ران Roenicke می خواهد Red Sox به سرقت بیشتر پایگاه های

ونیز فلوریدا. — دو بار در همان بازی روز پنجشنبه Red Sox انداخته بودند در تلاش برای سرقت پایه سوم.

اما سرقت پایگاه شدت چیزی است که مدیر موقت ران Roenicke می خواهد برای دیدن از یک جرم است که دیگر Mookie بتی در بالای سفارش.

“ما در حال رفتن به سعی کنید به انجام بیشتر از آن” Roenicke روز جمعه گفت. “این لزوما به این معنا نیست که (ذهنیت) می رود به فصل است. اما خوب ما می تواند تبدیل به من اجازه می دهد تا در طول فصل به احساس اعتماد به نفس بیشتری در آنچه که یک مرد می تواند انجام دهد.

“من گفته ام این بچه ها سعی کنید به آن فشار زمانی که آنها می توانند. آن را هنوز هم خیلی زود است. من امیدوار هستم که ما می توانیم بیشتر تهاجمی است. اما این که چگونه از شما یاد بگیرند. اگر شما فقط به ایستگاه به ایستگاه شما هرگز کشف کردن اگر شما می توانید به پایه های اضافی.”

Red Sox خود را از دست داد بهترین پایه-stealer در بتی و رفتن به فصل با اندرو Benintendi و رافائل Devers تنظیم جدول در بالای صف.

ترکیب این دو 18-برای-29 (62%) سرقت پایگاه های سال گذشته است. به عنوان یک تیم Red Sox شد 68-برای-98 (69%).

او در طول چهار فصل پر مدیریت حذفی Roenicke زد تیم او به شدت پیشرو لیگ در پایگاه های دزدیده شده در سال 2012 در حالی که رفتن 496-برای-659 (75%) در مجموع از سال 2011 از طریق ’14.

این بازی مدرن اولویت طولانی توپ و دقت بیشتری با هدر رفتن ناشران بر اساس چیزی Roenicke آگاه است.

“بسیاری از اجرا می شود به ثمر رساند با اجرای خانه در حال حاضر,” او گفت:. “بنابراین شما لازم نیست بازی به همان شیوه. شما لازم نیست اجرا شود ، زیرا در حالی که پشت آن پایه بازدید که به ثمر رساند بسیاری از اجرا می شود. هنوز هم وجود دارد صفحه اصلی اجرا می شود بازدید اما پایه بازدید سوار در اجرا از دوم و شما در شمارش کسانی که همه چیز. در حال حاضر شما نمی خواهید برای اجرا به بیش از حد بسیاری از ناشران به دلیل و سپس شما از دست دادن برخی اجرا می شود.”

در Sox’ 5-0 دست دادن به آستروس در پنجشنبه مایکل Chavis دو برابر در ورود دوم و سپس رو به پایین پرتاب تلاش برای سرقت سوم با یکی از. جکی Bradley جونیور خاص در ششم به سرقت برده دوم و پس از آن رو به پایین پرتاب تلاش برای سرقت سوم برای پایان دادن به زمین باز یافته در یک اعتصاب-او را به بیرون پرتاب-او-دو بازی.

Roenicke گفت: او را به ندرت تماس سرقت نشانه ای از نیمکت این سال و می خواهد بازیکنان خود را برای اجرای خود به خود زمانی که آنها احساس راحت است.

“من به آنها گفتم و متفاوت وجود دارد کوزه ما را ببینید که ما می دانیم که ما باید یک فرصت به آن را انجام دهد” او گفت:. “برخی دیگر از کوزه حق دور ما آنها تعطیل است. به خصوص سرقت, سوم, I won’t give یک مرد یک نشانه به سرقت سوم. شما باید برای به دست آوردن نوع راست پرش به سرقت سوم.

“پایه دوم کمی متفاوت است. بسیاری از بچه ها در حال رفتن به در خود را در ابتدا از آنجا که ما در حال حاضر آن را قبل از بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>