ریورویو آلو دانش آموزان در میان هاینز تاریخچه مرکز برندگان مسابقه

سهشنبه, مارس 10 سال 2020 | 10:01 PM


ریورویو و آلو دانش آموزان دبیرستانی در میان کسانی که به تازگی به افتخار سناتور جان هاینز تاریخچه مقامات مرکز.

بیش از 350 دانش آموزان در کلاس شش را از طریق 12 از سراسر منطقه به رقابت پرداختند به صورت جداگانه و یا به عنوان بخشی از گروه های کوچک در این سال ملی, تاریخچه روز رقابت است.

دسته بندی ها از جمله مستند, نمایشگاه, مقالات تاریخی, اجرای, و وب سایت. موضوع امسال “شکستن موانع در تاریخ” و بسیاری از مطالب منعکس شده تمرکز بر تاریخ محلی با موضوعاتی مانند WQED, Fallingwater و راشل کارسون.

برندگان اعلام شد در طول یک virtual مراسم اعطای جوایز.

هان Morrissey از ریورویو به دست آورده و مقام اول در ارشد وب سایت های فردی دسته برای خود “Tran-cestors: اولین از نوع خود.”

ریورویو حال جارو تمیز در ارشد گروه وب سایت های دسته.

Amberson Bauer, جک Betler پاتریک هاروی و بن Hower به دست آورده وهله اول برای “خون در Saint Domingue: هائیتی انقلاب است.”

Jaiden Heffley Ty Laughlin, Orion سپر و لوکاس ویلتون در زمان خانه دوم در این گروه برای “هابل: پنجره ای به جهان است.”

مکان سوم به Aidan Draxinger و جوی Inzinga برای “Hammurabi کد: مانع بین آزادی و جامعه است.”

ریورویو را Jocelyn Schaff به دست آورده و مقام سوم در ارشد, فرد, مستند, دسته بندی برای “Let There Be Rock: چگونه سنگ ستاره تغییر مسیر جامعه آمریکا است.”

مقام دوم در ارشد گروه مستند دسته رفت و به زید جعفر و متی رسی از ریورویو برای “اسپوتنیک: این اختراع که incentivised نوآوری” در حالی که همکلاسی های خود نائومی Girson و اولیویا ویلتون به دست آورده سوم برای “استانبول نه قسطنطنیه.”

کتی ثانيه و تیلور شمش از ریورویو برداشت اول در ارشد گروه نمایشگاه برای “شکستن دیوار صوتی: کمک عمیقا افراد ناشنوا گوش دادن و صحبت می کنند.”

دختران ایرانی آلو موفق به کسب مقام اول در ارشد مقالات تاریخی دسته بندی برای “عربستان جنبش زنان: دائمی مبارزه برای حقوق بشر” در حالی که ریورویو است سامانتا کوپر در زمان خانه سوم برای “تکامل از تیمارستان در امریکا است.”

در مجموع 93 دانش آموزان به نمایندگی از 20 مدارس اهدا شد اول و دوم و یا سوم و ارشد, مسابقات, و در حال حاضر واجد شرایط برای ایالتی پنسیلوانیا رقابت خواهد شد که عملا در ماه مه. اول و دوم برندگان در دولت مسابقه واجد شرایط برای رقابت های ملی در ماه ژوئن.

اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه مرکز و لیست کامل برندگان در دسترس است heinzhistorycenter.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im