انقلاب گرفتن سازگار به آب و هوا در اورلاندو فلوریدا.

برای اولین بار آمد, سفر به تست مواد مخدر و قرنطينه.

پس از آن آمد سوزان گرما و رطوبت و گاه به گاه جزئی گرمسیری افسردگی سه پدیده های آب و هوایی به تازگی تجربه انقلاب جدید انگلستان است که مشترک به مرکزی فلوریدا در ماه جولای.

انقلاب در حال تطبیق با سوزان آب و هوا در عمل زمینه به آنها آماده شدن برای بازی افتتاحیه خود در لیگ برتر فوتبال “لیگ بازگشته است” گروه بازی مسابقات.

“این خوب است که در اینجا و دریافت سفر پشت سر ما گفت:” انقلاب سر مربی و مدیر ورزشی بروس آرنا. “این رفتن به گرم تر و مرطوب تر از ما تجربه کرده است.

“ما شاهد خواهید بود آن زمانی که ما شروع به بازی ولی این تاثیر در بازی. این بازی در حال رفتن به کند.”

این انقلاب قرار گرفتند و به گروه C همراه با کنفرانس شرق رقبای تورنتو FC, مونترال, تاثیر و, d. C., United.

این Revs را بازی اول خود باز گرد مسابقات در برابر مونترال در 8 بعد از ظهر روز پنج شنبه در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی در اورلاندو است. انقلاب بازی دو بازی فصل قبل از لیگ بسته فروشگاه در مارس 12 در پاسخ به جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

“آن را مانند هر هفته در این فصل شما آماده برای حریف خود را به شما آماده سازی تیم خود برای بازی و زمانی که سوت ضربات شما باید آماده برای رفتن گفت:” عرصه است.

مونترال بازبینی

انقلاب باز 2020 فصل را با یک 2-1 از دست دادن به تاثیر on Feb. 29 در اشتدته المپیک در مونترال. جانباز Teal بونبوری قرار دادن انقلاب تا 1-0 در دقیقه 37 با 35 هدف از کار خود را.

تاثیر جناح Romell Quioto گره خورده است این بازی در دقیقه 37 و رو به جلو پیراهن زنانه دامن بلند Urruti مشبک متمسک در 77 سالگی دقیقه است.

“من نمی دانم چگونه از آن متفاوت است برای ما و ما در حال رفتن به رفتن در آن مانند ما می خواهید برای برنده شدن در این بازی گفت:” بونبوری. “ما احساس می کنیم می تواند مورد ضرب و شتم آنها در بازی اول و ما به خانه رانده نقطه.

“آن بوده است مدت زمان طولانی است اما ما در حال رفتن به آماده شود و ما کار قرار دهید. آن را برای رفتن به یک چالش است اما ما آماده خواهد بود.”

انقلاب بوده است تا سرعت سرعت از آنها پاک شد به سر آموزش. اینتر-تیم ملی رقابت برای شروع کار بود شدید اما بونبوری اضطراب به نوبه خود توجه خود را به سمت گرفتن به یک شروع خوب در برابر ضربه.

“راه آموزش است که در حال حاضر آن را به یک در تمرینات هفته قبل از مسابقه و از آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که ما تا به حال فرصت برای آماده شدن و آماده شدن برای حریف” گفت: Bunbury.

“مقدار زیادی از زمان ما شده است بازی اینتر-تیم ملی scrimmages و ضرب و شتم هر یک از دیگر. در حال حاضر ما می تواند بیرون رفتن وجود دارد و در صورت خوب حریف و گرفتن برخی از قصاص در برابر مونترال.”

5-یو پی اس

به دلیل تاخیر طولانی قبل از راه اندازی مجدد و خطرناک آب و هوا مربوط به بازی در شرایط MLS اعطا کرده هر باشگاه پنج جایگزینی به جای آن از حد معمول ، عرصه متوجه مزایای این قانون تغییر پس از Revs عمل برای اولین بار در اورلاندو است.

“همه از آن باقی مانده است دیده می شود و من می خواهم به شما تمام پاسخ های ما را ببینید که این مسابقات نقش” گفت: عرصه است.

“قطعا داشتن این فرصت را به پنج تعویض من فکر می کنم است که مهم است و می تواند یک مزیت تاکتیکی برای برخی از تیم است.”

میدان جنگ ارتقاء

مدافع Collin Verfurth اولین از نوع خود را.

انقلاب در دوشنبه مناقصه Verfurth یک MLS قرارداد او اولین بازیکن در باشگاه تاریخچه صعود به طور مستقیم از آن لیگ USL سیستم مزرعه به پدر و مادر ،

Verfurth یکی از اولین چهار بازیکن امضا به انقلاب دوم افتتاحیه USL فهرست. Verfurth, 24, ساخته, چهار فصل حضور با انقلاب دوم قبل از coronavirus خاموش کردن USL.

“کالین ساخته شده احساس خوب در ما کارکنان و بازیکنان بیش از گذشته دو هفته و آشکار به ما او خوب خواهد بود علاوه بر این به فهرستی از ما” گفت: عرصه است.

“ما پیش بینی است که Collin ادامه خواهد داد برای کمک به Revs دوم و همچنین ارائه مهم عمق به ما backline.”

این 6-3, 185 پوند Verfurth می پیوندد یک لیست طولانی از بازیکنان به پرش از ACC به MLS. Verfurth بود چهار سال استارت در ویرجینیا که در آن او به نظر می رسد در 72 بازی با نه گل پنج که شد بازی-برندگان.

“همانطور که ما ساخته شده است, انقلاب دوم فهرستی Collin انتخاب شد چرا که ما احساس او تا به حال بالقوه ما را به اول فهرست تیم گفت:” انقلاب مدیر فنی کورت Onalfo.

“ما مشتاقانه منتظر دیدن Collin همچنان به توسعه با تیم اول کمک به انقلاب دوم و بازیکنان بیشتر به دنبال در راه او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de