منطقه گسترش کلیساهای هفته دفاع مقدس پیام آنلاین

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

تعدادی از این منطقه کلیساها را livestream هفته دفاع مقدس خدمات دولت را به ماندن در خانه سفارش باقی مانده است در اثر از طریق پایان ماه.

• اسقف کاتولیک گرینزبورگ مجازی هفته دفاع مقدس خدمات خواهد شد در جریان در dioceseofgreensburg.org, facebook.com/dioceseofgreensburg و youtube.com.

• اسقف کاتولیک پیتسبورگ اسقف دیوید Zubik را جشن هفته مقدس توده ها و نماز خدمات از طریق livestream از کلیسای سنت پل به حوزه علميه. خدمات را می توان در diopitt.org.

• مسیح ما امیدواریم که کلیسای آنگلیکان, Harrison خواهد livestream خدمات زیر: یک پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی خدمات ویژه معنوی و همدلی خواهد بود در 7 p. m. A, جمعه خوب خدمات خواهد شد در 7 بعد از ظهر و یکشنبه عید پاک خدمات با نماز صبح و حاوی سنتی و معاصر موسیقی خواهد بود در ساعت 10 صبح همه در facebook.com/findusatchristourhope. شما لازم نیست به یک Facebook حساب به جلو و کسب و کار خود و یا کلیسا Facebook صفحه.

• عبور از جاده های جامعه کلیسای پروتستان Leechburg خواهد جریان یک پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی خدمات در 7 p. m. و وجود دارد خواهد بود یک یکشنبه عید پاک در 10:15 صبح در crcpc.org. برای ثبت نام در اسکرول به پایین صفحه و یا در video.nest.com/live/E24FFRrSKE یا facebook.com/crcpc. اگر شما مشکل پیوستن به تماس کلیسا در 724-845-1901.

• در اسقفی اسقف نشین از پیتسبورگ اکثر کلیساها ارائه خدمات آنلاین. ببینید episcopalpgh.org/online-worship برای یک لیست. بزرگترین جماعت Calvary در پیتسبورگ شرق آزادی livestreams تمام خدمات خود در Facebook صفحه و وب سایت (calvarypgh.org) و پست های آنها را به یوتیوب. برای هفته مقدس وجود دارد شب نماز در 6 p. m. روز سه شنبه و چهارشنبه. پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی آغاز می شود در 7:30 بعد از ظهر جمعه خوب مناجات با آواز شور انجیل آغاز می شود و در ساعت 12 ظهر. عید پاک یکشنبه سرویس در ساعت 11 صبح در Ligonier سنت مایکل دره جریان نماز صبح خدمات در 10:30 صبح در روزهای یکشنبه خود در Facebook صفحه و پست های آنها را در stmichaelsligonier.org/online-services. عید پاک نماز خواهد بود در 10:30 صبح روز یکشنبه. پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی را مشاهده خواهد شد با شب نماز در 7 p. m.

• اولین کلیسای باپتیست Leechburg را زنده خدمات در facebook.com/FirstBaptistLBG از جمله یک مطالعه کتاب مقدس در دادگاه عیسی در 4 p. m. روز شنبه یک پیام در مصلوب شدن عیسی در ظهر جمعه و جشن رستاخیز عیسی در ساعت 11 صبح یکشنبه عید پاک. های صوتی ضبط شده از این خدمات در دسترس خواهد بود پس از این خدمات در firstbaptistchurchleechburg.org.

• اولین کلیسای انجیلی لوتری از Leechburg خواهد جریان عید پاک یکشنبه خدمات در 10:30 صبح در facebook.com/servinggodgracefully. پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی و جمعه خدمات خود را هر دو بود در 7:30 p. m.

• الخلیل و, St. Paul Lutheran کلیساها را تصویری عبادت در ساعت 10 صبح یکشنبه عید پاک در facebook.com/HebronLeechburg. این سرویس در دسترس خواهد بود از طریق Zoomby تماس 646-558-8656 با جلسه شماره 619 676 1687 به دنبال آن علامت پوند (#) دو بار. پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی جمعه و یک شنبه شب زنده داری عید پاک خدمات تمام خواهد شد در 7 p. m. در Facebook Live یا زوم. جزئیات: 724-842-0801 یا 724-567-7462 یا ایمیل [email protected]

• مک دونالد مقدس کلیسای متودیست جنوبی, Fayette خواهد شد که آن عید پاک خدمات در دسترس در 10:30 صبح روز یکشنبه در McdonaldBMC.org و facebook.com/McDonaldBibleMethodist/

• Puckety Presbyterian Church, Lower Burrell, خواهد, جریان, خدمات, در facebook.com/PucketyChurch یا در زوم.ما/j/101971455. برای کمک به دانلود نرم افزار زوم بازدید pucketychurch.org.

• Salvation Army of New Kensington خواهد شد که خدمات آنلاین و در ساعت 11 صبح روزهای یکشنبه در facebook.com/TSANewKen.

• ترینیتی کلیسای انجیلی لوتری Freeport و ایمان کلیسای لوتری Harrison ارائه خواهد شد ثبت, جمعه خوب در 6 و 8 و 10 صبح, ظهر, 2, 4, 6 و 7:30 p. m. در مقابل کلیسا پنجم, خیابان, در Freeport. کسانی که شرکت باید پارک در کنار خیابان رو به صلیب و لحن خود را از رادیو ماشین به 99.9 FM. به نوبه خود کلید ماشین خود را به “لوازم جانبی” تا موقعیت خودرو نمی شود در حال اجرا است. Trinity Lutheran Church خواهد شد که خدمات عید پاک در 7 و 10:30 صبح در پارکینگ Laube سالن. کسانی که شرکت باید در اتومبیل های خود را. در مورد آب و هوای نامساعد خدمات خواهد بود در دره اردوگاه غرفه فقط در داخل پارک تا صدای سیستم می تواند تحت پوشش.

• ترینیتی کلیسای متحد متدیست Brackenridge باید آنلاین خدمات عبادت در ساعت 9 صبح یکشنبه عید پاک در facebook.com/TrinityBrackenridge و tumc-brackenridge.org. پیشنهادات خود را برای خانواده شهدای مقدس پنج شنبه خواهد بود ارسال شده در کلیسای صفحه وب. یک Facebook زنده “یاد” از حوادث روز جمعه خواهد بود در 3 p. m. و بحث در مورد آنچه آنها به معنی برای ما چقدر مهم است که در این روز از “ماندن در خانه” نگرانی.

• صهیون United Methodist Church, بوفالو, شهرستان خواهد بود livestreaming خدمات عبادت در 7 بعد از ظهر پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی و خوب جمعه. در عید پاک یکشنبه عبادت خدمات خواهد شد در 6:30 صبح برای طلوع آفتاب سرویس و پس از آن در ساعت 10 صبح به صورت اصلی عبادت جمع آوری است. پس از این بار از عبادت خدمات ذخیره خواهد شد به Facebook و همچنین به عنوان آپلود به کلیسا کانال یوتیوب. جزئیات در zionsarver.com.

دسته بندی:
Coronavirus | بیشتر سبک زندگی | اخبار | منطقه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im