هر جا که تام بردی دومینو سقوط وجود خواهد داشت عمده پس لرزه.

برای یک, اگر بردی برگ جدید و انگلستان و دیگر عوامل از جمله دیگر بزرگ اسلحه در خانه — ممکن است تمایل به دوباره ثبت نام با شش بار سوپر جام قهرمانان.

بنابراین هیچ بردی و شاید هیچ Devin McCourty کایل ون Noy و جیمی کالینز. و شاید هیچ قابل مقایسه با تشویقها اگر آنها نیز ترک کنند.

که از نظر سابق Patriot linebacker و ESPN در استودیو تحلیلگر راب Ninkovich رسیده روز شنبه از طریق تلفن. او نگران عواقب یک بردی خروج.

“این رفتن به مشکل سعی کنید و آن را همه برگشت. من فکر می کنم اگر تام می آید و یکی از آن بازیکنان دیگر (McCourty ون Noy کالینز) می آید” گفت: Ninkovich. “اما اگر تام نیست دوباره من نمی دانم اگر آن بچه ها در حال رفتن به می خواهید به چوب در اطراف. زیرا آنچه را به چشم انداز برای تیم ؟ آن است که یک بازسازی فاز? آنچه اتفاق می افتد در حال حرکت به جلو؟”

لایحه Belichick در حال رفتن به مجبور به متقاعد کردن مردم وطن پرست هنوز زنده بدون بز است. او می گذرد به فروش هدفمند رایگان عوامل در میهن پرستان’ توانایی رقیب sans بردی.

“خواهد بود که فروش سخت” گفت: Ninkovich. “در سال گذشته میهن پرستان شده اند قادر به گرفتن بچه ها در یک معامله به دلیل آن را یک جانباز, یک پسر که به دنبال یک سوپر باول به صورت یک حذفی اجرا.

“آنها در حال نزدیک شدن توسط میهن پرستان کسانی که گفتند:” ما قصد داریم برای تضمین بزرگترین قرارداد اما ما قصد داریم به شما یک فرصت را به بازی در پلی آف و سوپر باول اگر شما علاقه مند هستید. نود و نه درصد از بچه ها هستند ” آره, من می خواهم برخی از اعتبار سنجی برای من فوتبال حرفه ای است.”‘

آن را مشکوک است که Belichick قادر خواهد بود به همان است که زمین بدون شماره 12 در جیب عقب خود را.

“این جالب پویا” گفت: Ninkovich. “هنگامی که تام ارقام چه اتفاقی می افتد, و نه جدید, انگلستان, Patriot, آیا سربازان یا افراد دیگر در گذشته که به خود می گویند” من قصد دارم به میهن پرستان را به نفع خود یک سوپر باول,’ هنوز هم بروید؟”

Belichick در حال رفتن به باید کاملا فروشنده حتی اگر او همچنان بهترین مربی لیگ است و نویسنده شش قهرمانی در راس.

Ninkovich زمان دور از خانواده در تعطیلات Killington, ورمونت, به چت با هرالد در مورد بردی و دیگر موضوعات فوتبال در وسط ترویج سفارشی جدید کت و شلوار لنت men’s Warehouse با NFL.

اساسا هر کسی می تواند سفارشی کردن یک دست کت و شلوار و یا جارچی با آرم لنت های خود را در تیم NFL مورد علاقه.

Ninkovich با افتخار می پوشد یک دست کت و شلوار با یک پرستان پوشش.

“این بسیار سرد, شما می توانید هر تیم NFL آرم شما می خواهید در داخل بوش. اما آن را بیش از حد” گفت: Ninkovich. “آن را در خود چهره. آن را ظریف تر … این یکی از ویژگی های سرد است.”

حتی اگر او پیش نویس توسط پرستاران و بازی برای دلفین Ninkovich باقی می ماند یک وطن پرست است. که خود را فقط بوش. به طور طبیعی آن را بدست برخی از توجه است.

“کار در کانکتیکات شما باید غول فن جت فن و وطن پرست طرفداران” گفت: Ninkovich. “این قطعا یک قطعه مکالمه.”

بیش از همه مکالمات را بردی دیده بان تولید چند هفته گذشته با همه تلاش برای کشف کردن اگر او آمدن و یا رفتن.

Ninkovich سابق تیمی که برنده دو سوپر کاسه با شماره 12 مطمئن نیست اما آن را برای تلفن های موبایل مانند او را متمایل به سمت بردی خروج از فاکسبرو.

“دل و روده من است که به من گفتن تام با انگیزه است برای اثبات بسیاری از مردم گفت:” Ninkovich. “به دنبال در خود Instagram پست ها و همه چیز, نگه داشتن بد صحبت کردن در مورد من. شرط در برابر من تمام چیزهای که می گوید او را با انگیزه است. بنابراین آن را نمی خواهد من تعجب اگر او قرار می دهد تا deuces برای همه و تلاش برای ایجاد انگیزه در خود را به مردم اثبات اشتباه است.”

حتی اگر میهن پرستان ممکن است مبارزه در ابتدا Ninkovich هنوز ایمان Belichick خواهد آن را به نوبه خود در اطراف. این Belichick راه است.

“آن را نمی خواهد بود آسان بدون تام. آن را قطعا یک مبارزه” او گفت:. “من فکر می کنم لایحه خواهد بود قادر به کشف چیزهایی چرا که او یکی از بهترین ها در مشخص کردن چیزها.”

صحبت از NFL کالا Ninkovich پیش بینی ثروت باد اورده برای هر تیم که نشانه بردی. او پیشنهاد کرد هر دو این اظهارات و تیتان به عنوان نخست فرصت و برای پول بزرگ است.

“من فکر می کنم تضمین شده از اعداد است که به دیگر quarterbacks نمی تواند قابل مقایسه با تام. من فکر می کنم تام است که در رده های مختلف. تام تام است. او بهترین در تمام دوران است. او برای این تیم کاملا متفاوت است” گفت: Ninkovich. “و سپس در پایان روز این تمام چیزی است که یک کسب و کار است. همه این صاحبان آن را همه چیز در مورد خط پایین و ساخت به عنوان پول زیادی که ممکن است. دوم شما ثبت تام بردی خود ارزش خود را به فروش کالا در حال رفتن به موشک وار رفتن را از طریق سقف. هر کسی در خارج وجود دارد, حتی اگر آنها به یک پرستان فن در حال رفتن به می خواهید یک Tom Brady jersey با تیم دیگری.”

از جمله Ninkovich. هر کجا بردی اراضی سابق Pats linebacker برنامه های در حال وجود دارد روز افتتاحیه پوشیدن شماره 12 نیوجرسی.

“هر کجا که تام در من وجود دارد با پیراهن خود را در. من آنجا خواهم بود جیغ تام در ردیف جلو” گفت: Ninkovich. “من هرگز مرد دیگری نیوجرسی اما من پوشیدن تام. هر کجا که او می رود و من آنجا خواهم بود. اگر آن را انگلستان, من قصد دارم به 12 نیوجرسی در فریاد برای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de