Red Sox صدا مانند یک تیم بازی آینده نمی خواهید همه در برای سال 2020

اگر شما فکر Red Sox به دنبال شدند در 60 بازی فصل به عنوان یک فرصت برای سعی کنید برخی از چیزهای عجیب و غریب به مخلوط کردن آنها تبادل کارکنان و فشار کمی بیشتر از بچه ها مثل ناتان Eovaldi و ادواردو رودریگز شما غلو کردن خلاقیت خود را.

و یا شاید دقیق تر تخمین بیش احساس خود را از اضطرار.

آن را در مورد 2020 به عنوان تیم ثابت کرده است که با آن تصمیم گیری بارها و بارها در نه ماه گذشته. آن را در مورد آینده است.

و Red Sox صدا مانند یک تیم است که نمی خواهد به تلاش برای بهره برداری از 60 بازی فصل چرا که) آنها فکر می کنند نیست و ب) آنها نمی خواهید به.

“ما می دانیم که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد ما می دانیم که وجود خواهد داشت شگفتی” Red Sox مدیر Ron Roenicke گفت: در طول یک زوم تماس با خبرنگاران در روز دوشنبه. “همیشه شگفتی از تیم شما انتظار نداریم که به خوبی انجام دهد و ناگهان همه از یک تا دو ماه یک تیم پیشرو خود را بدست آورد که برداشت به پایان چهارم یا پنجم بنابراین کسانی که شگفتی خواهد بود وجود دارد.

“ما احساس نمی مانند ما خواهد بود ، ما احساس می کنیم که یک تیم خوب است و ما فقط نیاز به آن است که اول هفته یا اول ماه یا هر آنچه در آن است. شما نیاز به بازی خوب .500 توپ و سپس داغ جایی.”

اگر شما یک پارچ شروع با سابقه صدمه دیده بود و رودریگز و Eovaldi که ممکن است موسیقی به گوش خود را.

مدیر قصد ندارم به زور آن را. او می خواهد به آن را آسان و آن را بازی هوشمند است.

به همین دلیل حتی اگر وجود دارد بحث در مورد سرخپوستان با استفاده از چهار چرخش و دریانوردان با استفاده از شش مرد, چرخش, در میان تیم های دیگر مخلوط کردن آن را به Red Sox در حال بازی آن را مستقیما با پنج مرد چرخش است که شما به احتمال زیاد با شروع رودریگز به دنبال Eovaldi و یک جفت journeymen در مارتین پرز و رایان وبر. یک درب بازکن است که به احتمال زیاد برای پنجمین نقطه.

در اینجا Roenicke توضیح: “من احساس می کنم مثل این بچه ها انجام داده اند پنج مرد چرخش در گذشته است. و من می دانم که اهمیت 60 بازی. آخرین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است که قرار دادن این افراد در موقعیت های آنها استفاده نمی شود. من می دانم که 40 سال پیش 50 سال پیش زمانی که ما تا به حال چهار چرخش این چیزی است که کسانی که بچه ها استفاده شد. که چیزی است که بدن خود را, سال پس از سال اقتباس شده است. من نمی خواهم برای قرار دادن کسی در یک موقعیت که در آن من می تواند به او صدمه دیده است. من در مورد مراقبت از این بچه ها حرفه خود خانواده خود را, و من نمی خواهم به انجام چیزی که صدمه دیده است که حرفه ای است. به همین دلیل من حتی با نزدیک شدن به این.”

آن را متورم ایده برای یک تیم است که می توانید آن را استطاعت. و شاید Red Sox احساس آنها می تواند. 60-بازی, برنامه, به عنوان Roenicke گفت: می توانید اتاق را برای شگفتی است.

شاید یک تیم مانند Royals, ببر یا رنجرز — تیم واقعا نمی رود برای فشار به صورت حذفی نقاط را یک خطر این سال است.

Red Sox نمی بینم خود را به عنوان یک تیم است که نیاز به انجام این کار است.

خواسته جمعه اگر 60-بازی فصل کمک خواهد کرد ساکس, یک تیم تا حد زیادی برداشت به دست برگشتی توسط بسیاری از صاحب نظران در ماه فوریه رئیس بیس بال افسر خایم بلوم فکر نمی کنم از آن خواهد بود.

“من فکر می کنم شما می توانید به راحتی برای هر باشگاه استدلال هر دو طرف از این سوال” بلوم گفت. “من فکر می کنم این بازی این است فروتنی به اندازه کافی است که ما باید مراقب باشید در مورد تفکر ما می دانیم که بیش از حد در مورد چگونه این برنامه متفاوت خواهد بود یک مزیت یا ضرر برای تیم است. بسیاری از چیزهایی است که برای ایجاد تیم های موفق برای مسافت های طولانی نیز آنها را موفق به 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن. اما وجود دارد در حال رفتن به برخی از چیزهای دیگر که متفاوت هستند. با توجه به این که ما در میانهی شب قبل از این انجام داده به خصوص در این شرایط و به ویژه پس از این اخراج من فکر نمی کنم ما واقعا می دانیم.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از دلایل خوشبین باشیم که این می تواند به نفع ما کار, اما من فکر می کنم که برای ساخت بیش از حد از یک مورد خواهد بود به تظاهر ما می دانیم بیشتر در مورد این راکت از من فکر می کنم ما می توانیم.”

