جمهوری خواه برنده خانه صندلی در به شدت دموکرات کالیفرنیا

لس آنجلس — سابق نیروی دریایی جنگنده خلبان و عربستان نامزد مایک گارسیا اسیر یک خانه در ایالات متحده صندلی در شمال لس آنجلس در چهارشنبه چپ باز پس از یک دموکرات استعفا داد و در میان یک رسوایی جنسی.

گارسیا شکست دموکرات کریستی اسمیت در یک انتخابات ویژه برای تکمیل باقی مانده از دوره سابق دموکرات کنگره کتی هیل که استعفا داد و سال گذشته پس از او اذعان امر با یک کمپین کارگر و خانه را باز کرد یک اخلاق پروب به اتهام که او درگیر شد و با یک عضو از کنگره کارکنان.

گارسیا برنده علائم اولین بار در بیش از دو دهه است که جمهوری دستگیر و دموکراتیک برگزار شد کنگره منطقه ای در کالیفرنیا است.

“من آماده برای رفتن به محل کار” گارسیا گفت.

اسمیت تحویل او تبریک می گویم اما گفت که او انتظار می رود نقش معکوس در ماه نوامبر هنگامی که دو دیدار در یک مسابقه برگشت برای دو سال خانه اصطلاح است که آغاز می شود در ماه ژانویه است.

“این تنها یک گام در این فرآیند” او در بیانیه ای گفت.

گارسیا سیاسی تازه وارد تا به حال 12 نقطه لبه بیش اسمیت در انتخابات ویژه برای نوسان 25 منطقه که از طریق کاهش حومه و مزارع در لس آنجلس و ونتورا شهرستان.

همراه با یکی دیگر از توافق های ویژه پیروزی در انتخابات روز سه شنبه در یک شدت جمهوریخواه ویسکانسین منطقه گارسیا برنده خواهد ترک دموکرات با 233-198 خانه اکثریت به علاوه مستقل و سه جای خالی.

جمهوری خواهان گفت گارسیا پیروزی نشان داد که ایران می تواند برنده در حومه مناطق که در آن متوسط رای دهندگان ترک در droves در سال 2018 است. جمهوری خواهان از دست داد 40 کرسی آن سال به اندازه کافی برای دموکرات ها را نگه دارید از اتاق. هفت نفر از کسانی که صندلی آنها در کالیفرنیا از جمله 25 منطقه.

اما دموکرات ها ادعا وجود دارد خواهد بود یک نتیجه متفاوت زمانی که گارسیا و اسمیت صورت خاموش دوباره در ماه نوامبر هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام در انتخابات است که انتظار می رود به منظور جلب به مراتب دموکراتیک تر رای دهندگان به پای صندوق های رای.

“دموکرات ها را در بازپس گرفتن این صندلی در ماه نوامبر گفت:” تشکر. Cheri بوستس یک ایلینوی از حزب دموکرات که منجر حزب خانه سازمان های سیاسی.

این مسابقه در 25 منطقه در حال تماشا بود در سراسر کشور به عنوان یک پروکسی رای در مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در طول coronavirus بحران و همچنین برای تذکرات در مورد فضای سیاسی به سمت نوامبر انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که از منطقه در سال 2016 خواست رای دهندگان به حمایت از گارسیا در حالی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما و هیلاری کلینتون و دیگر مشخصات بالا دموکرات حمایت اسمیت.

گارسیا به نظر می رسد برای بهره مندی از شور و شوق در میان محافظه کاران که دیدم یک فرصت نادر برای به دست گرفتن دموکراتیک برگزار شد صندلی در کالیفرنیا در حالی که رای دهندگان که معلوم شد در غیر معمول ممکن است انتخابات ویژه اریب نسبت به قابل اعتماد تر جمهوریخواه رای دهندگان حتی اگر منطقه اتحاد دموکراتیک ثبت نام لبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im