11 دقیقه پیش

با وجود برخی نقاط روشن اقتصاد در پیتسبورگ منطقه در حال نشان دادن نشانه هایی از فشار از پایین و قیمت گاز طبیعی آهسته رشد اشتغال و تولید در رکود یک بانک فدرال رزرو گفت: پنج شنبه.

“من نه بدبینی در مورد دیگر چشم انداز کوتاه مدت اما 2020 است برای رفتن به یک دست انداز در جاده ها برای ما” گفت: Mekael Facts, معاون رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو کلیولند شعبه پیتسبورگ.

صحبت در 8 سالانه Washington County دولت از اقتصاد رویداد Facts گفت: قیمت گاز طبیعی بی ثمر باقی می ماند در حدود 2 دلار در هر میلیون واحد حرارتی بریتانیا و به احتمال زیاد به ماندن در آن راه از طریق نیمه اول سال است.

“این بدان معنی است که (نفت و گاز) شرکت خواهد شد به احتمال زیاد به مقیاس تولید و کاهش در سرمایه گذاری شاید کاهش سر تعداد و تمرکز بر پرداخت بدهی,” او گفت:.

این چشم انداز بلند مدت برای بخش انرژی بهتر است اما “تمام گفته ها آن را برای رفتن از طریق یک سال در سال 2020” Facts گفت.

در میان کسانی که در مخاطبان در هیلتون باغ مسافرخانه/Southpointe نزدیکی کننسبورگ شد مقامات از محدوده منابع EQT و دیگر نفت و شرکت گاز همراه با Washington County مقامات منتخب و رهبران کسب و کار.

اشتغال تصویر برای منطقه پیتسبورگ است که بیشتر از یک کیسه مخلوط Facts گفت. نیروی کار در حال رشد است اما رشد کار کند شده است.

“بازار کار باقی می ماند بسیار قوی نقطه روشن در ایالات متحده,” او گفت:. “در ماه های اخیر نرخ بیکاری شده است که کمترین آن بوده است و پس از دهه 1960 است.”

منطقه ای نرخ بیکاری از 3.8 درصد در ماه جولای سال 2019 به 4.5 درصد در ماه دسامبر. “ما در واقع شاهد یک رکود در مجموع اشتغال در پایان سال 2019 و این به پایان رسید تقریبا دو سال رگه هایی از سود کار خود را در منطقه” او گفت و اشاره کرد که کاهش در تولید شغل در حال انعکاسی از یک بزرگتر ملی روند اگر چه شروع به چیزهای حتی تا پایان 2019.

تولید صنعتی رشد 2.5 درصد در سال 2017 و 3 درصد در سال 2018 به عنوان تولید کنندگان انباشته موجودی برای دریافت جلوتر از تعرفه های مربوط به قیمت را افزایش می دهد, او گفت:. در سال 2019 تولید صنعتی کاهش یافته است 1.3% اما در پایان سال, همه چیز شروع به ایجاد ثبات در.

“حداقل آن را کاهش است. که یک کلید صعودی برای اقتصاد در حال حاضر” Facts گفت.

اشتغال تصویر خدشه دار مداوم فاصله بین مشاغل موجود و نیروی کار در دسترس است.

“در سطح ملی وجود دارد نزدیک به 6.4 میلیون شغل شده و با وجود 5.9 میلیون بیکار, مردم,” او گفت:. “اگر هر چیزی را بزرگترین چالش در بازار کار با مشکل پیدا کردن کارگران است. … که یک مشکل است که به احتمال زیاد به سهولت به زودی بدون مداخله است.”

Facts, گفت, تنگ, بازار کار, اما, است که منجر به ثابت دستمزد سود از 3% به 4% در سال بیش از سال. “این یک حمایت مهم برای هزینه های مصرف کننده را حفظ خواهد کرد که اقتصاد chugging جلو,” او گفت:.

یکی دیگر از نقطه روشن است این واقعیت است که هزینه های مصرف کننده باقی می ماند قوی. خرده فروشی به طور مداوم قوی در سراسر 2019 و “خیلی خوب” در طول فصل خرید کریسمس, او گفت:.

“دو سوم از فعالیت های اقتصادی در آمریکا است که هزینه های مصرف کننده. هزینه های مصرف کننده بسیار پیش بینی از فعالیت در کوتاه مدت” Facts گفت.

به طور کلی اقتصاد ایالات متحده در پیگیری برای “مداوم و متوسط رشد” در سال 2020 است.

“اقتصاد ایالات متحده در حال نزدیک شدن به آن 11 سال از گسترش این تابستان آینده. که باعث می شود آن را یکی از طولانی ترین رونق اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم” Facts گفت. “هستند بسیاری از headwinds به رشد است اما این شاخص ها به ما می گویند که گسترش اتحاد دوام.”

همچنین پرداختن پنجشنبه جمع آوری شد استفانی Pashman مدیر عامل شرکت Allegheny کنفرانس توسعه جامعه و واشنگتن کانتی کمیسیون.

پیتسبورگ شده است قادر به بازیابی از وفات صنعت فولاد تا حدودی به دلیل متنوع اقتصاد Pashman گفت. اما رشد اقتصادی در منطقه پیتسبورگ نگه داشته است همگام با دولت و یا ملت, او گفت:, و اشاره کرد که موانع رشد شامل زیرساخت های ناکافی و نامناسب حمل و نقل و راهروها.

“ما نیاز به انجام بهتر در گرفتن مردم که آنها نیاز به رفتن” او گفت:.

استفان Huba یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با استفان در 724-850-1280, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su