ریکی ضربه شلاق ‘دستکاری در شوک خروج

کانبرا اظهارات مربی ریکی استوارت مردم خواست NRL برای سرکوب بازیکن مدیران عموم شلاق اسحاق موسی بعد از او قادر به نیروی جان Bateman از اظهارات.

در روز سه شنبه کانبرا تایید کرد که آنها تا به حال به توافق اجازه Bateman, راه رفتن در آخرین سال قرارداد خود را به دنبال بهتر ارائه می دهد.

می آید پس از Bateman مرتبط با موسی در ساخت به سال گذشته grand final.

پس از آن انگلیسی خواسته است برای چهار منتشر چیزی او ادامه داد: “انکار بعد از foxsports.com.اونشان داد او تا به حال شده به دنبال ترک سبز دستگاه.

Kayo بلیط خود را به 2020 NRL به Telstra لیگ برتر است. هر بازی از هر دور زنده و بر روی تقاضا با هیچ-آگهی می شکند در طول بازی. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

در حال حاضر او آرزو کانبرا رایگان برای دیده بانی بازار بالقوه برای تعویض.

و در روز سه شنبه استوارت که سمت صورت اژدها در روز جمعه گفت که او با افتخار ایستاده کانبرا گرفته بود.

“این همیشه اتفاق می افتد گفت:” استوارت.

“من افتخار می کنم از این باشگاه است که آنها یک جدول زمانی بر روی او.

“ما می دانستیم که چه اتفاقی خواهد افتاد و به (مدیر عامل همین Furner) همین اعتبار او را در یک جدول زمانی خود را مدیر و ما به آنچه که ما می دانستند که در آینده. این واقعا ناامید کننده است.”

John Bateman won’t be a Raider for much longer.
media_cameraجان Bateman نمی تواند یک مهاجم برای بسیاری دیگر.

استوارت در ادامه گفته است که این بازی نیاز به انجام بیشتر برای محافظت از باشگاه است.

امثال رایان Matterson انداخته اند اسباب بازی های خود را از کالسکه در ماه های اخیر و استوارت می گوید که Bateman خروج بود یک مثال دیگر از این بازی نیاز به انجام بیشتر.

“جان بخش بزرگی از تیم ملی, و او یک بازیکن کلاس جهانی پس به از دست دادن او واقعا ناامید من چون ما در اینجا در این باشگاه خیلی سخت کار کرده اند برای ایجاد یک قوی فهرستی از” استوارت گفت.

“و سپس شما باید بازیکن گرفتن از آن راه جان دارد (آن را) واقعا من نا امید کرد.

“این ناامید من راه بازی اجازه می دهد تا آن را. من احساس می کنم که اگر این بازی واقعا نیاز به کمک به باشگاه در مورد چگونه ما باید برای مقابله با برخی از مدیران بر سر راه آنها تحریک باشگاه و چگونه آنها را دستکاری ارتباطات و مذاکرات را با توجه به آنها و آنها را تنها.

“این همیشه در بهترین بهره را از این بازیکن و آن را ناامید من چون آن را بسیار سخت برای ساخت قوی roster.”

Teary Raider flips the bird

NRL: مهاجم کوری Horsburgh به سختی می تواند به جلوگیری از اشک از جریان پس از اینکه مجبور برابر مارماهی و او تا به حال کاملا پیام برای Parramatta طرفداران.

بیشتر بخوانید: جان Bateman به ترک Raiders

استوارت همچنین گفت که او خوشحال بود که کانبرا به حال خوی تا به جای اجازه دادن به باشگاه خود را به تاخت و تاز کردن توسط کنترل عوامل قدرتمند.

موسی که جذاب به نگه داشتن خود را NRL ثبت نام شناخته شده است به تعداد زیادی از مشتریان در رزمندگان و بریزبن.

“من افتخار است که باشگاه گرفته است موضع قوی” استوارت اضافه شده است.

“آخرین چیزی که ما در حال رفتن به یک باشگاه مانند رزمندگان و یا Broncos جایی که آنها بوده ام خراب دستکاری و تحریک از فهرست.”

در اصل منتشر ریکی ضربه شلاق ‘دستکاری در شوک خروج

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>