بازگشت به بازیگری, Mick Jagger, نقش یک مرد از ثروت و طعم

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

آن بوده است نزدیک به 20 سال پس از Mick Jagger گذشته عمل کرده اما به عنوان جدید فیلم “نارنجی سوخته ارتداد” را نشان می دهد لغو احکام صادره ی خود را جمع آوری کرده اند هیچ خزه.

در این فیلم که سونی پیکچرز کلاسیک را انتشار جمعه, Jagger, شرکت ستاره در کنار Claes و Elizabeth Debicki به عنوان یک اهریمنی هنر مجموعه ای است که برادرانت متقاعد هنر نگار (Bang) به استفاده از یک مصاحبه نادر با درجا هنرمند (دونالد ساترلند) به عنوان یک فرصت برای سرقت یکی از نقاشی های خود را. این Jagger, اولین فیلم از سال 2001 را “The Man From Elysian Fields.” و او می گوید: ممکن است خود را آخرین.

“من آرزو می کنم من تا به حال انجام می شود خیلی بیشتر از بازیگری است. من فقط انجام می شود بیت ها و قطعه در اینجا وجود دارد و هر زمان که من قادر به” Jagger گفت: در مصاحبه از طریق تلفن. سپس او خنده. “شما می دانید من باید کار دیگری. من چندین شغل دیگر واقعا.”

زمانی که 76 سال نبوده است, انجام, با Rolling Stones In حک شده peripatetic اما پرماجرا حرفه ای در فیلم است. او مورد علاقه تجربی بیشتر فیلمسازان کار با ژان-لوک گدار, Nicolas Roeg و ورنر هرزوگ. اقدام کمی کمتر از David Bowie اما بیش از باب دیلن Jagger, فیلم حرفه ای شده است به طور مداوم بی باک. او یک بازیگر خوب حتی اگر صفحه نمایش بزرگ اجراهای همیشه خواهد بود به مراتب بیشتر چرخش عینک خود را جنبشی مرحله شخصیت.

“من همیشه دوست داشتم این ایده از آن” Jagger, صحبت کردن با تلفن از فرانسه می گوید از اقدام. “من لذت بردن از تغییر سرعت و تغییر تمرکز از عملکرد خود را. زمانی که من انجام این روزها بیشتر در اماکن در مقابل تعداد زیادی از مردم در حالی که زمانی که شما در یک مجموعه کوچک شما در حال انجام خیلی بیشتر ماهرانه و نه چنین حرکات استادانه درست شده. شما باید واقعا تن پایین است.”

گاهی اوقات سرنوشت (و تور برنامه ریزی) مداخله کرده. Jagger عملکرد در هرتزوگ را معروف هذیانی “Fitzcarraldo” (1982) قطع شد, دلیل اصلی, سرب, Jason Robards, کردم بیمار است. هنگامی که تیراندازی دوباره در جنگل پرو Jagger به حال متضاد سنگ های تور. بخش حذف شد و Klaus Kinski در زمان بیش از Robards. هرزوگ به نام Jagger خروج “یکی از بزرگترین ضرر و زیان من تا کنون تجربه کرده اید به عنوان یک مدیر.” (بیت Jagger عملکرد دیده می شود در فیلم های مستند مانند “بار رویاها” و “بهترین دوست من.”)

“حیف بود که در مورد. که شرم می گوید:” Jagger. “پس Klaus Kinski کار را انجام داد و آن را بهتر از اول آن یک تجربه بود.”

اما زمان و اسکریپت صف برای “نارنجی سوخته ارتداد است.” این کارگردان فیلمساز ایتالیایی جوزپه Capotondi که تابیده 2009 اولین فیلم “دو ساعت” به اثبات استعداد خود را برای احضار روح یک noirish فضای فتنه و رمز و راز. “سوخته نارنجی ارتداد” بر اساس Charles B. Willeford را 1971, رمان, زیبا, شیک, نوع فیلم به ندرت ساخته شده هر بیشتر با پر زرق و برق بازیگران در پر زرق و برق تنظیم (ایتالیا دریاچه کومو).

زمانی که Capotondi برای اولین بار ملاقات Jagger در لندن به بحث در مورد بخش او زده شد توسط راک استار را به تواضع و فروتنی. “او گفت:” نگاه من انجام داده اند این در 20 سال. من ممکن است فرسوده,'” یاد می آورد Capotondi.

