دین خلاصه: آنلاین خدمات عبادت در Alle-Kiski دره

6 دقیقه پیش

زیر کلیساها در حال ارائه خدمات آنلاین. بر روی لینک کلیک کنید برای رفتن به این جریان. شما لازم نیست به یک Facebook حساب به جلو و کسب و کار خود و یا کلیسا Facebook صفحه.

هفته مقدس و عید پاک خدمات

• مسیح ما امیدواریم که کلیسای آنگلیکان, Harrison خواهد livestream خدمات زیر: یک پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی خدمات ویژه معنوی و همدلی خواهد بود در 7 p. m. A, جمعه خوب خدمات خواهد شد در 7 بعد از ظهر و یکشنبه عید پاک خدمات با نماز صبح و حاوی سنتی و معاصر موسیقی خواهد بود در ساعت 10 صبح همه در facebook.com/findusatchristourhope/.

• عبور از جاده های جامعه کلیسای پروتستان Leechburg خواهد جریان 10:15 صبح یکشنبه نخل خدمات. یک پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی خدمات خواهد شد در 7 p. m. و وجود دارد خواهد بود یک یکشنبه عید پاک در 10:15 صبح در crcpc.org. برای ثبت نام در اسکرول به پایین صفحه و یا در video.nest.com/live/E24FFRrSKE یا facebook.com/crcpc . اگر شما مشکل در تماس کلیسا در 724-845-1901.

• اولین کلیسای باپتیست Leechburg را زنده خدمات در facebook.com/FirstBaptistLBG از جمله یک مطالعه کتاب مقدس نگاه به محاکمه عیسی در 4 p. m. روز شنبه یک پیام در مصلوب شدن عیسی در ظهر جمعه و جشن رستاخیز عیسی در ساعت 11 صبح یکشنبه عید پاک. های صوتی ضبط شده از این خدمات در دسترس خواهد بود پس از این خدمات در firstbaptistchurchleechburg.org

• الخلیل و, St. Paul Lutheran کلیساها را تصویری خدمات عبادت در ساعت 10 صبح نخل و عید پاک یکشنبه در facebook.com/HebronLeechburg. شما همچنین می توانید در زوم و گوش دادن به عبادت روی تلفن خود را با تماس با 646 558 8656 و سپس ورود به جلسه ID شماره 619 676 1687 به دنبال آن علامت پوند (#) دو بار. پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی. روز جمعه و یک شنبه شب زنده داری عید پاک خدمات تمام خواهد شد در 7 p. m. در Facebook Live یا زوم. جزئیات: 724-842-0801 یا 724-567-7462 یا ایمیل [email protected]

• اولین کلیسای انجیلی لوتری از Leechburg خواهد شد که کف و یکشنبه عید پاک خدمات در 10:30 صبح در facebook.com/servinggodgracefully. پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی و جمعه خدمات خود را هر دو بود در 7:30 p. m.

• Puckety Presbyterian Church, Lower Burrell, خواهد, جریان, خدمات, در Facebook.com/PucketyChurch یا در زوم.ما/j/101971455. برای کمک به دانلود نرم افزار زوم بازدید pucketychurch.org.

• رستگاری کلیسا, Lower Burrell, خواهد, جریان, خدمات, در ساعت 9 صبح یکشنبه نخل در redemptionpa.org و facebook.com/redemptionpa.

• سنت مریم مادر خدا محله, Freeport خواهد livestream زیر توده ها در facebook.com/stmarysfreeport: یکشنبه نخل, 8:30 a. m.; پنج شنبه مقدس, 7 بعد از ظهر; جمعه خوب, 1:30 بعد از ظهر; شب زنده داری عید پاک, 9 p. m. مارس 11; و عید پاک یکشنبه, 8:30 صبح

• Salvation Army of New Kensington خواهد شد که خدمات آنلاین و در ساعت 11 صبح روزهای یکشنبه در facebook.com/TSANewKen/.

• ترینیتی کلیسای انجیلی لوتری Freeport ارائه خواهد شد ثبت پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی خدمات در 7:30 p. m. در مقابل کلیسا در خیابان پنجم. کسانی که شرکت باید پارک در دو طرف خیابان پنجم جنوبی صلیب و لحن خود را از رادیو ماشین به 99.9 FM. به نوبه خود کلید ماشین خود را به “لوازم جانبی” تا موقعیت خودرو نمی شود در حال اجرا است. تثلیث و ایمان کلیسای لوتری Harrison ارائه خواهد شد ثبت, جمعه خوب در 99.9 FM در 6 و 8 و 10 صبح, ظهر, 2, 4, 6 و 7:30 p. m. در مقابل کلیسای ترینیتی. Trinity Lutheran Church خواهد شد که خدمات عید پاک در 7 و 10:30 صبح در پارکینگ Laube سالن. کسانی که شرکت باید در اتومبیل های خود را. در مورد آب و هوای نامساعد خدمات خواهد بود در دره اردوگاه غرفه فقط در داخل پارک تا صدای سیستم می تواند تحت پوشش.

• ترینیتی کلیسای متحد متدیست Brackenridge باید آنلاین خدمات عبادت در ساعت 9 صبح نخل و یکشنبه عید پاک در facebook.com/TrinityBrackenridge/ و tumc-brackenridge.org/. پیشنهادات خود را برای خانواده شهدای مقدس پنج شنبه خواهد بود ارسال شده در کلیسای صفحه وب. یک Facebook زنده “یاد” از حوادث روز جمعه خواهد بود در 3 p. m. و بحث در مورد آنچه آنها به معنی برای ما چقدر مهم است که در این روز از “ماندن در خانه” نگرانی.

• صهیون United Methodist Church, بوفالو, شهرستان خواهد جریان زندگی می کنند خدمات در ساعت 10 صبح یکشنبه نخل در facebook.com/zionsarver/. وجود خواهد داشت live streaming خدمات عبادت در 7 بعد از ظهر پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی و خوب جمعه. در عید پاک یکشنبه عبادت خدمات خواهد شد در 6:30 صبح برای طلوع آفتاب سرویس و پس از آن در ساعت 10 صبح به صورت اصلی عبادت جمع آوری است. پس ما بار از عبادت این سرویس ذخیره خواهد شد به Facebook و همچنین آپلود شده در کانال یوتیوب ما. جزئیات در zionsarver.com

به کلیسا اطلاعات اضافه شده به این لیست, ایمیل, اطلاعات, به [email protected]

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im