بازگشایی فلوریدا پارک می تواند طولانی و آهسته روند

تالاهاسی فلوریدا. — بازگشایی فلوریدا پارک میان جهان پر بازدید ترین جاذبه های, و, یکی از دولت بزرگترین موتورهای اقتصادی می تواند یک فرایند طولانی و مملو از لجستیکی و بهداشت عمومی ملاحظات صنعت اجرایی گفت: وظیفه نیروی متهم با بازگشایی دولت برای کسب و کار.

“ما به وضوح فکر زیادی در مورد زمان و نحوه بازگشایی شده است. ما باید تیم های متعدد کار بر روی تعدادی از حالات مختلف گفت:” جان Sprouls رئیس مسئول امور اداری به صورت Universal Orlando Resort.

Sprouls ساخته شده نظرات خود را در سومین روز از جلسات توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دوباره باز فلوریدا نیروی کار یک مجمع از ده ها تن از رهبران به نمایندگی از صنعت آموزش و پرورش و دولت است.

مسلح با نمودار و آمار در اخبار جلسه بعد سه شنبه DeSantis دوباره ادعا که فلوریدا است که بهتر است از تقریبا همه دیگر کشورهای بزرگ — از آن میزان عفونت در دسترس تخت بیمارستان و سرانه مرگ و میر.

در طول یک جلسه یک کمیته متمرکز دولت از گردشگری و دیگر صنایع کلیدی جهانی را Sprouls گفت: دولت پارک را مجبور به بازگشایی با محدود کردن جمعیت است و آنها را به طور کامل بازگشایی می تواند زمان را.

هر گونه تصمیم گیری برای بازگشایی, گفت, خواهد بود هدایت شده توسط دولت و مقامات محلی و همچنین ملاحظات بهداشت.

حدود 85 میلیون نفر بازدید از پارک در اورلاندو و تمپا در سال 2018 جدید ترین سال در دسترس با توجه به گزارش سالانه قرار داده مضمون انجمن سرگرمی و AECOM.

وجود دارد که این موضوع از رام طولانی مارپیچ خطوط منجر به اجتماعی فاصله. پس از آن وجود دارد سواری خود را. Sprouls گفت: این امکان وجود دارد که هر صندلی و ردیف دیگر در اتومبیل خواهد بود خالی اما پس از آن این سوال مطرح است که چگونه اغلب آنها تمیز.

دیزنی جهان آغاز شد furloughing بیش از 43 ، 000 کارکنان این هفته و سی ورلد اتحاد furloughed 95 درصد از نیروی کار در آن ده پارک ها در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru