاصه فصل آنها باید به کاوش تجارت امکانات. چرا که در حال حاضر به نظر می رسد کاملا امکان پذیر است که مارتینز خواهد خالص ارزش بیشتری در بازگشت از Mookie بتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net