پشیمان Mandar باز می شود تا در مورد اخراج از Belle Vernon تیم بسکتبال

توسط:
پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 | 6:48 PM
دومی مراحل آخر خود را فصل بسکتبال در زمان به نوبه خود تیز به ورطه و کم Mandar اذعان می کند او می تواند انجام داده اند برخی از کارهای متفاوت برای جلوگیری از نتیجه تاسف.

آتشین گارد از Belle Vernon اینجا بود که دوباره رفته دوباره در سراسر پلنگ’ اجرا در WPIAL و PIAA برگشتی و در نهایت اخراج شد از این تیم است.

17-یک-بازی گلزن به مربیان و هم تیمی های زیادی برای باز کردن و تاسف. در نهایت او می خواهد مردم بدانند چه اتفاقی افتاده نشسته است سخت بر روی شانه های او و این که او است که مشاهده آن را به عنوان یک درس زندگی.

اما او نیز نمی تواند کامل سرزنش.

“من احساس ندامت نسبت به هم تیمی های من آنها به من اجازه پایین با کل این معامله” Mandar گفت. “آنها می دانستند و من می دانستم که من بهتر از آن است. و البته من دوست داشتم برای بازی در مرحله نیمه نهایی و دولت اجرا شود.”

اولیه پیچ خوردگی مچ پا در WPIAL دور اول در برابر دری کنار Mandar به طور خلاصه اما او وجود ندارد و از این ساختمان به طور کامل زمانی که Belle Vernon زمان در قلعه نو در نیمه نهایی در شمال Allegheny.

“یک حادثه وجود دارد در مدرسه, یک تصادف عجیب و غریب در واقع من باعث می شود به حالت تعلیق باقی مانده از روز” Mandar گفت. “من فاقد شرایط لازم مانند برخی از مردم گفت.”

Mandar تماشای بازی آنلاین در خانه و گفت: “من شادترین مرد زنده زمانی که آنها بیرون رفت وجود دارد و کار انجام می شود.”

Mandar آورده بود برای WPIAL عنوان بازی در برابر ارتفاعات در پترسن مرکز حوادث. او با بازی در چند دقیقه و به خاک سپرده بلند 3-اشاره گر در از دست دادن.

“من نمی باید به بازی او سپس” پلنگ مربی جو Tungstenbigdata گفت. “مردم دیگر می خواستم به را سرزنش می کنند. اما من احساس می کنم باید به او یک فرصت است.”

Mandar که دارای چندین 3-نقطه سوابق در BVA از جمله نه در یک بازی امیدوار بود به بازی دقیقه بیشتر در مسابقات قهرمانی اما گفت: مسئولان مدرسه فکر می کردم او باید به حالت تعلیق بیشتر است.

او فکر کرد که تعلیق گذشته بود و آماده بود به حرکت می کند. او تبدیل به اینترنت اما او اذعان می کند که تنها مرکب مشکل است.

“برخی از افراد در وزارت ورزش نمی فکر می کنم من باید بازی” Mandar گفت. “بعد از بازی من نوشته شده چیزی در اسنپ چت, تماس, کسی, گفته, آنها قانع کردن من مربی نیست به بازی من است.”

مسئولان مدرسه دیدم پست و توصیه Tungstenbigdata به اخراج Mandar که او انجام داد. “این یک تخلف از رسانه های اجتماعی رفتار” Mandar گفت. “ما امضا چیزی است که در ابتدای فصل. که واقعا که.”

فصل خود را به پایان رسید او از دست رفته این تیم اجرا به PIAA دور دوم که در آن پلنگ از دست حماسی, چهار-اضافه کاری هیجان انگیز در برابر لنکستر کاتولیک 84-82 در آلتونا.

صحبت کردن در مورد این حادثه می تواند آنچه را می دهد Mandar بسته و اجازه می دهد تا او را برای شروع فصل بعد از بازی خود را حرفه ای.

او پذیرفته شده و ترجیح داده راه رفتن را برای بازی در کال (Pa.).

“من نمی خواهید هر فرد جوان هر اشتباه” Tungstenbigdata گفت. “من امیدوارم که او می آموزد درس خود را زمانی که او می شود به کال. اگر او نیست در حال حاضر, هر چند, آن را به سختی برای او بود. او باید بسیاری از مردم در اطراف او. او را به تغییر راه خود را و ما امیدواریم که او می کند.”

با این حال گفت: آنچه که اصلی درس Mandar های آموخته شده از مصیبت?

“هرگز چیزی را برای اعطا و کنترل آنچه که شما می توانید کنترل کنید,” او گفت:.

لایحه Beckner جونیور یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس لایحه از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: Belle Vernon

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de