راجر Penske مذاکرات به تعویق انداختن ایندی 500, مسابقه دیگر مسائل

4 دقیقه پیش

راجر Penske در 83 در نظر گرفته و با ریسک بالا برای coronavirus به عنوان یک 2017 پیوند کلیه گیرنده هنوز هم باعث می شود روزانه سه دقیقه رفت و آمد به بلومفیلد هیلز, Mich., دفتر.

او با این نسخهها کار 12 ساعت یا بیشتر در روز از کنفرانس اتاق در Penske Corp. که دارای یک اسکلت خدمه تمرین های اجتماعی فاصله. Penske شده 60,000 کارکنان در سراسر جهان در یک سازمان در شار ثابت به دلیل covid-19 بحران است.

که به اندازه کافی خواهد بود برای رهبر هر شرکت, اما این بیماری همه گیر است marring اولین بازی خود را به عنوان صاحب Indianapolis Motor Speedway و IndyCar Series. او cloak-and-dagger خرید انجام شد در شش ماه سال گذشته فروش در ماه ژانویه انجام و مهم ترین چیزی که به Penske پس از مصرف بیش شد آماده سازی برای اولین فرصتی برای میزبان “بزرگترین عینک در مسابقه.”

ایندیاناپولیس 500 نخواهد بود اجرای آخر هفته روز یادبود برای اولین بار پس از سال 1946 پس از Penske در روز پنج شنبه به تعویق افتاد یکی از امریکا تاج, جواهر, رویدادهای ورزشی, تا Aug. 23.

“من در جاده ای که به ما طولانی ترین فاصله پنج ماه” او گفت:. “اگر این چیزی نیست بیش از پنج ماه ما مشکلات بزرگتر.”

آن را فاسد راه به طلیعه چیزی بودن در یک عصر جدید در Indianapolis Motor Speedway و IndyCar کوچک سری است که می تواند و می خواهد اما نمی تواند رسیدن به سطح بعدی. اما در حال حاضر آن را Penske آمریکا صنعتگر که خود را تبدیل مسابقه سرگرمی به یک امپراتوری قدرتمند. او توافق پاییز گذشته برای تبدیل شدن به فقط چهارم صاحب ملی نقطه عطفی Indianapolis Motor Speedway در مقابله با Hulman-جورج خانواده که تحت کنترل آمریکایی باز کردن چرخ مسابقه پس از تونی Hulman خریداری ویران جاده سریع السیر در گوشه ای از خیابان 16 و جورج تاون خیابان در سال 1945 در پایان جنگ جهانی دوم است.

ایندی شد Penske شخصی زمین بازی قبل از تونی جورج به او پیشنهاد یک فرصت برای پیشنهاد در اموال هر کس بر این باور غیر ممکن است به کنجکاوی از Hulman-جورج ، تیم خود را Penske رانندگان برنده ایندی 500 رکورد 18 بار و جاده سریع السیر و سوئیت مهمان نوازی مناطق برای چندین دهه بوده است زمینه برای Penske به خود را جشن می گیرند همکاران و کارکنان.

کاپیتان شد انسان کامل به جاده سریع السیر خوب تمیز کردن و ایندی 500 تا و حتی بیشتر اعتبار ورزشی چشم انداز است. و IndyCar Series کردم مرد حق به کمک آن فشار برای ارتباط. پس از آن همه گیر است که برای اولین بار قرار داده و شروع فصل در خود نگه دارد و در حال حاضر با تاخیر یاد 500.

“این شرم آور راجر کرده است تا از این طریق در سال اول خود را از داشتن Indianapolis Motor Speedway گفت:” چهار بار برنده 500 A. J. Foyt همچنین یک تیم صاحب “اما شما نمی توانست بهتر از مرد مسئول است.”

در گسترده مصاحبه با آسوشیتد پرس Penske اصرار تعهد خود همچنان ثابت قدم به جاده سریع السیر و IndyCar Series به عنوان جهان منتظر همه گیر به پایان رسید.

