هر ورزشکار می آموزد یک راه یا دیگری که در بدن خود دارای محدودیت ذهن فقط نمی تواند غلبه بر.

برای حرمت ستاره ورزشکار اریکا Cheever, کسانی که محدودیت بودند و زندگی را تهدید.

در اوایل ماه سپتامبر Cheever تا به حال احساس حق به صورت هفته به عنوان او آماده برای ارشد صلیب کشور فصل است. او نمی تواند پا زدن به آن دنده دوم پیدا کردن خودش غیر طبیعی نفس — و نا امید — به راحتی. او نمی تواند حتی تا 10 گام در خانه او بدون احساس خستگی.

این یک تغییر بزرگ از سرعت برای یک ورزشکار از کالیبر — او می خواهم دریافت توجه از بخش سوم Salem دولت برای بسکتبال فراست.

در ابتدا پزشکان تصور می کردند او تا به حال توسعه یافته آسم و او سعی در قدرت از طریق آن. اما دیدار پس از دیدار با بدن او فقط نمی تواند پول نقد از چک های خود را بیش از حد رقابتی روح نوشت.

در طول ارشد دیدار در اواسط اکتبر Cheever در نهایت او را به نقطه شکستن.

“من احتمالا در حدود کمتر از نیم مایل دیدم مادرم به فاصله و من راه می رفت به سمت و فقط سقوط در آغوش گرفته و شروع به گریه,” او گفت:. “من گفت:” مادر وجود دارد این است که چیزی اشتباه است.’ … من فقط بیهوش شدم چون نمی توانستم ثابت در نفس من است.”

هر کسی که دیده است چقدر سخت Cheever کار می کند می توانید بگویید که چگونه محبت او به نظر می رسد در ورزش است. بسکتبال است و او پناهگاه. در عین حال برای کسی که خیره به او در غلبه بر موانع چند بعدی او رو کردم به او.

ارشد دیدار چپ نقطه های قرمز در آغوش او منجر به سوء ظن از یک اختلال خونی. پس از گرفتن یک D-dimer آزمایش خون یک خون گفت: پدر و مادر پل و جنیفر به Cheever به اتاق اورژانس. پزشکان دریافتند او نمی توانستم نفس بکشم در حالی که در حال اجرا به دلیل سه لخته شدن خون در ریه ها. او همچنین در یکی از شانه خود را یکی در هر طرف از لگن و دو در ران او.

به طور معمول Cheever خواهد آرزوی یک بخشی از 1% از هر گروه. اما به عنوان یک دختر 18 ساله با یک چشم و در دانشگاهی بسکتبال 1 ٪ از مردم که توسعه لخته شدن خون از دارو او شروع به گرفتن به دور از آنچه که او می خواهم در تصویر.

“شانس من” او گفت:. “این دیوانه دکتر من در واقع در اطراف می رود ارائه مورد مطالعه است.”

به عنوان گذشته ورزشکاران با لخته شدن خون را نشان داده و آن را تقریبا غیر ممکن است با خیال راحت به بازی های ورزشی با آنها. آشکار از عظیم کبود Cheever رو در ران او هنگامی که او ضربه به قفسه کت در ماه دسامبر شما می توانید تماس های ورزشی در رقیق کننده های خون یا.

آشکار گرفتاری به سر مربی تیم بسکتبال Matt Willis احساسی بود. نیاز به نشستن فايلهاي بود حتی سخت تر است.

“این سخت است برای تشویق همه تازه وارد بچه ها چون من فقط متوجه بدترین اخبار” Cheever گفت. “این فقط نوع قادر به کار گذشته آن نقطه است.”

به عنوان یک ستاره برک آوت به طور متوسط 20-به علاوه امتیاز در هر بازی او سال سوم ویلیس گفت: Cheever بود در ابتدا برای یک فصل ارشد ستارهای شاید می توانست حتی به ثمر رساند او 1000 هفتم نقطه. او می تواند ببینید چقدر بازی نیست تا به حال وزن خود را پایین.

اما آن را تنها به طول انجامید برای یک لحظه.

به عنوان پزشکان کشف چگونه به درمان او Cheever زد با تازه وارد تیم اول دانشگاه یا دانشکده در عمل و انجام آموزش در کنار به ماندن در شکل. Salem وزارت امور خارجه نگهداری می شود درست به آن علاقه Cheever بنابراین او متعهد است.

آمده Jan. 6 او پاک شد به بازی در برابر Pentucket. حدود یک ماه بعد Cheever کاهش یافته است 30 امتیاز — ارشد شب.

“من واقعا هیجان زده” Cheever گفت. “من تا به حال خانواده من نه تنها خانواده من بلکه خانواده من می آیند. من واقعا خوشحال بود چون نمی کنید برای دیدن آنها را بیش از حد اغلب. من پسر عموی مسن تر (جاش Cheever) استفاده می شود که برای بازی لین, کلاسیک, و من همیشه دوست دارم به یکی کردن او را.”

“این یک راه خوب برای دیدن یک بچه که در سال آخر خود را از کشور متقابل و در سال آخر خود را از بسکتبال تقریبا از او گرفته شده به حفظ پایداری نشان و پایان قوی” اضافه شده ویلیس. “این قطعا سرگرم کننده برای دیدن او (امتیاز 30 امتیاز).”

Cheever هنوز هم نیاز به بررسی در با تیم پزشکی هر دو ماه پس از او به طور کامل به خارج از جنگل پزشکی است.

اما در نهایت او بازگشت و به انجام آنچه او لذت می برد بهترین — هل دادن محدودیت در برابر مردم و نه خود بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im