مراسم از برج حمل خورشید با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

آیین قدرتمند هستند; با این حال آنها معمولا ذاتا ، آنچه به آنها قدرت است که تعهد ما به آنها که فقط ممکن است با تعمیق هر تکرار. امکان استفاده از مبتدی باشید در کیهانی شیر در این روز پر از خورشید در برج حمل در طول یک اتفاقی تراز مریخ و مشتری است. ایجاد یک عادت جدید.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). انجام چیزی است که یکی از سخت ترین کارها برای فعال خود را نشانه به خصوص در این زمان از سال است. اما اگر شما می توانید آن را مدیریت 20 دقیقه از نیستی شما را برای ساعت از بهره وری است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما خواهید آموخت که آنچه شما می خواهید بدانید و شما پس از آن از آنجا که شما مسئول هستید و هوشمند شما همچنین باید یاد بگیرند چه شما نمی خواهید به می دانم. این است که دانش شما نیاز به نماینده مانند یک رئیس.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). “ببخش بسیاری از چیزهایی که در دیگران هیچ چیز در خود” پیشنهاد شاعر Ausonius. جهان باستان بود و سخت! این روزها شما می خواهید انجام دهید بهتر است به گسترش همان مهربانی درون و بیرون است.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). اعتماد به نفس به دست آورده است با در نظر گرفتن خطرات. این تنها مسیر واقعا. تظاهر به اعتماد به نفس معمولا منجر به گرفتن خطر واقعی لازم برای رسیدن به اعتماد به نفس.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما خواهید بود یک رهبر فکری امروز, آیا شما می خواهید می شود یا نه. مسئولیت چیزی را در نظر بگیرید قبل از اینکه شما را یک حرکت. “اگر چه همه همین است یک سوال مرتبط.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). مهم نیست که اگر آن را طول می کشد یک هفته یا یک ماه به خواندن یک کتاب مربوط به خود را در جهان بین کتاب را پوشش می دهد یکی از بهترین چیزهایی که شما احتمالا می تواند انجام دهد برای تجربه درونی خود را.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). اگر شما بر این باور بودند که خوب بود هرگز خشک ؟ در برخی از راه این درست است. یک زمان وجود دارد به بودجه و زمان نگران نباشید خیلی در مورد آن. یک ذهنیت کمبود نمی خواهد شما خدمت می کنند.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). سرمایه گذاری های جدید جدید, هرج و مرج است. هیجان و اختلال به طور جدایی ناپذیری مرتبط است. و اگر شما می خواهید یک راه دیگر به آن فکر می کنم شاید آن را “اختلال” بسیار به عنوان یک “فوق العاده به منظور” ما فقط نمی فهمم نشده است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). در تلاش است که تجدید نظر به شما خواهد شد یکی که در آن شما قادر به تابش سبک شخصی خود را. اگر شما نمی توانید اضافه کنید که شما را به آنچه شما انجام آن را نمی خواهد به نظر می رسد ارزش کار در همه.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). خود را تجربه خواهد بود همیشه در حال پیشرفته های. این یک راه برای زندگی در گذشته و حال به طور همزمان. شما منتظر چه چیزی شما را دوست دارم و لذت بردن از شور و شوق است که امواج را به شما.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). همانطور که برای کسانی که افکار منفی که در خدمت هیچ یک گام اول است برای آگاهی شما با داشتن آنها. بسیاری از مردم لحن از دین به عنوان یک امر لحن از ترافیک و سر و صدا از یک آزادراه بعدی به صفحه اصلی.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). راه یک سگ را می بیند از آن دست های خود را کاملا جادویی هستند. آنها می تواند باز کردن درب و مدیریت بسته بندی و اساسا خط لوله به جهان دیگری است. به احساس تعجب را یکی دیگر از نقطه نظر.

امروز تولد (20 مارس). شما در همگام سازی با کیهانی جدول زمانی و عشق را به ریتم از سال است. مشغول بار خواهد بود مربوط توسط دوست lulls; راحت تنبل روابط برگرد تا فقط در زمان به سنگ رویدادهای مهم. آن را به عنوان هر چند چه ساعتی درون شما در حال ملاقات با سرنوشت را تماشا کنید. شما پول بانک در ماه مه و صرف آن در ماه اکتبر. لئو و برج دلو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 2, 11, 24 و 17.

آخر هفته پیش بینی عشق: ARIES: اجازه ندهید هیجان یک رابطه جدید تحت الشعاع نزدیکی فرسوده یکی. برج ثور: هنگامی که شما می دانید آنچه که انتظار می رود شما بیشتر هیجان زده به ارائه آن است. نمی دانستند آنچه انتظار می رود ترسناک است. برج جوزا: همکاران با خانواده. برای این کار شما مجبور به گرفتن همراه با. سرطان: مردم تحت فشار قرار دادن یک دیگر بدون تحقق این چیزی است که آنها انجام می دهند. لئو: مشترک آهنگ های مورد علاقه است به عنوان خوب به عنوان شروع هر. برج سنبله: آنهایی که شما را به خنده خواهد خود را به قلب خود را. برج میزان: تاریخ را نمی باید گران می شود بسیار عالی است. این گفتگو که باعث می شود آن را نه جو. برج عقرب: یک مقدار زیادی از انرژی خواهد بود و صرف در تلاش برای لطفا کسی. قوس: روابط مختلف مجهز به پل در دوره های مختلف از زندگی است. برج جدی: سفر با هم یک آزمون بزرگ از سازگاری. دلو: آن همیشه مناسب به صحبت می کنند به سر و صدا خود را در داخل صدا. شما می دانید که هنگامی که آن را با این نسخهها کار. ماهی: آن را آسان تر برای رسیدن به می دانم که کسی در یک فضای گاه به گاه از آن است که در یک رسمی ارائه شده به فرد گاه به گاه فرد است.

زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته: برج دلو و برج حمل هر دو شروع با “یک” به زبان انگلیسی, و این یک واقعیت است که به پایان می رسد شباهت آنها. دلو فکری هوا نشانه آن است که پذیرای پشتیبانی و جشن بهترین بشریت و برج حمل است نشانه آتش است که می خواهد به نگه داشتن اثبات دلو حق در مورد شایستگی از این تلاش است. این دو بسیار عالی تیم کسب و کار خود و کراوات اغلب سرچشمه در یک رابطه کار.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 19, 2020 17:43:03 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de