Ricciardo برنز ‘tech-nerd’ F1 رقیب

Daniel Ricciardo است که هنوز تبدیل گرما در فرمول 1 در حالی که رقبای خود در انزوا و در خود پدر و مادر غربی استرالیا ،

دلار استرالیا ستاره نشان داد که او چگونه به نگه داشتن خود را مشغول خود پدر و مادر ملک پس فرمول 1 فصل بود و اساسا به طور نامحدود به حالت تعلیق.

یک سری از Grands جایزه لغو شده اند, از جمله استرالیا جایزه بزرگ و نمادین جایزه بزرگ موناکو در حالی که یکی دیگر از شش مسابقه شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد.

30 ساله Ricciardo شد صحبت با طرفداران در یک زندگی Instagram Q+A سازماندهی شده توسط خود تیم رنو در مورد زندگی خود را در مزرعه زمانی که راننده فرمول 1 Lando نوریس ظهور پیوست و گفتگو.

مک لارن مسابقه خواهد آمد به تاسف است که تصمیم گیری.

“او نیاز دارد با نام جدید” Ricciardo گفت: با هیجان به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم نوریس حال مکالمه پیوست.

“من احساس می کنم او را مانند tech-nerd مدرن و روز جامعه است.

“من در تلاش نیست به معنی… اما او را در همه جا و در تمام سیستم عامل های اجتماعی.”

نوریس, 20, شده است یک انسان بازیچه برای Ricciardo پس از وارد کردن فرمول 1 در سال 2019 — و باقی مانده بود گریه با خنده زمانی که دلار استرالیا در سال گذشته خواسته او را در وسط یک فرمول 1 کنفرانس مطبوعاتی اگر او تا به حال “هیچ گونه کرک نشده است”.

Ricciardo به طور کامل از خط خارج 2019 جایزه بزرگ بریتانیا در کنفرانس مطبوعاتی هنگامی که او شنید تکیه در سراسر کنفرانس مطبوعاتی میز بپرسید اگر نوریس جوانه زده بود به برخی از رشد در اطراف لگن.

دلار استرالیا به نظر نمی رسد مثل او را در معرض خطر از حوصله هر زمان به زودی در طول فصل تعطیل.

در تصویری که مشاهده شده است بیش از سه چهارم از یک میلیون بار در Instagram, Ricciardo نیز آواز می خواند همراه به موسیقی در حالی که trundling همراه در تراکتور — نهایی مقابل با سرعت بالا و مهارت های مورد نیاز برای F1 راننده Skysports.com گزارش.

“پدر امرار معاش است و زمین در حال حرکت پس از او رانده کسانی که تقریبا تمام عمر خود را. که کسب و کار خود توضیح داد:” دلار استرالیا. “همه آنها آماده زمین برای ساخت خانه و سطوح و چیزهای شبیه به آن.

“آنها تا به حال یدکی در کنار آن یک بیت از یک, یکی, اما آنها آن را ترک در مزرعه بنابراین من می توانید همه چیز می شود و یک بچه.

“من فراموش آموزشی و هر آنچه و سپس من آموزش هر ساعت از روز که من برخی از زمان آزاد من بر روی آن است. آن را بسیار سرگرم کننده است.”

ظاهر می شود به طور معمول در خوشگذران ارواح Ricciardo گفت که زمانی که او نبود آموزش او به تماشای “Netflix بکشد…و یا به دنبال ستاره”.

“آموزش است که قطعا چیزی است که نگه داشتن من با این طرز فکر رقابتی,” او گفت:.

“شما می توانید برخی از خشم زمانی که شما قطار به طوری که پزشکی من در حال حاضر است.”

او افزود: “من احساس می کنم در حال حاضر این نوع کامل به در شکل باقی بماند که ما مجبور به ماندن در. ما واقعا می تواند در ایجاد یک اردوگاه آموزشی. من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از رانندگان و مردم به طور کلی نگاه بسیار مناسب زمانی که این بیش از من امید است.”

مانند بسیاری از sportspeople, Ricciardo و همکار خود رانندگان F1 در حال کار به سمت ناشناخته نقطه شروع برای فعالیت های رزومه — با تمام Grands جایزه به نام تا اواسط ماه ژوئن در اولین.

و رنو مرد بستری طولانی منتظر مسابقه شروع شد به آمار خانه.

“من در هیئت مدیره موناکو شب گذشته و کمی غم گفت:” Ricciardo از لغو 2020 ممکن است رویداد. “آنها همه در حال رفتن به صدمه زدن به ملبورن البته خیلی نزدیک بودن. اما ما آن را به عقب.

به طوری که او در حال حاضر شناور رمان راه برای نزدیک شدن به اولین مسابقه سال 2020 کمپین در راه پس از حداقل هفت ماه بدون مسابقه.

“من فکر واجد شرایط گذشته به دلیل من فکر می کنم T1 است برای رفتن به ضرب وشتم!” او به شوخی. “من قصد دارم به تماشای آن همه اشکار و احتمالا منجر اولین بار دامان.”

در اصل منتشر Ricciardo برنز ‘tech-nerd’ F1 رقیب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im