‘مضحک’: کوانتاس انتقاد شدید هواپیما محاصره

کوانتاس شروع به پریدن کرد به مشکل خود را رقیب دفاع پس از پرت فرودگاه کشف و ضبط تعدادی از ویرجین استرالیا هواپیمای مسدود و آنها را از در حال نقل مکان کرد.

عجیب و غریب عمل که شامل پارکینگ یک بولدوزر در مقابل یک هواپیما در بازگشت از ورود داوطلبانه اجرایی این هفته است.

فرودگاه پرت گفت که بدهکار با مبلغ 16 میلیون و آن را تصرف این هواپیما برای حفاظت از منافع خود – چیزی که حتی کوانتاس به ناودان.

“حتی در فرودگاه پرت استانداردهای این فوق العاده است رفتار” کوانتاس در بیانیه ای گفت.

“حفاظت از منافع خود را در یک چیز است اما از پارکینگ یک بولدوزر در مقابل یک هواپیما در حالی که گفت: شما در حال کار برای تضمین توافق’ مضحک است. این هیچ راهی برای درمان یک مشتری از 20 سال است. این نوع عمل است که عمیقا نگران کننده برای تمام کاربران از فرودگاه پرت.”

Perth Airport has seized a number of Virgin Australia aircraft.
media_cameraپرت فرودگاه کشف و ضبط تعدادی از ویرجین استرالیا هواپیما.

کوانتاس گفت: آن “خود اختلاف” با فرودگاه پرت بیش از آنچه که از آن به عنوان “هزینه های بیش از حد”. که نزاع و جدال شده است در دادگاه برای بیش از یک سال است.

“به عنوان بخشی از که آنها حاضر به مذاکره پرداخت و در ترمینال آنها به طور موثر صورت گرفته از ما است که به ارزش بیش از 150 میلیون دلار است. که احساس می کنند اگر ما در زمان همین رویکرد به مجموعه به عنوان آنها را؟” کوانتاس گفت.

صحنه های فوق العاده ای گشوده در فرودگاه پرت در بعد از ظهر جمعه با تعدادی از وسایل نقلیه از جمله یک بولدوزر – نقل مکان به بلوک چهار هواپیما.

“باکره قابل توجهی برجسته فاکتورها از فرودگاه پرت برای فرودگاه و ترمینال با استفاده از اتهامات عنوان شده علیه – پول شرکت هواپیمایی در حال حاضر جمع آوری شده از مسافران آن و FIFO بخش” یک فرودگاه پرت سخنگوی گفت.

“در حالی که فرودگاه پرت است که با همکاری نزدیک با مدیران آن نیز نیاز به حفاظت از منافع خود را دارد. فرودگاه پرت گرفته پیوندها بیش از یک تعداد باکره هواپیما – یک عمل استاندارد در این شرایط است.”

رهن مدت است که توصیف یک ادعای قانونی به اموال ساخته شده است که به منظور جلب رضایت بدهی.

در یک بیانیه ویرجین استرالیا گفت: “ما می دانیم که پرت فرودگاه دسترسی محدود به ما هواپیما و مدیر در برخورد به طور مستقیم با فرودگاه پرت نیست. وجود دارد بدون ضربه به پرواز برنامه ریزی شده.”

T1 ترمینال در پرت – باکره پایه وجود دارد – بسته شده برای هفته ها با توجه به کوروناویروس.

آن است که عامل برخی از پروازهای چارتر از یک ترمینال به خدمات پرواز در, پرواز کردن معدن حقوقی واجد شرایط در غرب استرالیا.

Perth Airport has seized a number of Virgin Australia aircraft.
media_cameraپرت فرودگاه کشف و ضبط تعدادی از ویرجین استرالیا هواپیما.

این شرکت مدیون $6.9 میلیارد دلار به برخی از 10,000 طلبکاران با توجه به بررسی اولیه توسط مدیر شرکت Deloitte.

که در مجموع شامل حدود 2.3 میلیارد دلار از امن بدهی 2 میلیارد دلار از وام های نا امن اوراق قرضه 1.9 میلیارد دلار از هواپیما اجاره $450 میلیون بدهکار به کارکنان $167 میلیون به تجارت طلبکاران و $71 میلیون به صاحبخانه.

– با مهر

در اصل منتشر شده به عنوان ‘مضحک’: کوانتاس انتقاد شدید هواپیما محاصره

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de