نسخه کوتاه از این پاسخ: من نمی خواهم به خوردن کلمات من بعد از من شفاعت پنجم.

برای بقیه از ما: هک آره 60 بازی فصل کمک می کند Red Sox. آنها از دست ریک Porcello به رایگان آژانس و جایگزین او با پرز که حملات کمتر مورد از هر استارت در بیس بال در یک زمان هنگامی که هر گونه تماس ممکن است در یک اجرا خانه.

آنها از دست کریس فروش به تامی جان, جراحی, البته در یک زمان مناسب و با شروع چرخش تنها با دو بالاتر از متوسط کوزه.

بر روی کاغذ آنها نمی توانند رقابت با یانکی ها و یا حتی اشعه.

بنابراین یکی می تواند استدلال می کنند آن زمان به آنها فشار. ببینید اگر رودریگز و Eovaldi می خواهید به زمین هر چهار روز به جای پنج. دریافت Darwinzon هرناندز آماده به پرتاب دو یا سه نوبت پشت سر آنها دو بار در هفته. فشار مت بارنز و براندون کارگر به محدودیت های خود را و ببینید اگر شما می توانید یک اجرا در یکی از 10 حذفی نقاط (16-تیم حذفی فرمت موافقت شد به بازیکنان, اما نه در جای خود قرار داده چرا که MLB موفق به آنها را به طور کلی ارائه آنها می خواستند به قبول).

ما می توانید حدس بزنید چه Alex کورا را انجام دهد.

“شما نگاه کنید در Nate Eovaldi آنچه او انجام می شود تا کنون او احتمالا آماده برای یک فصل در یک هفته” Roenicke گفت. “همه کمی متفاوت است بنابراین ما دیدن دقیقا جایی که آنها هستند.”

Eovaldi می خواهد به یک اسب بارکش ما می دانیم که. ما شاهد آن در سال 2018 postseason. اما او نمی ماند سالم بسیار در کار خود را.

واقعیت این است که شکوفه مناسب است: ما نمی دانیم که چه 60 بازی فصل خواهد بود.

اتباع نیست نگاه مانند یک حذفی تیم برای بیشتر از فصل گذشته است اما آن را در نیمه دوم و هرگز سرد و خاموش است.

بنابراین Red Sox در حال بازی این امن است. آنها حتی شامل بسیاری از آنها بالا چشم انداز اصلی خود 60-مرد فهرستی برای این فصل است. آنها تنها شامل 47 بازیکنان به طور کلی ترک 13 لکه های باز برای اضافه کردن بازیکنان بعد.

یک تیم به دنبال ایجاد یک چلپ چلوپ ممکن است چشم انداز خود را آموزش در نزدیکی تاسیسات و آماده برای پرش در یک لحظه متوجه.

Red Sox هنوز وزن گزینه های خود را.

“ما تا به حال بسیاری از مکالمات در این مورد و راه راست را به آن را انجام دهد” Roenicke گفت. “آیا شما را در برخی از چشم انداز بالا است که شما واقعا نمی خواهید به دست یک فصل ؟ سپس شما صحبت کردن در مورد چه اتفاقی می افتد اگر ما پنج یا شش بچه ها همه ناگهانی و تست مثبت برای حذف. چگونه ما بهترین پر کردن این 60 نقاط با آنچه به ما کمک خواهد کرد و نه فقط امسال بلکه سال آینده نیز؟”

آن را برای تلفن های موبایل مانند Roenicke ساخت در مورد چشم انداز برای پیوستن به این باشگاه است اما در مقابل دفتر نشده ماشه کشیده.

“ما فکر آوردن (47 بچه ها) و ما فکر می کنم این آزمایش بخشی حیاتی است,” او گفت:. “اگر ما از طریق آزمایش بخشی تمیز و در برخی از موارد یا حداقل بسیاری از پس از آن ما احساس می کنیم می توانیم با ادامه چه کنیم با لکه های که باز هستند در 60-man لیست. من فکر کردم این بود که واقعا هوشمند راه برای انجام این کار.

“من می دانم که وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها من بحث در مورد که من رو برای دیدن در بهار آموزش که من فکر کردم بزرگ به دنبال بازیکن است. آنها آماده نیست برای تیم ما نشده است. اما کسانی هستند که من واقعا می خواهم که قادر به بازی کردن و کسب تجربه در این سال به طوری که آنها نمی توان برای سال آینده و ما آنها را از دست ندهید برای یک سال است.”

Roenicke می خواهد خود را از چشم انداز وجود دارد که بسیار روشن است.

او نمی خواهید به خطر از بازیکنان خود را در قبال سلامت و برای یک, عجیب و غریب, 60-بازی فصل.

او چشم خود را در آینده نه فقط 2020.

Red Sox نمی خواهید آجیل برای یک فصل. آنها فقط می خواهید برای دریافت از طریق آن با خیال راحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *