به یاد داشته باشید این 10 ملزومات قبل از تنظیم در یک روز پیاده روی

2 دقیقه پیش

این تفاوت بین رفتن یک هفته تعطیلات و رفتن به یک پیک نیک بعد از ظهر در پارک محلی.

شما یک مقدار زیادی از زمان و تلاش را به prepping برای سابق تعهدات داده شده از زمان و پول و نیروی کار درگیر است. دومی است که اغلب بیشتر در خار از لحظه ای یا حداقل نگاه بر به عنوان سریع و پشت ماجرا است.

پس از آن با پیاده مقابل روز پیاده روی.

هیچ backpacker ارزش وزن خود را در یخ خشک غذا سر کردن بدون چک کردن دنده خود را و دوباره چک کردن آن و دوباره چک کردن دوباره آن را. که قابل درک است. ترک چیزی در خانه و شانس آنها را برای انجام این کار بدون برای یک مدت طولانی در حالی که اگر نه تمامیت سفر.

اما وقتی که می آید به رفتن در یک روز پیاده روی, بسیاری از مردم فقط گرفتن یک فروشگاه خریداری بطری آب و سر کردن.

که این یک اشتباه است.

مجروح شدن در مواجهه با آب و هوای بد گرفتن از دست داد — کسانی که نه فقط چیزهایی که اتفاق می افتد در چند روز گشت و گذار. هر کوهنورد — به خصوص در این روزها زمانی که جستجو و نجات خدمه در حال overtaxed هرگز مانند قبل — نیاز به برخی از مسئولیت های خود ایمنی و رفاه.

که در آن 10 ملزومات در آمده است. آنها 10 چیزهایی که هر کوهنورد باید به جنگل هر بار که او و یا او سرمایه گذاری کردن.

در اینجا نگاهی به آنچه آنها هستند.

ناوبری

یک توپوگرافی نقشه و قطب نما است ایده آل ارائه شده شما می دانید که چگونه به استفاده از آنها. اگر نه یک کلاس و یادگیری است.

حتی چیزی شبیه به یک پارک ایالتی نقشه بهتر از هیچ چیز است ، آن را احتمالا نمی خواهد به مقیاس و نمی خواهد نشان می دهد چیزهایی مانند ارتفاعات تغییرات. اما به طور کلی شناسایی دنباله اتصالات, نشانه ها و چه نه.

تکیه می کنند در درجه اول بر روی تلفن خود را و یا GPS در محل این. هر دو باتری است که می تواند اجرا کردن آنها می میرند و اگر کاهش یافته و در آب و یا آنها فقط ممکن است قادر به دریافت سیگنال.

کرم های ضد آفتاب

بسته — و آزادانه استفاده از کرم های ضد آفتاب و مرطوب کننده لب. پوشیدن کلاه و عینک آفتابی ، و آن را یک ایده بد به پوشیدن آستین کوتاه و شلوار بلند.

کسانی که نه تنها به ارائه حفاظت از خورشید کنه اما به عنوان به خوبی.

لباس های اضافی

این است که واقعا مهم در لبه های این فصل مانند فصل بهار و پاییز که می توان نوسانات دما از روز به روز یا حتی ساعت به ساعت.

اما چشم پوشی نیست این در تابستان ، آن را ممکن است به هیپوترمی حتی در آب و هوای گرمتر.

پرتاب یک ژاکت پشم گوسفند وجانوران دیگر یا ژاکت پشمی خود را بسته و بسته به زمان از سال شاید برخی از دستکش یا گرمتر کلاه.

و فراموش نکنید که دنده باران.

نور

آن را سخت به اندازه کافی به خارج شدن از جنگل هنگامی که شما تبدیل به اطراف در طول روز روشن است. آن را سخت تر هنوز هم به حرکت با خیال راحت و یا حتی پیدا کردن مواد برای ساخت یک آتش برای اقامت شب اگر تاریک است و شما نمی توانید ببینید.

پرتاب یک چراغ یا چراغ قوه و برخی از باتری های اضافی در خود بسته است. مطمئن شوید که هر کس دیگری در این پیاده روی است به عنوان خوب.

پناهگاه

صحبت از هزینه های غیر منتظره شب در جنگل اگر آن را به می آید که شما می خواهید برخی از راه برای محافظت از خودتان را از آب و هوا.

آن را همه به خوبی و خوب است بدانید که چگونه برای ساخت چیزی شبیه به بقایای یک کلبه. اما اگر آن را در حال حاضر دیر یا آب و هوا را در حال حاضر و آن را هنوز هم یک راه طولانی تا صبح داشتن چیزی شبیه به یک bivy گونی یک فضای پتو و یا حتی سبک tarp می تواند یک تفاوت بزرگ.

آتش شروع ابزار

افزونگی در اینجا مهم است.

اگر شما پک مسابقات در روز خود را بسته از طریق یک فندک بیش از حد و یا حتی فرو راد شما باید تمرین با قبل. که راه شما می توانید به یک نسخه پشتیبان تهیه اگر فندک نتواند و یا مسابقات ،

مطمئن باشید که همچنین انجام برخی از آتش-شروع مواد. شما می توانید با استفاده از چیزی است که شما در یک فروشگاه خریداری یا ساخته شده در صفحه اصلی. گرفتن آتش آغاز شده و به سرعت بازیابی اعتماد به نفس و همچنین ارائه گرما.

کیت کمک های اولیه

چقدر بزرگ و متنوع این نیاز به بستگی دارد در بخشی مردم در این پیاده روی ، اگر آنها به ویژه پزشکی نیاز دارد حتما بسته دارو یک epipen یا هر چیز دیگری به آنها نیاز دارد.

فراتر از آن, آن را می پردازد به حمل برخی از اصول اولیه است. چسب در مخلوط با اندازه داده شده است برخی از راه برای درمان تاول گاز پد ضد درد داروها و مواد ضد عفونی کننده پماد. دستکش های پزشکی نیست یک ایده بد است یا نه.

و مطمئن باشید که پس از وارد شدن به خانه بلافاصله به جای هر چیزی که شما استفاده می شود قبل از اینکه شما را فراموش کرده ام.

چاقو و ابزار

شما لزوما نیاز به یک غول bushwhacking چاقو. شانس هستند شما در حال رفتن به برش راه خود را بازگشت به تمدن.

اما حمل چاقو جیبی و یا یک multitool و یا هر دو را حس می کند برای بسیاری از دلایل از ساخت ریش ریش شدن چوب برای آتش شروع به پیرایش باند و بیشتر.

که به اضافه کردن برخی از ابزار شما می توانید استفاده کنید برای تعمیرات در این زمینه نیز لازم است. یک بیت از نوار مجرای توسط یک آشکار است. اما طناب چتر نجات پستی روابط پین های ایمنی و caribiners کمک می کند بیش از حد.

آب اضافی

به عنوان یک قاعده کلی شما تقریبا همیشه تا پایان آشامیدنی و یا نیاز به نوشیدن — آب بیشتر از شما انتظار می رود. رقم در حدود یک لیتر برای هر نفر در هر ساعت و شاید بیشتر اگر شما واقعا hoofing آن را در شرایط دشوار است.

تا زمانی که بسته بندی را آب بیشتر از شما فکر می کنم شما نیاز دارید.

یا چون آب سنگین است نگاهی به برخی از روش های برای درمان آب شما روبرو می شوند در ماجراجویی خود را. حداقل ید قرص آب سالم برای نوشیدن اگر گاهی اوقات کمتر از خوشمزه.

مواد غذایی اضافی

شانس هستند که شما نمی خواهید به از دست داد تا زمانی که شما رفت و آمد مکرر به دام انداختن سنجاب خانگی با تله برای زنده ماندن.

اما گرسنه بودن بدبو است. بنابراین اضافه کردن به خود را بسته دنباله تنقلات — gorp, میوه, میان وعده, میوه میله تشنجی تابستان سوسیس و شیرینی حتی نمی نیاز به پخت و پز. و به یاد داشته باشید بیشتر از همیشه بهتر است.

قادر بودن به میان وعده گذشته از کالری مزایای می تواند ذهن مردم را از مشکلات و تقویت روحیه به خصوص وقتی که می آید به بچه ها.

در حال حاضر شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن چیزهای اضافی به روز خود را بسته مانند یک دوربین, دوربین دوچشمی, ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت و ماله خشک و جوراب یا چیز دیگری. نیازهای خود و سفر می تواند تعیین کند که.

اما با شروع 10 ملزومات و هر تفرج می تواند سرگرم کننده — و یا حداقل امن مهم نیست چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

دسته بندی:
خارج از منزل | ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de