بازگشایی تجمع امتداد از هنگ کنگ به نیویورک

توسط استن چو

سهام بسیج در سراسر جهان در روز سه شنبه به بیشتر کشورهای آرام محدودیت در کسب و کار و افزایش امید برای بهبودی از تاریخی غوطه فراگیر اقتصاد جهانی است.

S&P 500 با افزایش 1.5% در چند دقیقه اول معاملات پس دستاوردهای مشابه در پاریس و لندن و هنگ کنگ است. نفت خام نیز همچنان مینی رالی پس از سقوط به پایین ترین سطح خود در اواخر ماه گذشته.

در کالیفرنیا برخی از کسب و کار خرده فروشی می تواند شروع خدمت مشتریان دوباره به عنوان اوایل به عنوان جمعه تحت برخی از محدودیت. بسیاری از کشورهای اروپایی نیز آغاز کرده است تا آرامش بخش دستور اکید به معنای آهسته گسترش شیوع کروناویروس در حالی که انتظار برای دیدن اگر آن را منجر به افزایش عفونت. در آسیا, اولین زمین از کره جنوبی بیس بال فصل thwacked به فو’ دستگیره البته در استادیوم با هواداران در آن حضور داشتند.

“این سخت است برای یک مواج بدبین زمانی که مستندات در حال بلند کردن اجسام در چند هفته آینده” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 334 امتیاز یا 1.4% در 24,084 از 9:55 صبح به وقت شرق آمریکا. نزدک شد تا 1.6%.

امیدوار است که بازگشایی اقتصاد در نهایت منجر به یک وانت تقاضا نیز کمک کرد قیمت نفت تجمع بیشتر است. یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن افزایش 16.5 درصد به $23.75. آن شده است به طور کلی بالا رفتن از هدف قرار دادن یک کم از $6.50 اواخر هفته گذشته است. آن را هنوز هم به حدود 60 دلار است که این هزینه در شروع سال پس از غوطه وری در نگرانی که از سقوط در تقاضا برای نفت را به صدر-از مخازن ذخیره سازی با هیچ جا چپ برای قرار دادن لوازم یدکی خام.

قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی برای قیمت گذاری به دست آورد 11.9 درصد به $30.44 در هر بشکه رسید.

“احساس روی زمین است که انرژی را در یک نقطه بهتر و در حالی که آن را درخشان” خلیج فارس بین منابع نفت و تقاضا “است شروع به تغییر در جهت مثبت,” کریس وستون از Pepperstone گفت: در یک گزارش.

است که به کمک انرژی سهام S&P 500 صعود 3.5 درصد بیشترین میزان افزایش در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است. National Oilwell Varco رز 6.5 درصد و Occidental Petroleum به دست آورد 6.2%.

سهام تکنولوژی همچنین ادامه داد: خود را قوی اجرا و اپل و مایکروسافت هر دو افزایش حداقل 1.5%. که بزرگ برای S&P 500 زیرا این دو شرکت به تنهایی حساب برای 11 درصد از شاخص کل ارزش بازار.

بازار را از دستاوردهای گسترده بود ، بیش از 90 درصد از سهام S&P 500 تا بود. و سهام کوچک در شاخص راسل 2000 انجام شد حتی بهتر از رقبای خود بزرگتر نشانه ای از افزایش انتظارات برای آینده رشد اقتصادی است. راسل 2000 بود تا 2.7%.

در اروپا و آلمان را داخ 2% افزایش یافت شاخص CAC 40 در پاریس به دست آورد 2.1 درصد و FTSE 100 لندن 2% افزایش یافت.

هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 1.1% به عنوان دولت گفت: این امر آرامش اجتماعی فاصله اقدامات اجازه می دهد کسب و کار خاص مانند سالن های ورزشی ، سینما و سالن های زیبایی به بازگشایی و دو برابر شدن تعداد افراد مجاز در مجامع عمومی به حداکثر هشت. بازار در توکیو و شانگهای و سئول بسته شد برای تعطیلات.

در یکی دیگر از نشانه های کمی کمتر بدبینی در بازار, عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید رز به 0.67% از 0.63% اواخر دوشنبه. سود اوراق قرضه تمایل به افزایش زمانی که سرمایه گذاران در حال به روز رسانی انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم است. اما هنوز هم به خوبی در زیر 1.90% آن را به همراه داشت در آغاز سال است.

___

AP کسب و کار نویسنده ایلین Kurtenbach کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de