نوار قرمز مسدود کردن دستیابی به موفقیت فلج مغزی درمان

  • نشان داد: حومه که در آن مردم در حال ترین شادترین
  • چگونه بچه های خود را مجبور به صبر برای عمل جراحی

فرانکلین تیلور به فلج مغزی نمی تواند راه رفتن و یا صحبت کردن است و محدود به یک صندلی چرخدار و خارج از تاریخ قوانین مسدود او را از دستیابی به موفقیت های پزشکی به او یک کیفیت بهتر زندگی.

سلول های بنیادی درمان یافت شده است برای بهبود حرکت و راه رفتن و کیفیت زندگی در کودکان مبتلا به فلج مغزی.

هفته گذشته فرانکلین و خانواده اش استقبال نوزاد جدید برادر رومی به جهان اما نوار قرمز نمی خواهد اجازه دهید آنها را با استفاده از روم های بنیادی سلول های غنی از خون بند ناف برای بهبود فرانکلین زندگی است.

Sarah Taylor hopes Franklin, three, can use his baby brother’s umbilical cord blood stem cells to help his cerebral palsy. Picture: Brett Costello
media_cameraسارا تیلور امیدوار فرانکلین, سه, می توانید استفاده کنید برادرش را بند ناف سلول های بنیادی خون خود را برای کمک به فلج مغزی. تصویر: Brett Costello

“ما جمع آوری رومی خون بند ناف چند هفته پیش و اگر ما نمی بینیم پیشرفت در شش ماه آینده برای دسترسی به خون بند ناف در اینجا نگاهی داریم به رفتن خارج از کشور” مادر سارا-Ann Taylor, 35, گفت:.

Dr Maddison Paton از فلج مغزی داد موسسه تحقیقات گفت: کودکان بودند که قفل شده است و ثابت شده درمان با توجه به نوار قرمز است. عمومی خون بند ناف در بانک فقط مجاز به انتشار درمان برای سرطان خون.

بیشتر از جین هانسن

نشان داد: حومه که در آن مردم در حال ترین شادترین

EpiPen کمبود قرار دادن زندگی کودکان در معرض خطر

“خون بند ناف درمان شده است امن نشان داده و آن را بهبود می بخشد جنبش در کودکان مبتلا به فلج مغزی است اما متاسفانه این درمان است که هنوز هم غیر قانونی در استرالیا برای فلج مغزی به دلیل تاخیر در زمان قانون” او گفت:.

CPA راه اندازی یک درخواست برای به روز رسانی قوانین جاری است.

“ما عمومی بانک خون بندناف در حال برگزاری 40,000 نمونه برای این سرطان خون و شرایط,” او گفت:.

“ما نیاز به این کهنه قانون به روز شده اجازه می دهد تا جدید نشانه است که عبارتند از: فلج مغزی.

“در آن به معنی برای بسیاری از ما می تواند ارائه گزینه های درمان جدید و آنها را به دسترسی به یک جدید ثابت شده درمان است.”

Sarah-Ann Taylor and her son Franklin who suffers from cerebral palsy and new baby Roman at their home in Jannali. Picture: Brett Costello
media_cameraسارا-Ann Taylor و پسرش فرانکلین که دچار فلج مغزی و جدید کودک رومی در خانه خود در Jannali. تصویر: Brett Costello

فرانکلین جیمز پدر گفت: Jannali خانواده آماده شد برای سفر به امریکا اما هزینه های بالا هستند.

“دانشگاه دوک (امریکا) در حال اجرا است آزمایشات اما شما مجبور به پرداخت به شرکت در آن و می توان آن را به $30,000,” او گفت:.

“ما خواهد بود مایل به پرداخت یک تکه بزرگ از پول را برای این مردم به متخصصان پزشکی در فلج مغزی داد آن است که در واقع بسیار ساده درمان مانند انتقال خون.

Mr Taylor with baby Roman whose cord blood may help big brother Franklin
media_cameraآقای تیلور با کودک رومی که خون بند ناف ممکن است کمک به برادر بزرگ فرانکلین

“این یک جهنم از یک مقدار زیادی از پول را برای یک درمان ساده که در اینجا انجام می شود اما این قانون است و برگزاری آن را به عقب.

“این است که در لیست تایید شده از درمان و پس از آن در دسترس نیست به پدر و مادر در استرالیا.

“فرانکلین هرگز نمی خواهد بود قادر به راه رفتن و یا یک زندگی عادی زندگی روز به روز اما با سلول های بنیادی و دیگر پیشرفت های پزشکی وجود دارد امیدوارم که او ممکن است قادر به بهبود در کیفیت زندگی است.”

این وضعیت مجبور است از جان گذشته پدر و مادر به خارج از کشور به مکان هایی مانند چین که در آن درمان همیشه شفاف, Dr Paton گفت.

“در حال حاضر ما برآورد وجود دارد صدها نفر سفر خارج از کشور. ما همیشه نمی دانند که چه کودکان در حال دریافت و گاهی اوقات بدون افشای آنچه کودکان داده می شود و در کلینیک های خصوصی,” او گفت:.

“این سخت است برای ردیابی چگونه بسیاری از این خانواده ها به دنبال درمان در خارج از کشور. برخی از معتبر هستند اما برخی دیگر غیر قابل تنظیم و عملکرد آن توسط کلینیک های خصوصی است که کار به عنوان یک کسب و کار و این متفاوت است به آزمایش های بالینی.

“ما نیاز به ارائه خون بند ناف درمان در اینجا در استرالیا, ما می دانیم که آن را بی خطر است و ما باید این را به عنوان یک درمان دیده می شود در اینجا.”

دادخواست برای آزادی خون بند ناف درمان به شهروندان نیازمند راه اندازی شده است در اینجا در Change.org.

در اصل منتشر شده و نوار قرمز رنگ مسدود کردن دستیابی به موفقیت در درمان فلج مغزی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de