چیزی که در مورد سیاست این است که هنگامی که آلوده, آن واقعا هرگز برگ خون است.

باقی مانده و تب است که چرا من نوشتن در مورد آنچه که من استفاده می شود برای تمرین. Opining در مورد سیاست به من بهانه ای به دنبال سیاست بدون onboarding بزرگ هزینه فرصت در واقع بازگشت به سیاست است.

که ما به ارمغان می آورد به جان بیرد.

اتاوا شایعه آسیاب در حال حاضر chockablock با بیرد-برای-رهبر وزوز. تیم مغ پشت پیشگیرانه مشخصی Pierre Poilievre پیشنهاد ظاهرا در حال حاضر پوشش پشت خود را مربی سابق. حتی بیرد خود گفته او در حال حاضر “تماس گرفتن” و “وزن…گزینه ها”. به عبارت دیگر امور خارجه سابق محیط زیست حمل و نقل و خزانه داری هیئت مدیره وزیر است که در حال حاضر به دنبال در او پاداشی و نسبتا آسان بخش خصوصی زندگی و بدانم که آیا درد از دولتی به ارزش آن است. و به عنوان Rona Ambrose اخیر تصمیم به اقامت در خارج به ما می گوید: آن را سخت بگیرید.

که به من می گویند: پرتاب احتیاط به باد و اجرای با شکوه شما حرامزاده!

ادامه مطلب: آیا ترس اجتماعی محافظه کاران

اجرا پس از این کهنه محافظه کار به رهبری مسابقه می شود shakeup آن به شدت نیاز دارد. اجرا, بنابراین ما می تواند حرکت فراتر از همه این بی مزه “که یک واقعی محافظه کار’ ناف نگران بی معنی است. اجرا, بنابراین ما می تواند داشته باشد—نفس نفس زدن—کمی سرگرم کننده بحث در مورد آینده حزب محافظه کار کانادا.

Ok, on se calme. بیرد نوش دارو نیست. در چشم انداز بیرد است قابل ملاحظه ای مشابه با پیتر مککی و ارین o’toole, دیگر بالا-قفسه نامزدها در حال حاضر در این مسابقه است. آن را مانند فردریش هایک خواهد بود پایین آمدن از بالا به کلاسیک لیبرال در این مسابقه باشد. اما بیرد ورود خواهد تزریق برخی از عطر و طعم و سرعت.

این امر همچنین اضافه کردن یک جامد رکورد دستاورد در دولت است. مبادا ما را فراموش بیرد shepherded فدرال پاسخگویی به قانون از طریق مجلس دادن نوپای دولت هارپر مهم در اوایل پیروزی. او سپس در رفت و وصل Rona Ambrose-اندازه سوراخ در اداره کل محیط زیست پس از Ambrose موفق به تحت تاثیر قرار دادن. بیرد هم کردم میلیاردها زیرساخت های پول در درب در پی بحران مالی بدون هر گونه نشانه ای از این که misspent چیزی زیرساخت های فعلی وزیر دوست دارم که قادر به ادعا می کنند. و بیرد تر برگزار شد خود را در برابر اداری لکه در فورت پیرسون به عنوان وزیر خارجه صادقانه انتقال دولت هارپر در canapé-خفگی انداز دور و گسترده.

در واقع بیرد شد به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان دولت هارپر را “دلال” و سرسخت ترین مدافع است که احتمالا به همین دلیل اندرو Scheer و حزب محافظه کار میرود و او را به رهبری یک بررسی انتخابات گذشته و این حزب چهار سیلندر عملکرد آن است. حال این نکته که نیزه می دهد بیرد یک مزیت منحصر به فرد باید به او وارد مسابقه به جای شیر; او در حال حاضر انجام این ورزش گوش دادن به نامزدهای دیگر در حال حاضر در تلاش برای انجام و حداقل یکی امیدواریم به هر حال جذب مربوط به درس.

که این باعث می شود بیرد ضد گلوله. دور از آن. در میان چیزهای دیگر, بازگشت به زندگی عمومی را به رسانه های خبری مجوز به زیرچشمی نگاه کردن به هر گوشه ای از بیرد پست-سیاست زندگی است. به یاد داشته باشید که عجیب و غریب مداخله عربستان سعودی به نمایندگی از چند سال پیش ؟ خوب بیرد مخالفان و مطبوعات سپاه مطمئنا انجام دهد. و پس از آن وجود دارد همه بیرد با مشخصات بالا هیئت مدیره قرار ملاقات را انتخاب کنید از طریق. و پس از آن وجود دارد #MeToo فیلتر که قطعا اعمال خواهد شد.

نیز وجود دارد گسترده تر سیاسی و خوی را در نظر بگیرید که تغییر یک تن تنها در چهار سال کوتاه. فقط درخواست جو بایدن چقدر سخت است برای انجام یک احساس خوب باز گشت تور. مخاطبان در حال حاضر بیشتر قطبی از کسی که با بیرد سیاسی انعطاف پذیری داشته اند به صورت قبلا. عمل گرایی است و سفت و سخت ایدئولوژی در. اگر بیرد می کند پرش به عقب در او نیاز به یک پشته از ایده های جامد به ایستادن نیست.

همانطور که می بینید این موانع برای مشارکت عمومی سریع به اضافه کردن تا با مزایای بالقوه کندتر به نظر می رسد. که در آن عفونت می آید; بیرد حیوانی سیاسی است. مهم نیست که چقدر سرگرم کننده او شده است با ضرب خود را در بخش خصوصی آن را هیچ جایگزینی برای قدرت و توانایی برای انجام کارها در دولت است.

بیشتر به نقطه یک خط است که در حال حاضر باز است. ترودو است دست خوش پیشامد میشه از طریق اوایل روز از دوره دوم خود. اعتراضات و مشکلات ستون در سراسر کانادا است. و دیگر مخالفان در مسابقه رهبری هستند beatable. آن زمان نخست برای کسی که با جاه طلبی برای آمدن به این مسابقه یک ضربه پشت.

از آن زمان به دوباره جان بیرد.

اطلاعات بیشتر در مورد محافظه کار به رهبری:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر