بازسازی, ویکتوریا, کلاسیک کمبریج

پرتاب یک سنگ در هر جهت از دانشگاه هاروارد و شما به احتمال زیاد به ضربه نقطه عطفی ساختار یا خیابان.

اگر دانشگاه هاروارد مربع است که یک کانون از تاریخ ایروینگ خیابان شده است به خصوص با برکت معروف ساکنان اعم از شاعر e.e. کامینگز به آشپز جولیا کودک.

مستقیما در میدان اما جمع از کرکلند خیابان ایروینگ خیابان آرام و دور از هیاهوی اما هنوز هم کلاسیک کمبریج. احتراما به خیابان با بی عیب و نقص نوسازی است 23 ایروینگ grand 1870 ویکتوریا دو خانواده با واحد 1 اولین ضربه را به بازار دلار در 2,295,000. واحد 2 ذکر شده خواهد شد در هفته آینده.

در حالی که یک خانواده در آن زندگی می کند درست مثل یک با چهار طبقه چهار اتاق خواب و بیش از 2500 فوت مربع. اگر چه آن بوده است روده-بازسازی از بالا به پایین اقامت حفظ کرده است این نگاه سنتی تاریخی در مورد زندگی در فضا با توجه دقیق به مجلل, جزئیات. شما پیدا کردن سینی سقف خال خال با احتیاج روشنایی, ظریف, قالب تاج و سفید بلوط کف چوب جنگلی در سراسر.

خوردن در آشپزخانه سفارشی طراحی شده با Thermador لوازم و کوارتز شمارنده به عنوان به خوبی به عنوان آن دعوت غذاخوری روشن با کف به سقف پنجره ترتیبات و چشم نواز Hubbardton جعل Anemone نور ثابت.

دو اتاق خواب هر دو با en-مجموعه حمام به علاوه یک عرشه برای مصرف در محله را تا طبقه دوم در حالی که طبقه سوم این است که اشغال شده توسط خصوصی کارشناسی ارشد اتاق خواب و حمام. مجاور اتاق خواب استاد باز است زیر شیروانی قرار دادن فضای مناسب برای آرام دفتر خانه و یا اتاق خانواده. در سطح پایین تر یک جایزه چهارم اتاق خواب ارائه می دهد مقدار زیادی از انعطاف پذیری.

یک پاسیو فضای حیاط و دو-خیابان پارکینگ (در کمبریج!) این یکی نمی تواند-از دست هاروارد مربع املاک و مستغلات شکارچیان. پیاده روی به تی چنگ زدن نیش به خوردن در دانشگاه هاروارد پورتر یا Inman — همه آنها در فاصله پیاده روی آسان.

3D تعاملی تور و همچنین مجازی تصویری تورهای در دسترس هستند. ویلیام Senné, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت Senné می گوید: خود را از شرکت دریافت کرده است تعداد زیادی از علاقه در اموال. “این یک لذت به نمایندگی از توسعه چنین جذاب و احترام نوسازی در ایروینگ خیابان.” برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صفحه اصلی تماس با Britany کاروسو با Senné, 617-681-7219.

صفحه اصلی نمایشگاه:

آدرس: 23 ایروینگ St #1, کمبریج, MA 02138

اتاق خواب: 4

لیست قیمت: $2,295,000

فوت مربع: 2,516

قیمت در هر فوت مربع: $912

مالیات سالانه: هنوز ارزیابی

محل سکونت: نخست میدان هاروارد به دور از سر و صدا

ساخته شده در: 1870 بازسازی 2020

ارزیابی:

مزایا:

امکانات مدرن با نگاه کلاسیک
بزرگ محله

منفی:

Cozier فضای حیاط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de