نشخوار ماه تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

نپتون زاویه به ما می دهد یک نشخوار ماه. نگرانی در مورد وضعیت در گروه طبیعی و اولیه. متاسفانه این نوع نگرانی نیست و به طور کلی افزایش عملکرد. بهتر است به تمرکز بر روی پیدا کردن چیزی به مثل در دیگران است. این نوع از طرز فکر معمولا مجموعه بسیار جذاب و مجموعه ای از رفتارها.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). می عشق است که قرار نیست در حرکت بود واقعا عشق است ؟ بله. چه اتفاقی می افتد داخلی — افکار و ملاحظات ایده و نیت همه تان شدیدا در اطراف در یک خورش بالقوه است که می تواند روزی بود تبدیل به عشق به عنوان یک فعل.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). کمک به احساس خوبی به شما خدمت احساس راحت کمک احساس می کند حق. اما اگر شما احساس نمی خوب است اگر شما نمی انجام آن چیزهایی که این نشان دهنده یک مشکل است. مطمئن شوید که شما در حال گرفتن نوبت خدمت و خدمت کرده است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما می توانید تفاوت را در زندگی کسی را فقط با صحبت کردن در مورد آنچه شما می دانید و عشق است. شور و شوق شما را ملموس است. خود را سرگیجه, افزایش جزر و مد است که حامل تمام کشتی.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). این که شما نیاز به شبکه و یا می خواهید به محبوب تر. چنین چیزهایی باید کمی با خود دوستی است. شما واقعا کنجکاو در مورد مردم و آنها را به بازگشت به علاقه امروز.

لئو (جولای 23-Aug. 22). هنگامی که آنچه شما فروش را حس می کند به مردم و آنها اتفاق می افتد نیز می خواهید آن را بسیار بد فروش صرفا معامله است: شما آن را ارائه; آنها آن را خرید و بدون نشان دادن هیچ تاثیر هیچ قانع کننده درگیر است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). کسی اجازه نمی اتلاف وقت خود را با catastrophizing یک noncatastrophe. مگر اینکه در واقع وجود دارد یک گردباد درگیر, بهترین روش این است که آرام و معقول به قصد لذت بردن از کمک و یا بهبود بخشد.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). نه همه چیز شما طول می کشد انرژی است. برخی از چیزهایی که به انرژی است. با مرتب کردن بر اساس حق از وظایف در لیست شما می توانید برنامه خود را پر و انبوه مولد به دست آوردن نشاط به عنوان شما بروید.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). مرور ارزش ها را می توان روی حیله و تزویر. این کمک می کند تا به سازماندهی اصل برای نگه داشتن شما را در تراز وسط قرار دارد. این سوال به خوبی عمل می کند: چه اتفاقی خواهد افتاد اگر همه این کار را راه شما آن را انجام?

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). دیگر تنظیمات مردم مهم نیست اما تا چه حد ؟ سوال این است که از روز است. شما فکر می کنم در مورد عزیزان خود را هنگامی که شما هنوز هم اگر شما مقاومت در برابر و یا انکار توانایی خود را برای کنترل از راه دور است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). اقامت اهل تفریح و بازی. نگه داشتن همه چیز سست و خلاق و جریان در یک تولیدی جهت. اگر شما احساس می کنید خودتان را بیش از حد جدی گرفتن و سپس صحنه را ترک کنند و برای چند دقیقه به انجام چیزی است که به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید پیدا کنید.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). که کسی که می تواند ماهرانه و به طور مداوم اشاره شما را در مسیر درست است ارزشمند در زندگی خود را. چند درجه از مسیر در طول زمان کاملا تغییر سفر و به شدت تغییر مقصد.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). اگر آن بوده است در حالی که شما هنوز هم دستیابی به هدف خود را در نظر بگیرید که ممکن است اشتباه هدف. دریافت به جهان با قصد پیدا کردن چیزی جدید به می خواهید. بهتر است به سرگردان از رفتن به بیات.

امروز تولد (Feb. 6). این خورشیدی سفر بر خود بیان و به شما امکان به اشتراک گذاری خود را در رسانه های مختلف, سبکهای رنگ و زنگ. یکی از هدایای بسیاری خواهد بود و برقراری ارتباط با سخت برای رسیدن مردم است. تمایل خود را به پل شکاف نیز رشد خود را تحت تاثیر قرار. تاپیک مالی عنصر به این شما را دوست دارم. صورت فلکی قوس و سرطان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 3, 22, 28, 16 و 30.

نجوم سوال: “من یک صورت فلکی قوس و همکاران من دوست ندارم من. من آموخته ام این دلیل من خواندن یک ایمیل بود که به طور تصادفی فرستاده به من که شامل برخی از روزنوشت نظرات در مورد من. زمانی که من مواجه فرستنده ایمیل رئیس من به نام یک جلسه از تعداد کمی از مردم درگیر است. آنها عذرخواهی کرد من قبول اما من به طور جدی فکر کردن در مورد تلاش برای پیدا کردن شغل دیگری. من جمع آوری آنها فکر می کنم من بازور متمایل به ریاست مابی خودخواه و با صدای بلند. من فکر می کنم آنها فقط مرعوب چون من باید ایده ها هستم و نمی ترسم به چیزهایی اتفاق می افتد. شما چه فکر می کنید؟”

در بسیاری از تنظیمات خود را آتش نشانه جسارت و شور و شوق هستند یک مزیت است اما توانایی خود را برای کار در یک گروه نیز یک بخش ضروری از بسته های خود را حرفه ای و در غیر این صورت. بنابراین قبل از اینکه شما شروع به استفاده در جاهای دیگر ببینید اگر شما می توانید این ناراحت به عنوان یک چالش برای به دست آوردن برخی از ادراک سیاسی. صرف نظر از co-worker انگیزه و یا چگونه خاموش پایه آنها ممکن است این بهانه ای مناسب برای کار بر روی مهارت های فردی است که به خوبی در خدمت شما فراتر از این وضعیت است. شروع با برخی از روح جستجو. است وجود دارد یک دانه از حقیقت در اینجا — رفتار شما می تواند اتخاذ و یا یکی از شما ممکن است محدود کردن ؟ اگر شما می توانید به نوبه خود این صحنه در اطراف و سپس شما خواهید بود شکست ناپذیر!

افراد مشهور پروفایل: سال گذشته در بهشت را به دست آورد نور ستاره از پاره پاره شده بود که در میان همه کاره ترین و مورد احترام بازیگران نسل خود بود. برج دلو بازیگر به طیف گسترده و عمیق روح به شخصیت او گنجانده شده است. کمال حرفه ای پاره شناخته شده بود به انجام آنچه در آن زمان برای دریافت این ضربه حتی اگر آن را به معنای انجام با استخوان های شکسته و یا سنگ کلیه به رعایت قانون طلایی سرگرمی “The show must go on.”

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Jan 08, 2020 17:40:59 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im