خرده فروشان مجبور به بستن: ویکتوریا تحمیل شدیدتر ویروس محدودیت

اکثر خرده فروشان از جمله فروشگاه های بزرگ مانند Kmart و هدف بسته خواهد شد در ملبورن برای مدت زمان از مرحله 4 مستند سخت تحت قوانین جدید اعلام خواهد شد ویکتوریا برتر دن اندروز امروز.

اخبار.com.او تایید کرده است که اکثر مغازه ها تعطیل خواهد شد و به مدت شش هفته – به جز برای خدمات ضروری مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها – در یک حرکت است که به احتمال زیاد باعث هزاران شغل و ایستاده فراز.

دولت در حال مبارزه با یک ویرانگر موج دوم از عفونت کروناویروس که فرو ملبورن به بی سابقه مستند و دیدم منطقه ای ویکتوریا اتخاذ اقدامات سخت تر.

در یک شوک حرکت ارشد منابع دولت را نشان داد که اندروز دولت نیز بحث در مورد پیشنهاد اجازه می دهد تا Bunnings به باز باقی می ماند برای تجارت مشتریان تنها.

وستفیلد مراکز خرید باز خواهد شد در برخی از موارد که در آن آنها شامل یک سوپر مارکت و یا یک بانک اما اکثر فروشگاه ها بسته خواهد شد برای مدت زمان مستند.

مرتبط با: دنبال ما زنده coronavirus پوشش

وزرا در دولت ویکتوریا شده اند در بحران جلسات در تمام طول روز بیش از جزئیات این تغییرات به محل کار.

مقامات بهداشتی در حال انتظار برای اعلام 429 عفونت های جدید در ویکتوریا امروز. بیش از 11,500 موارد در حال حاضر تایید شده است در دولت است.

Woolworths در حال حاضر دوباره به راه افتادند محدودیت خرید در فروشگاه ویکتوریا در حداقل 50 محصولات از جمله گوشت و ماهی و محصولات لبنی.

دو بسته محدود کردن هر مشتری در نیروی باقی مانده است برای فریز کردن سبزیجات, سیب زمینی منجمد, منجمد, میوه, ماهی, مرغ, بسته بندی سوسیس از گوشت بخش بسته بندی همبرگر بتس rissoles و کوفته از گوشت بخش.

تخم مرغ و آرد برنج و شکر و دست sanitiser, عمر طولانی, شیر, گوشت چرخ کرده و با حوله کاغذی نیز محدود باقی می ماند.

Woolworths سوپر مارکت مدیر عامل کلر پطرس خواست خریداران به آرام باقی می ماند و نه وحشت خرید.

“ما درک می کنیم این است که اضطراب زمان برای ما ویکتوریا مشتریان اما ما همه را تشویق به ادامه خرید به عنوان آنها معمولا خواهد بود و تنها خرید آنچه آنها نیاز دارند,” او گفت:.

“سهام ادامه خواهد داد به جریان ما از مراکز توزیع و به عنوان ضروری خدمات Woolworths سوپر مارکت ها باز باقی می ماند برای حمایت از مشتریان مواد غذایی و مواد غذایی نیاز دارد.

“خواست ما این است که مشتریان ما همچنان پایبند به ما اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی در حالی که در ذخیره و ادامه برای درمان تیم ما و یکدیگر را با احترام در حالی که خرید.”

بیشتر به آمده …

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید