محدودیت سهولت امروز: آنچه که شما می توانید و نمی تواند انجام دهد

با چند باقی مانده coronavirus موارد در ایالت کوئینزلند خواهد بود کاهش تعدادی محدودیت از امروز. پیدا کردن جزئیات کامل از دولت کوئینزلند نقشه راه برای دولت 3 شروع از ظهر در جولای 3.

ادامه شرایط

اجتماعی فاصله 1.5 متر و به طور کلی santisation و بهداشت هنوز هم ضروری برای عامل کسب و کار. مطمئن شوید که به ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید. پیگیری و ردیابی اقدامات را هنوز هم در محل برای کسب و کار همراه با تمیز کردن مکرر و ضد عفونی سطوح.

خانواده و دوستان و جامعه

خصوصی و غیر تجاری تجمعات اجازه خواهد داشت تا 100 با خانواده و دوستان است. مراسم عروسی و مجالس ترحیم نیز حداکثر حضور و غیاب حد از 100 نفر است. حداکثر تعداد افراد در موزه ها و گالری های هنری کتابخانه ها و سایت های تاریخی تعیین یک نفر به ازای هر 4 متر مربع قانون است.

ورزشی, تفریح و تناسب اندام

ورزشگاه در فضای باز و سرپوشیده ورزشی و تفریحی باید پایبند به زیر COVID ایمن صنعت طرح:

– از سرگیری فعالیت از جمله رقابت و تماس فیزیکی مجاز است در زمینه بازی

– داخل سالن و امکانات ورزشی می توانید با باز کردن یک نفر به ازای هر 4 متر مربع (خارج از زمین)

– در فضای باز امکانات ورزشی می تواند باز با فاصله فیزیکی (خارج از زمین)

کسب و کار رستوران ها و کافه ها

حداکثر تعداد مشتریان برای کسب و کار در هر زمان است که تعیین می شود 4 متر مربع قانون است. برای کوچکتر مکانهای زیر 200 متر مربع در کسب و کار می تواند یک فرد در هر 2 متر مربع به 50 نفر در یک زمان.

زیر کسب و کار می تواند دوباره باز با COVID ایمن طرح:

– قمار, بازی و قمار سالن (از جمله بازی های الکترونیکی ماشین آلات)

– غیر-ماساژ درمانی

– سونا و استخر شنای سرپوشیده

– کاباره ها

– دادگاه های مواد غذایی

بر اساس دفتر کارگران بازگشت به محل کار خود را.

Queensland, استادیوم, ورزشی, حوادث

تماشاگران تا 25000 یا 50% ظرفیت (هر کدام که کمتر) در کوئینزلند عمده امکانات ورزشی می تواند دوباره باز با COVID ایمن طرح

کنسرت تئاتر و هنر

کنسرت سالن تئاتر و سالن می تواند باز کردن و باید تا 50 درصد ظرفیت یا یک نفر به ازای هر 4 متر مربع (هر کدام که بیشتر است) با COVID ایمن طرح

بیشتر رویدادهای مجاز:

– کمتر از 500 نفر – بدون تصویب مورد نیاز در زمانی که زیر یک COVID امن رویداد چک لیست

– 500 به 10 ، 000 نفر – نیاز به یک COVID امن رویداد طرح تایید شده توسط محلی بهداشت عمومی واحد

– بیش از 10 ، 000 نفر – نیاز به یک COVID امن رویداد طرح تایید شده توسط کوئینزلند رئیس بهداشت افسر

کوئینزلند مرز محدودیت سهولت

از 12 ظهر جمعه 3 جولای 2020, Queensland, مرز محدودیت را به سهولت برای شهروندان با توجه به زمان جامعه سطح انتقال مرزهای بسته باقی خواهد ماند به ویکتوریا و تقویت شود.

سفر به ویکتوریا

هر شخص (اعم از کوئینزلند مقیم یا غیر کوئینزلند ساکن) است که در هر دولت محلی منطقه در ایالت ویکتوریا در 14 روز گذشته آمده باید به کوئینزلند. اگر آنها باید تحت قرنطینه اجباری در یک هتل در هزینه های خود را برای حداقل 14 روز.

کوئینزلند ساکنان نباید سفر به هر دولت محلی منطقه در ویکتوریا. کوئینزلند دولت را پیاده سازی پیشرفته مدیریت و کنترل مرزها از جمله مرز عبور می کند و شناسایی است.

Road vehicle borders will still be enforced, make sure you complete a border declaration before entering Queensland. Picture: Scott Powick Newscorp
media_cameraجاده و وسیله نقلیه از مرزها هنوز هم اجرا می شود مطمئن شوید که شما کامل مرز اعلامیه قبل از ورود کوئینزلند. تصویر: اسکات Powick Newscorp

سفر در کوئینزلند

Queenslanders ادامه خواهد داد و قادر به سفر به هر نقطه در کوئینزلند برای هر منظور و در هر زمان و به جز مناطق محدود شده است.

سفر به خارج از کوئینزلند

از 12 ظهر دوشنبه 10 جولای سال 2020 هر فرد از, New South Wales, استرالیا ساوت استرالیا, تاسمانی, استرالیا australian Capital Territory و قلمرو شمالی ممکن است وارد کوئینزلند منوط به تکمیل و امضای یک مرز اعلام شده است. اگر هر فرد با وارد کردن کوئینزلند از هر جای صرف زمان و در هر دولت محلی در منطقه ویکتوریا در طی 14 روز آنها را منوط به اجباری هتل قرنطینه.

زمان بین ایالتی مرز اقدامات کنترلی در محل باقی می ماند و مورد بررسی قرار خواهد گرفت در مرحله 3 از نقشه راه است. همه افراد ورود کوئینزلند باید تکمیل و امضا مرز اعلامیه بیان آنها نشده اند به هر دولت محلی در منطقه ویکتوریا در گذشته 14 روز. مجازات اعمال می شود نادرست است.

همه پروازهای بررسی خواهد شد و جاده وسیله نقلیه از مرزها به اجرا گذاشته خواهد شد. پلیس اجرا شده است. کسی که حاضر تست در قرنطینه خواهد بود موضوع را به بیشتر از 10 روز در هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de