hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

جیوه retrogrades از طریق یک چشم انداز عاطفی تحریک خاطرات. هنگامی که آخرین باری که شما احساس این ؟ چه که تصویر به شما یادآوری می کنند ؟ و در اینجا می آید یک عطر و بوی است که شما به ارمغان می آورد بلافاصله به زمان دیگری است. آن را به عنوان هر چند در حال حاضر و راه بازگشت رنگ و لعاب همراه با اشعه کیهانی و می تواند شما را شفا توسط کسانی که اشعه بیش از حد.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). برآورد یک هنر است. به دست بالا گرفتن توانایی خود را برای انجام یک چیز در یک چهارچوب زمانی مشخصی را درد. خودتان را به سه برابر مقدار شما فرض شما نیاز دارید و شما راحت خواهید بود.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما در حال رفتن به انجام یک چیز در نهایت. اگر شما آن را انجام نمی امروز و یا در مدت سه هفته انجام ناامیدی نیست. ناامیدی طول می کشد مقدار زیادی از انرژی در جهت اشتباه است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). راحت بودن همان است که شاد بودن است. امروز که تفاوت را به ایستادگی کردن. شما خواهید بود در یک موقعیت انتخاب است. چه اتفاقی می افتد بعدی همه شما.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). یک رضایت همه مناسب نیست. وجود دارد انواع مختلف و سطوح. روح رضایت اغلب می آید در هزینه لحظه رضایت. بازی بازی طولانی.

لئو (جولای 23-Aug. 22). کسانی هستند که لگد از رو خود را در یک صفحه و یا در یک آینه است. Contrastingly شما بدون ترس وقتی که می آید به بررسی زندگی درونی خود را. که چیزی برای جشن گرفتن و استفاده کنید.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). امروز مشکل نخواهد بود جهانی است. در واقع آن را بسیار خاص برای شما. بنابراین بسیار کمی وجود دارد که همدردی, همدردی و یا حتی کمک به اما که نمی خواهد شما را از حل آن نه در همه.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). چه خبر خیلی بد نیست اما شما هنوز هم نیاز به یک استراحت از آن است. بخش مهم در مورد این پرواز فانتزی — یا این پرواز از تعطیلات و یا حتی این پرواز از فرار — این است که آن شامل یک پرواز بازگشت.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). هنگامی که مردم را درمان نمی کند شما حق آن است که معمولا بیشتر در مورد آنها را بیش از این در مورد شما. اما شما نمی توانید کنترل “آنها” ، انجام همه شما می توانید در مورد “شما” و زندگی خوب خواهد بود.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). نگرش این است که یک موضوع داخلی ساخته شده خارجی و نه راه دیگری در اطراف. حتما بسیاری از شما قرار دادن یک لبخند بزنید و سعی کنید آن را به نظر می رسد اما بصری آنهایی که مثل شما احساس از آنچه واقعا است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما لازم نیست همیشه عشق در حال اجرا را به مردم شما می دانید در مکان شما انتظار نیست برای دیدن آنها, اما, این یک آزمون خوب چگونه نزدیک شما که به شخص شما می خواهم به عنوان دیده می شود.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما می توانید قوانین جدید برای اولین بار در قلب خود و سپس با دهان و در نهایت با عمل است. شما به دنبال در چیزهایی که شما امروز تصمیم بگیرید تا مطمئن شوید که آنها همه چیز شما می خواهید به اتفاق می افتد.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). چگونه شما می رویم به شارژ ؟ این سوال شما پاسخ آن را در راه های جالب که شما دریافت انرژی از چیزهایی که شما انتظار نیست خواهد احیای شما.

امروز تولد (Feb. 16). شما عبور خواهد کرد و به قلمرو شما در مورد خواب شده است. سفر خود را صاف خواهد شد. کلید های میانبر کار خواهد کرد. آن را به عنوان اگر شما قرار بود برای این تجربه و شما به استقبال و خدمت درآمده است. بعد شما آموزش دیگران و شما مراقبت از آنها را با همه فضل و گرما شما نشان داده شد. سرطان و برج میزان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 17, 30, 8, 10 و 4.

پیش بینی هفته پیش رو: ما رشد خواهد کرد و خودمان را از طریق هر چه تلاش ما در این هفته هر چند آنها خواهید بود به طور کامل نامربوط به ما آگاهانه هدف و اعلام اهداف است. فرصت هایی که وجود دارد در داخل سه هفته از این رتروگراد عطارد خواهد شد و عاطفی و معنوی هر چند آنها ممکن است در بسته های مشخص شده “کسب و کار است.” نگرش خواهد بود و عامل اصلی موفقیت است. به بیش از انتظار بود خواهد شهرت تعالی. این چیزی است که ارزش خیلی بیشتر از هر مقدار از ارتقاء و یا بازاریابی یک نفر می تواند برای پرداخت. عمل آنچه را بدست آورده و موقعیت در قلب و ذهن و برنامه های دیگران است.

عطارد رتروگراد است که معمولا یک هشدار و دعوت به برقراری ارتباط واضح و هدفمند. اما در حالی که وزیر پیام در ثبت نام از هنری روح ماهی وجود دارد که آگاهی از ارزش کدهای استعاره و تغزل. وضوح را به دست آورید ممکن است شعر را از دست دادن. عجله نکنید برای حل توضیح یا طلسم هر چیزی. نگه داشتن در ذهن است که رمز و راز یک هدیه است. ما خودمان را بیشتر به طور کامل به چیزهایی که ما را کاملا درک می کنم.

خورشید وارد برج حوت روز سه شنبه آغاز حمل و نقل کمک خواهد کرد که ما در مجموع تجارب گذشته و 11 ماه و تصمیم بگیرید که چه ما می توانیم استخراج از آنها کمک خواهد کرد که ما رفتن به جلو.

افراد مشهور پروفایل: آن تولد آخر هفته برای Weeknd که alter ego “Star Boy” در حال حاضر نه تنها جاودانه در موسیقی پاپ متن ترانه اما همچنین یک کمیک مارول شخصیت. برج دلو The Aquarian R&B هنرمند شناخته شده برای هر دو انسان دوستی و کسب و کار زرنگ و دانا است که ستاره شناسان پیدا کردن آشکار با توجه به خوبی aspected زهره و مریخ و زحل اورانوس و نپتون در برج جدی علامت moguls.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 23, 2020 08:11:07 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im