Jagger در بر داشت راه برای شکل دادن به شخصیت او slicked-حمایت و کمی شوم چلسی لهجه از 1960s. در این فیلم Jagger هنر فروشنده ارائه Bang نویسنده با یک نوع Faustian bargain و همه چیز تیره تر از وجود دارد. Capotondi نظر شخصیت یک نسخه از شیطان بجا نقش برای نویسنده از “همدردی با شیطان است.”

“بازی شیطان چیزی است که می تواند درخواست تجدید نظر به بسیاری از بازیگران است. آن را مانند یک مارپیچ شخصیت می گوید:” Capotondi. “با توجه به سنگ نورد کشف من فکر می کنم آن را کاملا مناسب است.”

Jagger کمتر است مطمئن شوید که در مورد ارتباط بین “نارنجی سوخته ارتداد” و گروه کلاسیک 1968 واحد بود که تا حدی الهام گرفته از میخائیل بولگاکف را محبوب روسی رمان در مورد شیطان در دهه 1930 مسکو “مرشد و مارگاریتا” و بودلر شعر. اما Jagger هنر فروشنده است که “یک مرد از ثروت طعم” و یکی که شوخی معاملات در Jagger شیطانی جاذبه.

“آن را در چنگ من به این شخصیت. من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده را به فراموش می گوید:” Jagger. “او اساسا فریبندگی و تهدید او را به انجام آنچه او می خواهد. آن را مقدار زیادی از زمان روی صفحه نمایش است اما او کسی است که مجموعه عمل است.”

یکی از Jagger, اولین فیلم همچنان یکی از مشهورترین: Roeg را توهم 1970 فیلم “عملکرد” است که در آن او با بازی مواد مخدر-addled جنسيت خم راک استار. انتقادی ناودان پس از آزادی آن را به طور پیوسته رشد کرده و یک فرقه زیر Jagger با عملکرد اغلب رتبه بندی در میان بهترین توسط یک نوازنده در یک فیلم است.

او در بازی به عنوان شخصیت تونی ریچاردسون “ند کلی” به “bonejacker” در ویکتور Vacendak را cyberpunk “Freejack (1992) و کشیدن ملکه در “خم شده است.” او یک تهیه کننده اجرایی در کوتاه مدت HBO سریال “وینیل” و تولید James Brown biopic “دریافت در بالا.” و پس از آن وجود دارد بسیاری از فیلم های مستند که indelibly اسیر سنگ از جمله “Gimme Shelter” در مورد غم انگیز 1969 التامانت کنسرت; مارتین اسکورسیزی “درخشش نور” برت مورگان “Crossfire طوفان” و گدار صمیمی اما هرج و مرج doc “همدردی با شیطان است.”

“من استفاده می شود به می گویند به Jean-Luc, ‘چه بقیه فیلم بود ؟ می تواند به شما توضیح به من چه بقیه فیلم است؟’ و او واقعا نمی توانست. من فکر نمی کنم او واقعا می دانستند. این بود: چه چیزی یک نابغه می گوید:” Jagger.

“زمانی که من واقعا مادر من استفاده می شود به تماشای بسیاری از خارجی سینما,” او اضافه می کند. “من به تماشای اوایل رومن پولانسکی فیلم زمانی که من دانشجو بودم و ما فکر می کردیم خودمان را بزرگ روشنفکران و فقط به تماشای فیلم های خارجی و, موج جدید. ما بسیار به آن است.”

Jagger که سال گذشته تا به حال عمل جراحی قلب در حال حاضر شاخص های آمریکای شمالی پا از سنگ نورد’ “بدون فیلتر” تور تابستان امسال است. خود کار روز دوباره تماس. Jagger خاصی را به باقی می ماند به طور منظم موسیقی متن فیلم به سینما; سنگ’ باقی می ماند غیر قابل مقاومت نمره به تعداد بیشماری فیلم. (اخیرا “شیرین ویرجینیا” لنت نورانی اهنگ به آخر “چاقو را.”) اما Jagger اذعان “سوخته نارنجی ارتداد” می تواند خود را در صفحه نمایش بزرگ قو آهنگ.

“اگر من نمی تواند ارائه یکی دیگر از مناسب و معقول نقش آن ممکن است” جاگر می گوید. به او می خندد. “این برنامه ریزی شده است. اگر کسی به من پیشنهاد چیزی برای انجام در پاییز, من مطمئن هستم که من می خواهم آن را انجام دهد اگر آن را خوب بخشی.”

دنبال AP فیلم نویسنده جیک Coyle در توییتر در: http://twitter.com/jakecoyleAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>