انقلاب پیشرفت به MLS حذفی دور با یک 0-0 قرعه کشی در مقابل تورنتو

انقلاب را فارغ از جاه طلبی بود برای پیشبرد به مرحله حذفی دور 16 در MLS برگشت مسابقات گروه C بازی شروع جولای 9.

این Revs (1-0-2) امن جای خود را به عنوان هر یک از 2 یا 3 در دور بعدی با مبارزه تورنتو FC (1-0-2) به قرعه کشی گل در گروه خود آخر صبح روز سه شنبه در اورلاندو فلوریدا.

اگر چه هر دو تیم به پایان رسید با پنج امتیاز تورنتو برنده هدف دیفرانسیل tiebreak. جدید انگلستان می تواند سقوط به 3 اگر d. C., United ضربان مونترال امروز.

“من فکر نمی کنم این مسائل اول یا دوم باید صادقانه با شما” گفت: عرصه است. “ما می تواند در نهایت سوم اما من نا امید که بچه ها به ما داده اند واقعا خوب تلاش در گروه بازی است.”

Revs حافظ مت ترنر (پنج صرفه جویی) ساخته شده چند متوقف می شود برای حفظ قرعه کشی پشت تنومند پشت خط. انقلاب به یک هدف خود در سه گروه بازی برابر مونترال, d. C., United و تورنتو FC.

“این بدیهی است که یک بازی سخت و تورنتو یک تیم بسیار خوب” گفت: مدافع کهنه کار اندرو فارل ساخته شده است که اولین مسابقات شروع می شود.

“این سخت matchup برای بچه ها در پشت خط و من فکر کردم ما یک کار خوب و مت انجام یک کار خوب. هر زمان که شما یک shutout آن را فقط به چهار. آن را به کل تیم و دروازه بان و در این حرارت از آن دفاع خواهد کرد.”

عرصه چندین فهرستی از تغییرات برای بازی. او وارد فارل و هنری کسلر در مرکز پشت و benched آنتونیو Delamea بود که مسئول دادن بستن هدف در مقابل دی سی یونایتد در شب جمعه.

انقلاب بازیساز کارلس گیل نشسته بود در Revs نیمکت با یک بوت در پای چپ خود را. گیل از دست رفته دو بازی اول فصل با یک پا آسیب است که او reaggravated در 62 دقیقه در برابر دی سی ایالات.

“خواهیم دید به او گفت:” عرصه است. “ما روز به روز و چگونه او واکنش و اینکه آیا او می شود خود را آماده بازی بیش از آخر هفته.”

عرصه ساخته شده محاسبه شگرد نشسته تیرانداز از خفا Gustavo بوا. عرصه خود را جایگزین dynamic duo از گیل و ت با دیرین به طور منظم Teal بونبوری و دیگو foot locker eu.

انقلاب تا به حال مختصری ترساندن در دقیقه 49 زمانی که تورنتو هافبک مایکل برادلی تضعیف Revs مهاجم آدم Buksa در نزدیکی مرکز دایره است. برادلی صادر شد کارت زرد برای او roughhousing.

ت وارد نزاع در دقیقه 59 قصد اعمال فشار و خسته تورنتو دفاع. ت بعدها درگیر در یک بحث برانگیز بازی زمانی که او گرفته شده بود توسط Bradley در محوطه جریمه از زمین بدون تماس بگیرید.

این Revs, گیر افتاد, بزرگ شکسته شده که تورنتو اهدا شد یک ضربه آزاد در خارج از جعبه زمانی که کسلر در زمان پایین به جلو Ayo Akinola در 87 مراسم اهدای دقیقه است. Alejandro Pozuelo misfired روی یک ضربه آزاد و عرصه صدا مانند او فکر کرد که هر دو خواستار جبران هر یک از دیگر.

“آنها (داوران) ادعا می کنند که آنها رفت و به VAR و به آنها گفت: نبود یک اشتباه آشکار” گفت: عرصه است. “اگر این است که آنچه ور می گوید از آنها در حال انجام آن را به درستی.

“آنها همچنین با استفاده از VAR در تماس ما تا به حال در برابر تورنتو به طوری که آنها با قرار دادن توپ در خارج از جعبه به طوری امیدوارم هر دو تصمیم گیری درست بودند.”

Revs حافظ مت ترنر حفظ بدون گل بن بست زمانی که او متوقف زودتر ضربه آزاد توسط Pozuelo در دقیقه 61.

تورنتو حافظ الکس بنو ساخته شده یک توقف در Revs مهاجم Adan Buksa در محدوده نزدیک در دقیقه 73. ترنر در پاسخ با یک توقف در Akinola در 78 دقیقه است.

تورنتو لذت بردم چندین عمق پروب در داخل انگلستان جعبه و برد 4-0 سرب در عکس 17 دقیقه است. ترنر ساخته شده یک هشدار در بازی Akinola که سقوط کرد در قفس در قرن 19 دقیقه است.

انقلاب ایجاد چندین فرصت به ثمر رساند در اواخر نیمه اما هرگز نفوذ تورنتو باطن و موفق به گرفتن یک شات در بونو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im