“این تعهد ما ساخته شده نه برای یک سال. این یک تعهد مادام العمر برای خانواده ما و شرکت و همه مردم ما” Penske گفت. “ناامیدی قطعا وجود دارد. اما شما می دانید من آن را به عنوان یک فرصت برای نشان دادن به مردم است که ما هنوز متعهد به این ورزش است. ما می خواهیم به تجمع این تیم اجازه دهید آنها را می دانم که ما در حال حمایت از آنها است.”

Penske تا به حال قلب خود را تنظیم در باز کردن سریع السیر گیتس در ماه مه به درخشان اموال او در نظر دارد به عنوان بکر و احترام به آگوستا ملی. او قرار است خیلی تلاش شخصی به پمپاژ ایندی 500 — از آزادسازی اضافی 2 میلیون دلار به کیف پول به فشار آن را به یک رکورد 15 میلیون دلار برای به روز رسانی ضعیف و ناتوان حمام و اضافه کردن دست خشک کن — که تا آخر هفته روز یادبود و Indianapolis,’ جشن تعطیلات ملی آسان نیست.

پس چرا کمی دیگر صبر کنید و ببینید اگر این کشور باز می شود تا فقط در مورد این مسابقه که به تساوی جمعیت در بیش از 300,000 می تواند اتفاق می افتد ؟

“شما باید به تصمیم گیری شما فقط باید با تعداد زیادی از مردم درگیر” Penske گفت. “اگر ما صبر کنید تمام راه را تا زمانی که ممکن است به این تصمیم و شما را در آخرین دقیقه تصمیم در حال حاضر شما لازم نیست که یک شریک های تلویزیونی چون شما نمی دانید که چه بازی های المپیک انجام می دهند. پس از آن بازی های المپیک باز, بنابراین من گفت: “نگاه من می خواهم آن تاریخ.’ ”

در میان مسائل دیگر Penske خطاب:

کمک به تیم

Penske اشاره کرد کارولینای شمالی که در آن احتمالا 99 درصد از نسکار تیم قرار دارد به عنوان تیم خود را Penske عملیات در مستند بنابراین وجود ندارد, هر اتومبیل ساخته شود. او قرار است یک تیم از Penske مقامات مسئول کاوش قوانین در هر کشور برای ساخت یک تهاتری تا تیم از هر سری می توانید تعیین اگر هر چیزی از آنها واجد شرایط برای تحت 2 تریلیون دلار coronavirus پاسخ لایحه.

او همچنین گفت: تمام وقت IndyCar تیم پرداخت خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده از سری برنامه های پاداش.

“ما متعهد سه تعهدات از طریق رهبران دایره به آنها پرداخت. ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به آنها کمک کند” Penske گفت.

Teaming با نسکار

IndyCar امیدوار بود برای باز کردن فصل آن با جاده دوره مسابقه مارس 9 در ایندیاناپولیس اما این رویداد منتقل شد به جولای 4, صرف ساعت پس از نسکار را برای اولین بار با Xfinity سری در مدار است. از آن خواهد شد بی سابقه doubleheader اگر آن را خاموش می رود به عنوان برنامه ریزی شده و این ایده از دو سری ادغام در یک آخر هفته به نظر می رسید یک رویا لوله تا Penske اعلام.

حتی اگر نسکار است که انتظار می رود به وصله پینه کردن آن برنامه 2021, Penske سرگرمی, مدیر عامل شرکت علامت مایل در آن نقش برای Hulman-جورج خانواده به نظر می رسید ولرم به اشتراک گذاری یک آخر هفته با اتومبیل های سهام. در حال حاضر آن را در برنامه اتفاق می افتد با Penske برخورد به طور مستقیم با نسکار جمهور استیو فلپس و اجرایی استیو o’donnell. آن را نجات جاده دوره مسابقه از تبدیل شدن به یک دنیوی IndyCar رویداد و به جای ایجاد چه چیزی می تواند برای اولین بار در نوع خود به عنوان فنجان سری برنامه ریزی شده است برای اجرای بیضی روز بعد.

