ریچارد سیمور می شود با سر اشاره به 30 شرکت کننده به میهن پرستان شهرت

در حالی که او در آستان گرفتن طلا آرزو ژاکت برای ورود به Pro Football Hall of Fame, ریچارد سیمور نمی خواهد ذهن اگر رنگ های مختلف به این مناسبت.

سیمور outpolled همکار فینالیست مایک Vrabel و لایحه Parcells از طریق فن رای گیری برای تبدیل شدن به 30 شرکت کننده به میهن پرستان شهرت آن روز دوشنبه اعلام کرد.

این بدان معناست که یک ژاکت قرمز است و برای این منظور سه بار سوپر باول برنده دفاعی پایان.

او هفتمین بازیکن با سه حلقه از اوایل اجرای مسابقات برای به دست آوردن ورود. او می پیوندد Troy قهوه ای (2012), Tedy Bruschi (2013), Kevin Faulk (2016) Ty قانون (2014) مت نور (2018) و ویلی McGinest (2015).

دفاعی پایان پیش نویس توسط میهن پرستان ششم به طور کلی در دور اول از سال 2001 پیش نویس NFL شد غالب بازیکن در این تیم درآمد پنج Pro کاسه انتخاب در حالی که با میهن پرستان.

“ریچارد سیمور گذاشته پایه و اساس یک دفاع کمک کرد که سوق دادن پرستان به سه سوپر جام قهرمانی در چهار فصل در NFL,” میهن پرستان صاحب رابرت کرافت در بیانیه ای گفت. “ریچارد کمال حرفه ای و رهبر همیشه پذیرش نقش های او اختصاص داده بود قرار دادن اهداف تیم جلوتر از آنهایی که شخصی و به نوبه خود در بالا بردن این بازی از هر کس در اطراف او. در عین حال به عنوان بزرگ به عنوان او به عنوان یک بازیکن او یک سالن از شهرت کالیبر فرد به عنوان به خوبی. من نمی تواند شادتر برای ریچارد و سیمور خانواده و من به دنبال به جلو به جشن با آنها را به عنوان ریچارد می گیرد به حق خود در Patriots سالن از شهرت و خیلی زود Pro Football Hall of Fame در کانتون.”

سیمور شده است فینالیست برای القای به Pro Football Hall of Fame در دو نوبت. او به Pats در سالن چهارم خود را امتحان کنید. Parcells یک پلاریزه رقم در انگلستان جدید نبود رای در روز چهارم خود را امتحان کنید. آن Vrabel 5 تلاش.

تاریخ و زمان برای سال 2020 پرستان سالن از شهرت القای مراسم اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im