رود آیلند گزارش اولین presumptive مثبت coronavirus مورد

رود آیلند کسی که در سفر به ایتالیا در ماه گذشته دولت است اولین مورد از coronavirus دولت یکشنبه اعلام کرد.

رود آیلند وزارت بهداشت گفت: تمام عفونت پروتکل هستند که به دنبال برای فرد فقط از شناسایی در یک بیانیه به عنوان یک مرد 40s خود را. این گروه همچنین گفت: فردی محدود بود سفر در رود آیلند پس از بازگشت در اواسط ماه فوریه بود و نه بازگشت به محل کار خود را.

“ما به طور کامل پیش بینی داشتن اولین مورد از COVID-19 گفت:” دکتر الکساندر-اسکات در RIDOH بیانیه یکشنبه. “ما در حال دیدن گسترده جامعه انتقال در رود آیلند و به طور کلی سطح خطر برای جزایر رود است که هنوز هم کم است.”

مقامات را آغاز کرده اند که تماس با افرادی که در تماس مستقیم با فرد و اطمینان از آنها تحت یک 14-روز خود شده است. فرد اعضای خانواده شده اند خود قرنطینه از فردی ملاقات معیارهای ارزیابی برای COVID-19 دولت گفت.

“در این نقطه در زمان به طور کلی سطح خطر برای جزایر رود کم است. وجود دارد بدون نیاز به وحشت وجود دارد بدون نیاز به وحشت” به لیبریا Gina Raimondo گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

رود آیلند نیز گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است, مدیریت تماس, ردیابی برای مردم بر فرد آسیب دیده را پرواز بازگشت به ایالات متحده است.

شده است بیش از 60 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 80 ، 000 مورد تایید در سراسر جهان است. CDC گزارش اولین متحده coronavirus مرگ و میر شنبه.

رود آیلند گفت: فدرال را به اطلاع دولت بدون علامت از مسافران که در حال آمدن به رود آیلند پس از داشتن شده است در چین در دو هفته گذشته و کسانی که مسافران خود قرنطینه.

مسافران که علائم و یا کسانی که می آیند از coronavirus’ کانون در چین هوبئی استان در حال آمدن به رود آیلند, مقامات گفت.

هرالد سیم خدمات کمک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>