“همه را به حال خود اثر انگشت بر روی آن یک زمان و یا دیگر” Penske گفت. “بن کندی آمد و نگاه در مسیر خود را به یک نگاه در مسیر قبل از ما می تواند Xfinity در آن است. سپس با coronavirus هنگامی که آن را مانند نگاه (9 مه) بود و مشکل ما صحبت در مورد وجود یک توانایی ما برای اجرای IndyCar مسابقه با Brickyard? و این بحث با استیو فلپس و پس از آن کار با o’donnell و جنرال موتورز. ما امیدواریم که ما می توانید انجام دهید چیزی واقعا خاص است.”

یکی از دست دادن IndyCar جایزه بزرگ استرالیا V8 SuperCars قهرمان اسکات مک لافلین دیگر خود را IndyCar اولین بار در این رویداد Penske گفت: به دلیل برنامه گیج کننده و کمبود زمان تمرین.

بقیه IndyCar برنامه:

در حال حاضر, IndyCar برنامه ریزی شده است برای شروع فصل با doubleheader در Belle Isle در دیترویت یک مسابقه Penske ترویج در پایان ممکن است. آن را می توان تنظیم در صورت نیاز Penske گفت: به دلیل Belle Isle می تواند اجرا شود بعد از آن در سال. او همچنین گفت که او امیدوار است بازگشت می تواند کار کردن با سنت پترزبورگ فلوریدا., که البته خیابان ساخته شده است به میزبان مارس 15 فصل بازکن تا مسابقه بود به نام خاموش 48 ساعت قبل از پرچم سبز.

“در پایان ماه اکتبر وجود دارد باز خرما وجود دارد” گفت: Penske. “و شما می دانید ما می توانید ببینید که چگونه ما می آیند و در پایان از انتهای دیگر. اما من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که مهم ترین مسابقه ای است که ما باید حداقل 150 روز و شما می دانید در حال اجرا است که در اولویت باشد.”

خلق و خوی خود را:

Penske همچنان به کار در کنار “یک گروه کوچک” دسترسی به خود را در اتاق کنفرانس و “ما در حال تمرین فاصله اجتماعی و ما در حال تمیز کردن هر بار که کسی می آید یا خارج.”

او حمل و نقل عملیات شده اند به حالت تعلیق در آلمان و ایتالیا و اسپانیا و انگلیس و مسابقه تیم نمی تواند در حال حاضر کار می کنند.

“ما چنین تعهد به 60 ، 000 مردم در سراسر جهان,” او گفت:.

Penske گفت: او گوش به iRacing برای اولین بار روز شنبه هنگامی که IndyCar رانندگان نسکار را هفت بار قهرمان Jimmie Johnson صحنه یک مسابقه مجازی به طرفداران محتوا. او گفت که او تا به حال هیچ قرار گرفتن در معرض esports اشاره کرد نوه او بازی هاکی و چوگان سرپهن.

به این مفهوم که Penske خواهد اطمینان حاصل شود IndyCar و ایندی 500 آب و هوا coronavirus او شنیده ستایش از تیم همکار صاحبان خود را در کنفرانس تلفنی و قدردانی خود را از ایمان است.

“این یک کمک بزرگ برای به دست آوردن چیزی تصمیم گرفت با 500 نه تنها برای من بلکه جامعه و صنعت است. آن نیاز به قفل کردن” Penske گفت. “در این گروه کوچک از صاحبان تیم من ساخته شده این اعتبار با هر دو آنها را روشن و خاموش نماید. و این بدان معناست که بیشتر به من از آینده بلیط. من به استفاده از هر ابزار من باید همه مردم ما تماس با, به منظور کمک به تیم ما را سری بهترین ما می توانیم. آن را به بزرگ هنگامی که ما در این مسیر است.”

دسته بندی:
ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im