خرده فروشان و رستوران ها ‘نا امید’ با فاز 1 از بازگشایی ماساچوست در میان coronavirus

خرده فروشان امید به مشتریان اجازه می دهد در داخل در طول فاز 1 از بازگشایی اقتصاد دولت گفت: آنها “نا امید و سردرگم” با رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر برنامه بازی — با رستوران حتی تلخ تر.

مغازه ها مجاز به انجام منظقه وانت در فاز اول اما که به اندازه کافی رفتن نیست, جان هرست از خرده فروشان انجمن ماساچوست گفت هرالد.

“من نا امید, نا امید, و اشتباه, فرماندار, طرح,” او گفت:. “ما نه بدست لرزش عادلانه.”

منظقه وانت کار می کند برای خرده فروشی برخی از موسسات, اما آن کار نمی کند برای فروشگاه که در آن مردم می خواهند به احساس می کنید این محصول آن را تست کنید و سعی کنید آن را در هرست گفت.

“این یک مثال از جایی که ما در ادامه به یکی و دو مرحله در پشت کشورهای دیگر است که بسیار خسته کننده است,” او گفت:, و اضافه کردن قرار ملاقات-تنها ساعت کمک خواهد کرد.

آرایشگاه و سالن های مجاز به باز کردن در 25 مه با انتصاب-تنها و دفاتر همچنین می توانید باز کنید که بعد با 25% حداکثر ظرفیت.

“آنچه که کنجکاو به ما است که ما نمی توانیم باز کردن فروشگاه ما به چند نفر, اما شما می توانید یک مدل موی جایی که هیچ اجتماعی فاصله,” هرست گفت. “و چگونه در حال کار در یک دفتر امن تر از رفتن به تقریبا خالی است؟”

جیم لیون رئیس ماساچوست حزب جمهوری خواه گفت: افراد نزدیک به “تباهی مالی” به دلیل خاموش شدن است.

“پس از آن اشکالی ندارد برای رفتن به خارج شده اما کسب و کارهای کوچک را به ماندن بسته ، آن را می سازد هیچ حس” لیون گفت.

صاحبان رستوران ها امیدوار بودند برای شنیدن یک تاریخ به مشتریان اجازه می دهد در داخل اما این طرح را شامل نمی شود یکی است.

رستوران ها اجازه خواهد داشت برای به فاز 2, اما این تاریخ است و در عین حال به تنظیم شود. فاز 1 خواهد آخرین برای حداقل سه هفته. در حال حرکت به مرحله بعدی بستگی به داده های سلامت روند.

“بدیهی است که در هر رستوران است که نا امید با فقدان یک تعریف دوباره باز تاریخ در امروز اعلام” ماساچوست انجمن رستوران در بیانیه ای گفت. “ماساچوست رستوران نیاز به تامین کنندگان خود را به زمان به restock فاسد شدنی موجودی قبل از آن می توان به آنها نیاز به اطلاع کارکنان در مورد بازگشت به کار و انجام دیگر علت سعی و کوشش.”

کریستوفر Carlozzi از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل ماساچوست گفت: رستوران “نمي تواند صرفا در را خارج و تحویل. ماساچوست حداقل باید اجازه می دهد فضای باز ناهار خوری مانند دیگر همسایه جدید انگلستان متحده است.”

جو فارو که صاحب اهل توسکانی آشپزخانه رستوران ها گفت: آنها “بسیار نا امید است.”

“من نمی فهمم که چرا هزاران نفر از مردم را می توان در یک فروشگاه بزرگ جعبه, اما شما نمی توانید به نشستن 6 فوت دور از عزیزان خود را برای یک وعده غذایی” او گفت:.

“این است که در مورد بازمانده” فارو گفت. “برخی از این رستوران های کوچکتر در حال رفتن به آن را. هر هفته حیاتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de