قانون #1 برای سفر سیاستمداران: به دنبال محلی, ماسک, قوانین

سیاست خودی برای جولای 8: رهبر حزب محافظه طول می کشد ماسک خود را در لحظه ای اشتباه نیروی هوایی نیاز به برخی از بز برای استخدام و آیا شما آماده برای یک سال مالی فوری?

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

سازمان ملل متحد-نقاب: اندرو Scheer به احتمال زیاد قصد نیست برای کانادایی ها برای دیدن چهره خود را به عنوان او منتظر به هیئت مدیره پرواز به اتاوا. اما Scheer در تابستان گذشته به عنوان محافظه کار و رهبر خود را پیدا لیوان پخش در سراسر رسانه های اجتماعی دیروز. این رهبر حزب محافظه بود در فرودگاه پیرسون در تورنتو نشسته در سراسر از Manitoba برتر برایان Pallister. نه ماسک عینک که اجباری لباس خاص که در فرودگاه. شیر را سخنگوی Kelsie Chiasson گفت: CBC News که او “حذف و آن را به یک تماس تلفنی. این تصویر گرفته شده باشد قبل از او آن را قرار داده است.” Pallister منتشر شد بیانیه ای مشابه.

مخالفان نیست رها از ما جنجال نگه می دارد که جوانه داستان های جدید. در اوایل این هفته ملی پست گزارش داده است که دیگر سازمان های خیریه شد در حال اجرا به اداره $912 میلیون کانادا دانشجو خدمات گرانت. فدرال قبلا گفت: ما تنها قادر به گرفتن کمر. در حال حاضر عوام کمیته مالی را مطالعه قرارداد و نیروی دولت برای تولید اسناد و مدارک مربوط به پس از رها آرایش. و محافظه کاران می خواهم یکی دیگر از کمیته پارلمانی برای راه اندازی یک چهار نشست “اضطراری مطالعه” از ما فدرال معاملات.

اخبار جهانی گزارش می دهد که منابع متعدد توصیف یک نامه ظاهرا نوشته شده توسط Corey Hurrenمسلح نظامی reservist که اتهام نقض Rideau سالن اساس هفته گذشته است. Hurren گزارش پخش یک لیست از نارضایتی با دولت فدرال عذرخواهی به خانواده و ارجاع و اقدامات خود را به عنوان یک زن از خواب بیدار کردن تماس. او چهره 21 سلاح های مربوط به اتهامات و می ایستد متهم گفتن در برابر تهدیدات PM ایمنی.

کنجکاو زمان: نخست وزیر جاستین ترودو یک نقطه نرم برای دکل بزرگ دممحبوب اذوقه رسان از هنر و صنعت آبجو در پایتخت کشور است. به یاد بیاورید PM برخورد گاه به گاه در سال گذشته با رئیس جمهور سابق باراک اوباما در آبجو Kanata محل دوستانه لحظه memorialized در چه چیز دیگری ؟ —یک عکس. در تاریخ 26 ژوئن ترودو بود پشت در دکل بزرگ برای جشن شرکت محوری به ضد عفونی کننده دست تولید است. CBC News آموخته است که آبجوسازی برای اعمال و دریافت مجوز بهداشت کانادا به آرزو ضد عفونی کننده همان روز ترودو آمد ضربه زدن.

ظهور آمریکا NDP: ریک اسمیت مدیر اجرایی Broadbent, موسسه, می نویسد در maclean’s که جنبش مترقی معروف ساخته شده توسط برنی ساندرز و اسکندریه Ocasio-کورتز در واقع تنها بخشی از یک “بسیار گسترده تر ایدئولوژیک و سیاسی نسل تغییر” در آمریکا باقی مانده است. و برخی از حرکت اولیه شخص ثالث چپ ایجاد شد شمال مرز.

وجود دارد کمی شناخته شده کانادا اتصال به این های اخیر ایالات متحده مترقی موفقیت. دن کانتور یکی از بنیانگذاران خانواده های شاغل حزببه من گفت که در اوایل 1990s زمانی که ایالات متحده ترقی خواهان در تلاش بودند برای به دست آوردن یک برنامه جهانی غذا پیشرو به نام “حزب جدید” به خارج از زمین او و یک تیم از سازمان صرف یک هفته در اتاوا یادگیری از NDP. “که در اوایل آموزش از NDP که چگونه به ایجاد و رشد اجتماعی و سیاسی دموکراتیک حزب واقعا مفید بود برای ما در لحظه ای بحرانی” کانتور گفت.

اسکات ریدیک نماینده محافظه کار مجلس برای نزدیک به 20 سال برداشت طرف در حزب را رهبری نژاد. رید تایید Leslyn Lewis. نامه منتشر شده در Facebook, ستایش لوئیس میهن پرستی و محافظه کاری. اما رید محافظه مستقل خط و گرامی داشتن توانایی خود را به صحبت می کنند و وجدان خود را. “من دوست دارم این واقعیت است که زمانی که من با او اختلاف نظر دارند, که خوب,” او نوشت. “تنها Leslyn است به روشنی به نفع حزبی آزادی بیان و عمل است.”

این شهرستان از راسل, Ont., قصد ندارم به تغییر نام آن است. اما آن شورا می خواهد برای پیدا کردن یک اسم جدید در نور eponymous پیتر راسل سابقه به عنوان یک slaveowner که پشت انتاریو هنوز فوقانی کانادا. CBC News منتشر شد داستان در مورد رو به رشد قصههای دیروز و فقط چند دقیقه بعد یک سخت کوش فدرال کارمند حال ویرایش راسل انسان ویکیپدیا, ورود برای اضافه کردن یک لینک و کلمه “میراث” نسبتا اشاره اصطلاح در این زمینه به ضرر صدایی “سال بعد” بخش. @gccaedits نتواند هیچ چیز نیست. همانطور که برای township چرا هر بیشتر از اهل Jackson, the Ottawa سواران خشن افسانه بود که شاید بهترین کانادا تا به حال به پرتاب یک توپ فوتبال ؟

چراندن آناتومی: دیو پری تدارکات کارشناس و معاون رئیس جمهور از کانادا امور جهانی موسسه در بر داشت یک قرارداد دولت مناسب برای گیاهخواران. وزارت دفاع ملی اشاره کرده است که بخش هایی از آن سرد دریاچه پایگاه هوایی در شمال شرقی آلبرتا نیاز به برخی از حیوانات که مانند یک ترد ناهار. شیب خاص دستگاه به معنی سخت برای دسترسی به مناطق “نیاز به قرق کردن بز و گوسفند در یک عنوان و زمانی که مورد نیاز بر اساس.” حیوانات نیز نیاز به یک چوپان.

Stay tuned for more امروز از maclean’s اتاوا اداره است. ما باید چشمان ما در لایحه Morneau‘s مالی فوری و حسابرس کل در آخرین گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de