ران Roenicke: Chris فروش شروع خواهد شد در فصل IL

Red Sox left-hander Chris فروش شروع خواهد شد در فصل مجروح لیست مدیر موقت Roenicke اعلام کرد صبح روز پنجشنبه در JetBlue پارک.

“با بیماری هزینه آن او را دو هفته و دو هفته است که آنچه که ما می خواهم به او را به مطمئن شوید که او راست” Roenicke گفت. “او سخت کار می کرد در گرفتن بازوی خود را راست و ما نمی فکر می کنم چهار شروع می شود در بهار آموزش عادلانه بود به او. بنابراین او را به باز کردن در (15 روز مجروح لیست).”

فروش شروع به آموزش بهار بود که با تاخیر دو هفته یک جلسه با ذات الریه. Roenicke گفت: این طرح خواستار ساکس به طول می کشد استفاده از این قانون که اجازه می دهد تا باشگاه ها به جای یک بازیکن در IL سه روز عطف به ماسبق. که باعث می شود 7 آوریل برابر اشعه در Fenway پارک روز اول که Sox می تواند فعال فروش.

“هیچ چیز در همه, با, بازوی او واقعا خوب است که” Roenicke گفت. “ما واقعا خوشحال با آن است. این است که به شدت برای از دست رفته دو هفته و تنها قادر به دریافت چهار شروع می شود در بهار آموزش.”

فروش در برنامه برای پرتاب زنده پنبه حلاجی تمرین روز شنبه گفت: Roenicke که می خواهد خود را شروع به شش شروع می شود قبل از تبادل در یک بازی در فصل به طور منظم. اگر فروش در برنامه باقی می ماند و او را چهار شروع می شود در نمایشگاه بازی پنجم در تمدید بهار آموزش و ششم هر دو در یک کمپ بازی و یا احتمالا یک جزئی-بازی لیگ.

فروش امضا پنج سال $145 میلیون قرارداد با Red Sox در آغاز فصل گذشته و رفت و 6-11 با 4.40 عصر. او محدود به 25 شروع می شود با آرنج مشکلات و گذشته خود را شروع Aug. 13.

این فروش در سومین سفر به مجروح شدن لیست با Red Sox. شانه التهاب فرستاده او وجود دارد Aug. 15, 2018 و آرنج التهاب فرود آمد و او وجود دارد Aug. 17 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>