Revs rookie مرکز بازگشت هنری کسلر یک انتقال آرام به MLS

مرکز بازگشت هنری کسلر با دقت برنامه ریزی شده خود را متقاطع از ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس به لیگ برتر فوتبال.

کسلر, 21, تاسیس یک میراث در ویرجینیا بیش از سه فصل است. او دو بار رای دادند همه ACC و اسیر 2019 کنفرانس مسابقات جایزه MVP. کسلر بود و فعال در کلاس کسب مدرک لیسانس خود را قبل از امضای یک نسل آدیداس قرارداد پیش از سال 2020 MLS SuperDraft.

این انقلاب جدید انگلستان انتخاب 6-4, 185 پوند کسلر با ششمین کلی انتخاب و او برنده شروع کار در اردوگاه های آموزشی.

کسلر یکی از بسیاری از قطعات جدید معرفی به انقلاب را بازیکن پرسنل استخر دوم-سال مربی بروس آرنا که نظارت ویرجینیا برنامه برای 18 سال (1978-1995) و برنده پنج ملی شد.

تنها چیزی که کسلر موفق به عامل را در دستور کار خود جهانی بود COVID-19 همه گیر است که تعطیل MLS دو بازی به rookie فصل است.

“از آنجا که من در حال حاضر من در درجه من فقط احساس می کرد که زمان مناسب برای ترک کنند و من احساس می کردم آماده به گام تا بدون مشکل بیش از حد” گفت: کسلر.

“من فکر کردم من تا به حال ساخته شده تنظیم به این سطح. آن را به حال شده است به خوبی پیش میرود و تا کنون اما پس از آن این اتفاق افتاده است.”

کسلر بزرگ شده در شهر نیویورک آغاز شد و کار خود را پیگیری به MLS در مدرسه بالا است. او خوب تنظیم مهارت های خود را در ایالات متحده توسعه فوتبال آکادمی کردم و داخل یک نگاه اجمالی در MLS با حضور در نیویورک بولز قرمز آکادمی.

“من قطعا آموخته زیادی وجود دارد و بهبود یافته به عنوان یک بازیکن در حالی که من با Red Bulls گفت:” کسلر. “بازی فوتبال حرفه ای چیزی بود که من همیشه می خواستم برای انجام و حتی اگر من تا به حال نشده است با Red Bulls, من می خواهم که در نهایت به پایان رسید تا در همان نقطه.

“اما شما قطعا می خواهید به خودتان را احاطه کرده با بازیکنان بزرگ و در آن حس آکادمی بسیار مفید بود.”

ویرجینیا مربی تیم فوتبال جورج Gelnovatch تولید کرده است MLS-آماده بازیکنان پس از مصرف بیش از عرصه 24 سال پیش.

با کاوالیرز کسلر به نظر می رسد در 52 بازی با 41 شروع می شود و وارد 4,073 دقیقه با یک هدف. کسلر بود 2019 کسیکه برای مک هرمان جایزه یک جایزه داده می شود و سالانه به کشور بالا, مرد و زن, کالج, بازیکنان فوتبال.

فصل گذشته کسلر کاهش یافت و یک بازی کوتاه از بیرون رفتن در بالا. Cavs رفت 21-2-1 و اسیر برنامه 11th ACC عنوان را از دست داد به جورج تاون در NCAA عنوان بازی.

“مربی Gelnovatch اجرا می شود بسیار سازگار با برنامه هستند و ما همیشه در مسابقات NCAA گفت:” کسلر. “من می دانستم که آنچه که من به, من می دانستم که آن را برای رفتن به یک برنامه بزرگ بدون توجه به آنچه.”

ویرجینیا فوق العاده منطقه عملیات برای کسلر اما رقابت در ACC خود را در زمین اثبات. بررسی دقیق از بازیکن MLS در سراسر نشان می دهد فراوانی از بازیکنان که از سن آمد در ACC. که واقعیت بیشتر آشکار در 2020 MLS SuperDraft. پنج نفر اول 10 بازیکن انتخاب شده از استخوان در ACC.

Clemson را رابی رابینسون بود, اولین, Ryan Raposo از سیراکیوز بود چهارم ویرجینیا Daryl خاکریز پنجم بود کسلر بود ششم و جرمی کلی کارولینای شمالی نهم.

“من فکر می کنم ACC کمک کرد تا با آمادگی گفت:” کسلر. “در هر بازی شما باید واقعا بزرگ رقابت های این فصل ما تا به حال 10 تیم در مسابقات NCAA بود که یک رکورد است.

“هر هفته شما رو به مسابقه بزرگ و تقریبا هر ACC بازی بالا-25 matchup. که شما آماده هست و وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از بازیکنان با کیفیت در لیگ است.”

کسلر ساکن در Walpole در یک آرایش زندگی با هم تیمی های اسکات کالدول و جاستین Rennicks می کند و با توجه با امکانات آموزشی در دسترس است. او شیوه های مهارت های توپ خود را در این رشته ورزشی در Walpole دبیرستان و با استفاده از مسیر جاده کار می کنند.

“بسیار وجود دارد شما می توانید توسط خودتان و من در تلاش برای انجام برخی از مسائل فنی خودم گفت:” کسلر. “شما واقعا نمی تواند عبور کند بنابراین شما محدود هستند در مورد آنچه شما می تواند کار کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im